Nepromokavé kalhoty Tchibo

6879
26.1.21 13:23

Nepromokavé kalhoty Tchibo zkušenosti

Ahoj, chci se zeptat na vaše zkušenosti s nepromokavými kalhoty z Tchibo. Vždy jsme měli z Lidlu ale protože je Lidl momentálně nemá, koupila jsem je v Tchibo. A můj dotaz zní, vážně nepromoknou? Není to klasická guma, jako u těch z Lidlu, ty vydrží vážně hodně, klidně si v nich může dítě sednout do potoka a nepromoknou, to u těch z Tchibo si nejsem jistá. Není to guma, jsou sice asi prodysnejsi, ale mě jde primárně o nepromokavost. Díky za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3141
26.1.21 13:53

My je máme a nepromokly…do potoka si teda deti nikdy nesedly :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
26.1.21 13:55

Měli jsme a byly skvělý. Ale do potoka mi děti nesedaly. Naopak ty z Lídlu mi přijdou příšerné, jak jsou neprodyšné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6879
26.1.21 14:02

@Martina84 a louži vydrží? Nebo když je mokrá skluzavka apod. @masima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
26.1.21 14:10

@janickaIII Děti je nosily prostě celé jaro, podzim se mnou ven na zahradu a i ve školce a nikdy se nepromáčely. Válely se v nich po trávě, na hřišti, na skluzavkách… Zase je na jaro koupím i s bundou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24642
26.1.21 14:12

S tchibem nemám zkušenost. Ale v Kiku mají takové ty gumové ala Lidl také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
26.1.21 14:21

@Svistice z Kiku jsme takové ala gumové měli a nepromokave opravdu nebyly. Syn byl vloni v zimě čerstvě chodící, takže jsem potřebovala něco, v čem si může občas kecnout na zem. No, když jsme pak přišli z vycházky, „nepromokava“ kombinéza z Kiku letěla z domu, pac měl syn úplně mokré tepláky i mikinu (a to nijak zvlášť nevalel, jen prostě párkrát upadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24642
26.1.21 14:30

@solip Kombinézu jsme neměli. Máme ostamtud lacláče, ve kterých v tomhle počasí školní dítě dřepí třeba 2 hodiny na písku a v pohodě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6879
26.1.21 14:43

@Svistice no já už mám ty z Tchibo doma a přemýšlím jestli je vrátit nebo ne. Ty gumové mají jednu velkou výhodu a to, že vážně vydrží vše. O tehle nevím, zkoušela jsem je dát pod kohoutek a pustit na ně vodu, ale to není ani zdaleka to co s tím dokážou děti udělat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat