Reklama

Mimoděložní nebo neprospívající těhotenství 8tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarus34
Povídálka 24 příspěvků 14.08.18 11:19
Neprosperujici těhotenství 8tt

Ahoj prosím o zkušenosti nebo Rady a názor jak to vidíte vy. Ať procitam diskuze nic z letošního roku nebo v nejbližší době nemůžu nic najít.
15.6 poslední ms. 25.7. jsem šla k Dr kvůlizpoždění. Test negativní.
Nic neviděl. Vzal krev. HCG jen 14,1.
Velmi ranné. Po týdnu opět nic neviděl HCG 78.
O dva dny později špinění. Bolest břicha. Šla jsem na pohotovost to bylo 3.8. tam doktor uviděl váček a usoudil že jsem 4+5tt.
HCG 177.5
Po víkendu návštěva obvodního gynekologa. Ten mě posílal na laparoskopii že se jedná o mimoděložní těhotenství. Strach mě donutil změnit Mudr.
Ten si vzal krev a na ultrazvuku viděl váček 2mm.
Neviděl to pozitivně a o týden později kontrola.
Krvácení přišlo včera než jsem šla na kontrolu. Váček je 4mm a Dr nepotvrdil zdravé těhotenství a spíše to vidí na neprosperujici těhotenství. Jsem nervózní zítra se dozvím opět výsledky z krve a pak se uvidí co dál. mě by spíše ale zajímalo jak to probíhá u vás a Jestli už máte lepší informace. Já už si totiž připadám jako blbec.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.08.18 11:25

Mela jsem to dost podobně. Hcg ti roste hrozne pomalu a je nizke. Mne strašil mimodeloznim, odebráním vejcovodu. Videl něco v deloze a něco na vajecniku. Poslal mne do nemocnice, tam mají utz na vyšším levelu a ukázalo se, ze se jedna o zamlkle těhotenství v deloze a těhotenskou cystu na vajecniku. V te době jsem už třetí den splnila. Pro úplně vyloučení mimodelozniho jsem podstoupila revizi zamkleho a ráno mi vzali krev. Jelikož hcg kleslo, žádné jiné těhotenství už nebylo a poslali mne domu.

viky23
Neúnavná pisatelka 16230 příspěvků 14.08.18 11:27

Vsak klidne jeste pockej,pokud krvacis tak se telo muze vycistit samo. Pockala bych jeste tyden abych si byla opravdu jista ze tehotenstvi neprospiva. Muze byt totiz mladsi. I kamaradka krvacela, szrasili ji mimodeloznim, ze nic nevidi atd. Na zadny potrat nesla aa zdravou holcicku. Nebyl to jediny takovy pripad v mem okoli. Za tyden budes vedet na cem jsi.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 14.08.18 11:29

Prosperující těhotenství to určitě není.snad to odejde samo a nebude nutná revize.drzim palce.

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 14.08.18 11:31

Tak při hrubých výpočtech - neberu v úvahu poslední MS, ale 25.7. jsi měla prokázané hCG v krvi, to je stav minimálně týden po oplodnění, takže pokud bys v té době byla 3.tt, teď bys byla ukončený 6.tt, což bych asi čekala víc jak 4mm váček a hlavně, to hCG rostlo fakt pomalu, stejně jako nepostupuje utz nález. Pokud tam ten váček je a trochu roste, nejspíš to mimoděložní nebude, ale jako prosperující to taky nevypadá. Myslím, že zítra se to rozsekne, moc nadějně bych to teda neviděla, ale naděje umírá poslední, v každém případě by to neměl být nijak život ohrožující stav. Pokud je to neprosperující, můžou tě nechat čekat, zda odejde samo, nebo mohou navrhnout revizi.

Jarus34
Povídálka 24 příspěvků 14.08.18 11:32

@lolink já už vlastně včera čekala že to odešlo nebo odchází samo ale to se nestalo a úplně mě to dohání k šílenství. :roll: čekala jsem že už je konec a přitom zase jen nejistota. Zítra asi podle HCG Doktor určí další kroky. Těhotenské příznaky (prsa,únava, nevolnost,) stále silnější tak asi chápete jak se cítím ????

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8034 příspěvků 14.08.18 11:34

Nevím přesně datumy, ale v únoru jsem šla k Dr s pozitivním testem (cca 6+něco) dle MS byl váček potvrzeno těhotenství s tím že za 2t na kontrolu pro potvrzení akce, no za za 2t nebyla, ale váček i embryo v něm vyrostlo (bylo cca i týden menší) takže za cca 10 dní kontrola, na té bohužel opět nic takže 15.3 jsem musela na revizi pro ZT kdy jsem měla být v 10tt odpovídal plod 6+2tt. Takže 15.3 zákrok pak cca 10-12dní špinění, 15.4 MS, po šestinedělí byl jeden jediný sex a teď jsem 17+4tt :)

Jarus34
Povídálka 24 příspěvků 14.08.18 11:34

@ugluk Přesně tak nějak se v této situaci vidím i já a chci ať už je to zamnou

Jarus34
Povídálka 24 příspěvků 14.08.18 11:37

@Kristyna.Vechto­va čekám na podobné postupy a jsem ráda za každou reakci. Vím že to mou diagnózu neovlivní ale dává to pozitivní myšlení. Moc ti gratuluji :potlesk:

Jarus34
Povídálka 24 příspěvků 14.08.18 11:40

@karkarka taky si myslím a moc děkuji za odpověď ;)

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 14.08.18 11:42
@viky23 píše:
Vsak klidne jeste pockej,pokud krvacis tak se telo muze vycistit samo. Pockala bych jeste tyden abych si byla opravdu jista ze tehotenstvi neprospiva. Muze byt totiz mladsi. I kamaradka krvacela, szrasili ji mimodeloznim, ze nic nevidi atd. Na zadny potrat nesla aa zdravou holcicku. Nebyl to jediny takovy pripad v mem okoli. Za tyden budes vedet na cem jsi.

Tak tady ale podle dat a hCG asi tezko muze jit o mladsi.

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.08.18 11:46

@Jarus34 chápu. mne dr. drzel v nejistote 14 dnu a porad to sledoval. pak na mne vybalil odebrani vejcovodu a ja se malem zhroutila. Clovek to chce mit za sebou a jit dal co nejdříve.

Jarus34
Povídálka 24 příspěvků 14.08.18 12:01

@lolink zítra doufám budu chytřejší a hned dám vědět jak jsem dopadla. Bude další zkušenost pro ostatní :think:

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 14.08.18 12:27

Nojo, no, znám to, taky jsem mnohem líp snášela ZT, kdy bylo jednoznačně jasné, že má být srdíčko-není-konec. Než další, kdy se vědělo, že je asi něco blbě, ale nevědělo se pořádně co, kde… a já už jenom čekala na osud a vono furt nic. Měla jsem hCG na konci už jenom 15, takže byli doktoři přesvědčení, že to musí skončit pomalu každou hodinou, a stejně to trvalo ještě pár dní a celou dobu mi bylo blbě. Ale tak zas lepší konec takhle brzo než později. Hodně sil přeju!

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8034 příspěvků 14.08.18 14:30

@Jarus34 chápu, mě pomohlo když mi doktor řekl, že je to sice smutný, ale že zase lepší že to tělo (miminko) vyřešilo samo, než kdyby mi ve 12tt našli třeba nějakou VVV nebo tak. Držím palce ať se to vyřeší :) :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >