Neprosperující těhotenství nebo je ještě naděje?

Anonymní
6.1.21 08:44

Neprosperujici tehotenstvi nebo je ještě naděje?

Ahoj, chtěla bych poprosit o vás názor.
Poslední menstruace 29.10.2020, cykly nepravidelné, ovulaci jsem nesledovala. 2.12. Pozitivní test, ClearBlue ukazoval 2-3.
22.12. na utz tehotenstvi odpovídají 5+6tt - plodovy a žloutkový váček. Dle MS jsem měla byt 7+5. Včera (o 14 dni později) sice plod, ale bez srdeční akce a odpovídá přibližně 6+3tt. Další kontrola příští týden. Myslíte, ze existuje ještě nějaká naděje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61686
6.1.21 08:46

Za mě bohužel.. Za těch 14 dnů by musel být značný posun. Ale ano, počkala bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20260
6.1.21 09:17

Nerekla bych, pokud jsi pred mesicem byla v 5tt (podle testu clearblue, kdyz ukazuje 2-3tt jsi uz 5tt protoze to pocita od ovulace a ne ms) tak ted uz bys musela mit srdecni akci minimalne. Kdyz se ti za 14 dni tehotenstvi posune vyvojove o 4 dny, tak je to proste spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
6.1.21 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych poprosit o vás názor.
Poslední menstruace 29.10.2020, cykly nepravidelné, ovulaci jsem nesledovala. 2.12. Pozitivní test, ClearBlue ukazoval 2-3.
22.12. na utz tehotenstvi odpovídají 5+6tt - plodovy a žloutkový váček. Dle MS jsem měla byt 7+5. Včera (o 14 dni později) sice plod, ale bez srdeční akce a odpovídá přibližně 6+3tt. Další kontrola příští týden. Myslíte, ze existuje ještě nějaká naděje?

To neni dobry 😕 V takhle rannem tehotenstvi je to obrovsky rozdil a minimalne srdecni akce uz mela byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8650
6.1.21 09:36

Ne, šance už bohužel není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14773
6.1.21 10:08

Ne, dle mého bez šance

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
6.1.21 10:43

Moje zkušenost (a taky se mi to potvrzuje ve zdejších diskuzích s podobnými dotazy)…Jakmile UTZ s MS nesedí o 14 a víc dní při současné znalosti datu ovulace a pozitivním testu cca 14 dní od ní, je to špatně. (Nemluvím o případech, kdy má ženská extrémně dlouhé a nepravidelné cykly, neví, kdy byla ovulace apod…)
Když mi lékař řekl v 8tt - 7+2 (opravdu 7+2, kdy test byl pozitivní 28. den cyklu), že těhotenství odpovídá přelomu 5-6.tt, bylo zle.
Je to smutné, ale pokud má těhotenství nedopadnout, je to toto ještě ta milosrdná varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51984
6.1.21 10:53

Šance se blíží nule, ale klidně bych ještě vyčkala, třeba si to tělo rozmyslí a vyřeší samo. Ale víc jak měsíc po pozitivním testu tam to srdíčko být musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.1.21 03:29

Nerada píšu špatné zprávy, ale tohle nevypadá dobře. Každopádně budu doufat za vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13800
7.1.21 05:44

Mám podobnou zkušenost, taky jsem něvěděla kdy byla ovulace, ale věděla jsem poslední datum, kdy mohlo k otěhotnění dojít a na UTZ to nesedělo. Na první prohlídce také o 14 dnů, pak jsem začala špinit, na další kontrole zase mladší těhotenství a bez srdeční akce (to už jsem měla být 8+2) a to už jsem i přes ujišťování dr., že může být těhotenství mladší věděla, že to není dobré. Napsala mi Utrogestan a já asi za 4 dny potom potratila.
Ráda bych ti dala naději, ale tohle nevypadá dobře :( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 07:40

Zakladatelka

Bohužel si taky myslím, ze to nemá šanci 😔 je to šok, čekala jsem, ze muže byt problém otěhotnět, ale tohle mě vůbec nenapadlo 😔 jen doufám, ze je to opravdu náhodná záležitost a příště už se to nebude opakovat. Teď už jen doufám, ze třeba potratím sama a nebudu muset na revizi.

• Citovat
  • Nahlásit
201
14.1.21 16:55

Zakladatelka

Tak dnes bylo srdíčko, odpovídá zhruba 8+2tt 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
14.1.21 21:05

Zazraky se deji - nadeje pro vsechny. Velka gratulace :o))))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13800
15.1.21 05:35

@Ivusska777 super zpráva, gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
včera v 08:09

Tak to nakonec přece jen nedopadlo, včera jsem byla akutně na revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat