Neprůchodný vejcovod - vejcovod ve spasmu

Anonymní
14.2.21 14:19

Neprůchodný vejcovod - vejcovod ve spasmu

Krásnou neděli,
Nevím jestli dostanu odpověď na mou otázku, ale přesto mi to nedá a musím se zeptat. Je tady někdo kdo měl nebo stále má vejcovod ve spasmu? Což je jakási křeč? Tak jsem to pochopila:)

U mě byla provedena před měsícem průchodnost, pravý vejcovod mám neprůchozí, levý se zdá být v pořádku.
Dlouho jsem celou svou situaci konzultovala se svou gynekoložkou a ta mě uklidnila, že pokud mám vejcovody dva, rozhodně šance je. Ptala jsem se jestli se to dá nějak zpravit, třeba operací. Prý je to ale tak titěrná práce že hrozí že se něco poškodí jinde.

Neví se jestli je vejcovod skutečně „jen“ ve spasmu, nebo tam byl zánět po prodělané operaci slepého střeva v dětství. Je to tak 50na50. Od vás bych chtěla poradit jestli s tím máte zkušenosti a co vám třeba mohlo pomoci aby se vejcovod uvolnil? Řešili jste to nebo jste tomu nechali volný průběh? Pokud by existovala nějaká šance uvolnění třeba cvičením, byť malá, budu moc vděčná za vaše doporučení. :kytka:
Vyzkouším naprosto vše možné i nemožné.

Předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.2.21 14:41

Zkus léčitele Heřmánka, já jsem díky jeho cajum otěhotněla vejcovodem, který měl být dle lékařů nepruchodny.

• Citovat
  • Nahlásit
1736
14.2.21 15:31

Úplně laicky, co teplo? Jen mě tak napadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat