Neprůchozí vejcovody po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 08.02.17 16:31
Neprůchozí vejcovody po revizi

Ahoj holky, mám na obracím se na Vás s prosbou, zda mi některá z Vás neporadí. Před rokem jsem otěhotněla, ale bohužel jsem musel v 7+4tt musela na revizi. A teď jsem se rozhodli, že to s manželem zkusíme znovu, dělali mi testy ohledně ovulace a hormonální a vše bylo naprosto v pořádku a v normě. Jen jediný strašák pro mě teď je zda se může stát, že po revizi nemám průchozí vejcovody. Někde jsem se dočetla, že právě potrat toto způsobuje. Moc děkuju za veškeré vaše komentáře.

Reakce:

Nina Filipi
Kelišová 7329 příspěvků 08.02.17 16:58
@Tereza0807 píše:
Ahoj holky, mám na obracím se na Vás s prosbou, zda mi některá z Vás neporadí. Před rokem jsem otěhotněla, ale bohužel jsem musel v 7+4tt musela na revizi. A teď jsem se rozhodli, že to s manželem zkusíme znovu, dělali mi testy ohledně ovulace a hormonální a vše bylo naprosto v pořádku a v normě. Jen jediný strašák pro mě teď je zda se může stát, že po revizi nemám průchozí vejcovody. Někde jsem se dočetla, že právě potrat toto způsobuje. Moc děkuju za veškeré vaše komentáře.

mám za sebou 4 revize a mám potom dvě zdravé děti ;) žádné komplikace jsem neprodělala

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43461 příspěvků 08.02.17 17:07

Tak jako mozne je naprosto vsecko (mne se znepruchodnil vejcovod jen tak, bez jevne priciny), ale rekla bych, ze je to velmi vzacna komplikace. Pokud vam to nepujde rok a vsechny testy tve i manzelovy budou OK, nechala bych si pro klid duse ty vejcovody nejakou setrnou metodou zkontrolovat, ale predem bych se tim urcite nestresovala.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 2 inzeráty 08.02.17 17:08

Nenapada me jediny duvod, proc by dusledkem revize mely byt nepruchozi vejcovody :think: To s tim nema vubec co delat. Ne vsechno, co se pise na netu byva pravda…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42583 příspěvků 08.02.17 17:32

@Tereza0807 revize delohy nesouvisi s vajecniky, jsou to ruzne organy

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 08.02.17 18:25

Ak si po revízii neprekonala nejaký silný zánět, tak si myslím, že pravdepodobnosť tejto komplikácie je dosť malá. Tiež som po revízii a ani ma to nenapadlo.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43461 příspěvků 08.02.17 19:24

Tak s vajecniky nesouvisi (ovsem vajecniky zase nesouvisi s pruchodnosti, ze), ale s vejcovody muze, velmi ciste teoreticky, pokud by po revizi nastal v deloze nejaky zanet, muze dojit k uzavreni jejich usti nebo se zanet muze rozsirit jeste dal a zpusobit problemy… Ono koneckoncu pri podepisovani papiru k revizi jsem se upisovala i k tomu, ze v extremnim pripade muzu i prijit o delohu nebo dokonce umrit - iste se to nekdy nekde stalo. Ale po nekomplikovane revizi to bude velmi vyjimecne. A naopak k tomu muze dojit i bez revize.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42583 příspěvků 08.02.17 19:27

@ugluk myslela jsem vejcovody :lol: :oops: rychleji pisu nez premyslim :D

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43461 příspěvků 08.02.17 19:38

@blumen jasne :) Ale ona tam opravdu souvislost byt muze, po revizi jsou preci jen zanety castejsi nez „jen tak“ a muze to nadelat bordel, ale navzdory vyse napsanemu jeste jednou zakladatelce zduraznim, ze to, ze se neco obcas stane, neznamena, ze bych z toho mela stresovat predem. Ono taky obcas nekoho prejede auto nebo si na naledi zlomi nohu.

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 09.02.17 08:50

Moc děkuji všem za názor spíše mě zajímalo zda myslíte, že je možné, že pokud jsem měla průchozí vejcovody, že bych nyní neměla může se to stát? Omlouvám se že možná hloupé dotazy. Moc děkuji za názor :D :mavam:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43461 příspěvků 09.02.17 09:21

Může, může se to stát naprosto každému, i těm, kdo nikdy žádnou revizi nepodstoupili, jen je to opravdu hodně výjimečné ;)

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 09.02.17 09:49

@ugluk moc děkuju. Asi nemá smysl se tim zabývat a řešit to v případě, pokud to nějakou delší dobu nepůjde moc děkuji :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >