Neprůchozí vejcovody po revizi

8.2.17 16:31

Neprůchozí vejcovody po revizi

Ahoj holky, mám na obracím se na Vás s prosbou, zda mi některá z Vás neporadí. Před rokem jsem otěhotněla, ale bohužel jsem musel v 7+4tt musela na revizi. A teď jsem se rozhodli, že to s manželem zkusíme znovu, dělali mi testy ohledně ovulace a hormonální a vše bylo naprosto v pořádku a v normě. Jen jediný strašák pro mě teď je zda se může stát, že po revizi nemám průchozí vejcovody. Někde jsem se dočetla, že právě potrat toto způsobuje. Moc děkuju za veškeré vaše komentáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8.2.17 16:58
@Tereza0807 píše:
Ahoj holky, mám na obracím se na Vás s prosbou, zda mi některá z Vás neporadí. Před rokem jsem otěhotněla, ale bohužel jsem musel v 7+4tt musela na revizi. A teď jsem se rozhodli, že to s manželem zkusíme znovu, dělali mi testy ohledně ovulace a hormonální a vše bylo naprosto v pořádku a v normě. Jen jediný strašák pro mě teď je zda se může stát, že po revizi nemám průchozí vejcovody. Někde jsem se dočetla, že právě potrat toto způsobuje. Moc děkuju za veškeré vaše komentáře.

mám za sebou 4 revize a mám potom dvě zdravé děti ;) žádné komplikace jsem neprodělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48880
8.2.17 17:07

Tak jako mozne je naprosto vsecko (mne se znepruchodnil vejcovod jen tak, bez jevne priciny), ale rekla bych, ze je to velmi vzacna komplikace. Pokud vam to nepujde rok a vsechny testy tve i manzelovy budou OK, nechala bych si pro klid duse ty vejcovody nejakou setrnou metodou zkontrolovat, ale predem bych se tim urcite nestresovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3034
8.2.17 17:08

Nenapada me jediny duvod, proc by dusledkem revize mely byt nepruchozi vejcovody :think: To s tim nema vubec co delat. Ne vsechno, co se pise na netu byva pravda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59317
8.2.17 17:32

@Tereza0807 revize delohy nesouvisi s vajecniky, jsou to ruzne organy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
8.2.17 18:25

Ak si po revízii neprekonala nejaký silný zánět, tak si myslím, že pravdepodobnosť tejto komplikácie je dosť malá. Tiež som po revízii a ani ma to nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48880
8.2.17 19:24

Tak s vajecniky nesouvisi (ovsem vajecniky zase nesouvisi s pruchodnosti, ze), ale s vejcovody muze, velmi ciste teoreticky, pokud by po revizi nastal v deloze nejaky zanet, muze dojit k uzavreni jejich usti nebo se zanet muze rozsirit jeste dal a zpusobit problemy… Ono koneckoncu pri podepisovani papiru k revizi jsem se upisovala i k tomu, ze v extremnim pripade muzu i prijit o delohu nebo dokonce umrit - iste se to nekdy nekde stalo. Ale po nekomplikovane revizi to bude velmi vyjimecne. A naopak k tomu muze dojit i bez revize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59317
8.2.17 19:27

@ugluk myslela jsem vejcovody :lol: :oops: rychleji pisu nez premyslim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48880
8.2.17 19:38

@blumen jasne :) Ale ona tam opravdu souvislost byt muze, po revizi jsou preci jen zanety castejsi nez „jen tak“ a muze to nadelat bordel, ale navzdory vyse napsanemu jeste jednou zakladatelce zduraznim, ze to, ze se neco obcas stane, neznamena, ze bych z toho mela stresovat predem. Ono taky obcas nekoho prejede auto nebo si na naledi zlomi nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 08:50

Moc děkuji všem za názor spíše mě zajímalo zda myslíte, že je možné, že pokud jsem měla průchozí vejcovody, že bych nyní neměla může se to stát? Omlouvám se že možná hloupé dotazy. Moc děkuji za názor :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48880
9.2.17 09:21

Může, může se to stát naprosto každému, i těm, kdo nikdy žádnou revizi nepodstoupili, jen je to opravdu hodně výjimečné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.17 09:49

@ugluk moc děkuju. Asi nemá smysl se tim zabývat a řešit to v případě, pokud to nějakou delší dobu nepůjde moc děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama