Neprůhledné legíny, vysoký pas

67
4.6.21 07:53

Neprůhledné legíny, vysoký pas

Ahoj, potřebovala bych tip na neprůhledné legíny s vysokým pasem. Nevíte, kde koupit?

Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5391
4.6.21 07:58

Lelosi. Úplně super jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
4.6.21 08:03

Taky mám lelosi a doporučuju je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2994
4.6.21 08:03

Jo celé fb slintá po lelosi a chválí si je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 08:10

Lelosiiiiii top :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
4.6.21 08:11

Dedoles

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 08:11

Rozhodně legíny z Hezkyzadek.cz! Mám jedny a budu objednávat další :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1535
4.6.21 08:35

No na lelosi jsem teda viděla spoustu špatných recenzí. Spousta jich je průhledných, barvy vyblednou po prvním vyprání, začnou se hned žmolkovat, párat se ve švu. Jsou to podle mě takové ty obyčejné nekvalitní legíny z číny…
Za mě Galsari, Abraka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
4.6.21 08:37

Taky hlasuju pro Lelosi, nechala jsem se zlakat doporucenim kamaradky a jsem s nimi moc spokojena. Mam dvoje, ani jedny nikde neprosvitaji a vysoky pas je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
4.6.21 08:40

Za mě jsou super lelosi, ale doporučuju koupit o číslo větší velikost, sice jsou pružný, takže se do nich vejdeš ale pak to ztrácí ten efekt neprůhlednosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4098
4.6.21 08:50

@slunicko117 Taky hlasuju pro Lelosi, jsou opravdu straaašně příjemný :palec:. Mám tmavé s takovým vzorem a jsou absolutně neprůhledné. Akorát si myslím, že na léto budou dost teplé :think: uvidíme, každopádně i tak určitě budu objednávat další, u jedněch neskončím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17443
4.6.21 08:51

Já taky vychvalovala Lelosi, asi tak 2 měsíce. Pak se na mě jedny ze dvou zakoupených doslova rozsypaly (dírky mimo švy, žmolky, rozpárané švy) :nevim: Přitom jsem je prala tak, jak se má a nosila je v podstatě jen doma při sezení u PC :nevim: Druhé zatím docela drží, ale mezi nohama už taky lehce žmolkují.. Jako za to pohodlíčko to stojí tak jako tak, ale čekala jsem, že za ty peníze vydrží alespoň půl roku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31935
4.6.21 08:55

Rozhodně Lelosi. Nesrovnatelné pohodlí s jinýma legínama.

Ale koupit správnou velikost. Některé holky si koupí o číslo menší, protože přeci na tu správnou jsou „moc hubené“ a pak si stěžujou, že jsou „průhledné“. :roll: Když si koupíš správnou velikost, jsou 100% neprůhledné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
4.6.21 08:58

Tý jo, čtu na ně jen samou chválu, asi si je taky koupím teda. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4344
4.6.21 09:02

Už mám 4 ks legin Lelosi a ještě jedny kratasy od nich :lol: a budu asi ještě pokračovat, fakt mě ty leginy baví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat