Reklama

Nereaktivní děloha - klid před bouří?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 13:40
Nereaktivní děloha - klid před bouří?

Ahoj!
Jsem dnes druhý den po termínu a už druhý den mám pocit, že moje děloha je nějaká podezřele klidná :) Byla jsem včera na CTG a i tam se křivka děložní činnosti pohybovala kolem nuly. Ani nic moc necítím. Přitom při dřívějších vyšetřeních se ukazovaly i děložní stahy - zkrátka nějaké její reakce. Miminko se hýbe, protahuje… nic zvláštního.
Před pár dny mi odešla zátka, která pořád trochu odchází, cca 3 dny jsem měla tvrdnutí, silné bolesti v podbřišku… a nyní druhý den klid a mír. Je to normální, měl jste to také někdo také tak?

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7998 příspěvků 24.09.18 13:59

Já třeba neměla téměř žádnou aktivitu a porodila jsem, takže klid ;) :D chápu že už je to dlouhý, ale miminko má čas a až uzná za vhodné tak se narodí :)

elue
Kecalka 256 příspěvků 24.09.18 14:12

@Kristyna.Vechto­va díky :) já bych se hlavně chtěla vyhnout všem těm oxytocinům a vyvolávačkám :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7998 příspěvků 24.09.18 14:25

@elue tak pokud jsi 40+2tt tak máš stále čas gravidita trvá do 42+0tt pak už většinou dál chtějí opravdu vyvolat, takže pokud má miminko průtoky a vše v pořádku tak v klidu vyčkávej, může to přijít dnes nebo za týden, já porodila 41+0tt :)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 24.09.18 14:29
@Anonymní píše:
Ahoj!
Jsem dnes druhý den po termínu a už druhý den mám pocit, že moje děloha je nějaká podezřele klidná :) Byla jsem včera na CTG a i tam se křivka děložní činnosti pohybovala kolem nuly. Ani nic moc necítím. Přitom při dřívějších vyšetřeních se ukazovaly i děložní stahy - zkrátka nějaké její reakce. Miminko se hýbe, protahuje… nic zvláštního.
Před pár dny mi odešla zátka, která pořád trochu odchází, cca 3 dny jsem měla tvrdnutí, silné bolesti v podbřišku… a nyní druhý den klid a mír. Je to normální, měl jste to také někdo také tak?

Já měla klidnou dělohu bez stahů a ničeho ještě hodinu a pak i půl hodinu před porodem. A pak to najednou nabralo obrátky a hned po 3 minutách kontrakce a do půl hodiny byl mrňous na světě.

elue
Kecalka 256 příspěvků 24.09.18 14:43

@Kristyna.Vechto­va já si taky říkám, jenom mne udivil ten naprostý klid, co teď zažívám, to jsem dlouho neznala :)

@Janina81 to zní skvěle! :palec:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 24.09.18 14:47

@elue
Bylo to super tím, že jsem byla v porodnici. Kdybych nebyla, tak rodím na benzínce v autě. :-)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7998 příspěvků 24.09.18 16:26

@elue užívej klidu, však ono tam věčně nebude :) ale chápu, že ty poslední dny se zdají dlouhé a nekonečné a člověk se těší na toho prcka po takový době :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >