Neregistrovaní uživatelé

K-Black
30.7.13 08:55

Neregistrovaní uživatelé

Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar :lol:

Neregistrovaní uživatelé, kteří vlítnou do diskuze, uráží a plácají blbosti, prostě ubližují :roll:
Co si i o tom myslíte, nebylo by lepší, zablokovat server proti takovým exemplářům? a přispívat by mohl jen ten kdo je registrovaný, s tím že když by dělal ee věci tak by šel.

Já jsem třeba ironická, někdy taky sprostá :oops: ale vždycky jsem to já, takže je možnost mě vyhodit, zablokovat IP.

Včera to někdo navrhl v jedné diskuzi(už nevím kdo :oops: ) a dneska se to stalo zas :roll: prostě plácání blbostí v diskuzi, a v docela vážném, smutném tématu.

Přeji krásný sluníčkový den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16848
30.7.13 08:57

No naprosto souhlasím. Taky bych nechala přispívat jen registrované. Ale zas si budou dělat nové a nové nicky, ale aspoň se jim to trochu ztíží :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
30.7.13 08:59

Taky mně to štve a osobně si myslím, že jsou to registrovaní uživatelé co si jsou jen rejpnout, urazit prostě pro ně zábava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.7.13 09:00

@araw to sice jo, ale udělá to 2× a admin má tlačítko ;) a pak už se nepřihlásí :nevim: toto je to tlačítko http://t2.gstatic.com/images?…

• Nahlásit
  • Citovat
bamba

Souhlasím, poslední dobou je tady hlavně jedna osůbka, která jen uráží a napadá. Dnes jsem narazila na další. Jen si myslím, že by se tento dotaz měl adresovat adminům.

• Nahlásit
  • Citovat
kerrankin
@Blanka S píše:
Taky mně to štve a osobně si myslím, že jsou to registrovaní uživatelé co si jsou jen rejpnout, urazit prostě pro ně zábava.

Takové by ale mohl admin odhalit…

• Citovat
  • Upravit
58731
30.7.13 09:01

Se přidávám.. já jsem taky držka, ale mě tu znají a můžu dostat ban, že.. ale neregistrovaní někdy dělají zbytečné roztržky, taky bych zapracovala na tom, ať sem nemůžou přispívat.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
30.7.13 09:02
@bamba píše:
Souhlasím, poslední dobou je tady hlavně jedna osůbka, která jen uráží a napadá. Dnes jsem narazila na další. Jen si myslím, že by se tento dotaz měl adresovat adminům.

však je to pro adminy, mrkni na sekci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.7.13 09:03
@Blanka S píše:

jak kdy, nekdy jsou ty prispevky dost vulgarni a fakt na urovni pubertaku. to si myslim, ze neni nikdo z registrovanych a dlouhodobych uzivatelu, ale znudeny pubertak na prazdninach…
vcerjsi navrh na bloknuti do konce prazdnin byl asi muj. admin na to rekl, ze sleduje vyvoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.7.13 09:04

@bamba já to dala do skupiny, dotazy pro adminy. Ale aby se mohl vyjádřit každý.

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
30.7.13 09:05

@Ali-Ali jo ty jsi to byla ;)

Takže přátelé, návrh není můj ale @Ali-Ali :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
17568
30.7.13 09:06

Souhlasím a myslím, že je na diskuzních serverech je to běžná věc, že přispívat smí pouze registrovaní uživatelé, takže by mi to od eMimina nepřišlo nijak „přísné“

představila jsem si admina, jak sedí před velkým monitorem, sleduje několik diskuzí najednou a před sebou má to velké červené tlačítko Delete :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
30.7.13 09:06
@Jasněnkaa píše:
@Ali-Ali jo ty jsi to byla ;)Takže přátelé, návrh není můj ale @Ali-Ali :mrgreen:

vivat Ali-ali!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
30.7.13 09:07
@Etcetera78 píše:
Souhlasím a myslím, že je na diskuzních serverech je to běžná věc, že přispívat smí pouze registrovaní uživatelé, takže by mi to od eMimina nepřišlo nijak „přísné“představila jsem si admina, jak sedí před velkým monitorem, sleduje několik diskuzí najednou a před sebou má to velké červené tlačítko Delete :lol:

a nic jiného nedělá viď :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
30.7.13 09:07

Souhlas :palec:, rozbíjejí diskuze. Když chtějí psát, ať se registrují, tím mj. potvrdí pravidla webu.
Třeba pak půjdou prudit jinam, kde se registrovat nemusí. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama