Neřešitelná situace, jak z toho ven

Anonymní
26.2.21 23:24

Neřešitelná situace jak z toho ven

Jsem 3 měsíce v nové práci, která je brutálně stresová a já si ten stres a nervy odnáším i domu. Jedna se práci, kde se může cokoliv pokazit a když si toho včas nevšimnete, tak je velký průšvih, takže já jsem v nervech a panikařim. Kdyz jsem v práci tak vůbec nejím, protože mám stažený žaludek. Uz měsíc si hledám něco jiného, ale bohužel situace s prací je špatná. Nevim si rady, nechci tam už chodit, ale bydlím sama a nemůžu si dovolit nit na úřad práce a pobírat podporu 10 tisíc, když jen nájem je 12 tisíc. Setkali jste se někdy s neřešitelnou situaci a co s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4793
26.2.21 23:56

Nic jiného, než chodit do práce Vám logicky nezbývá. :nevim: Pokud by po nástupu na UP byl příjem menší jak výdej, tak logicky to nejde.
Nebo sehnat levnější bydlení. Nebo jít bydlet někam jako spolubydlící.
Určitě nadále shánět novou práci. I když ke to teď těžší.
Přeji pevné nervy a ať brzy seženete novou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
26.2.21 23:58

Pojistku na blbost máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 00:00

@MrsNorris nemám 😔

• Citovat
  • Nahlásit
19630
27.2.21 00:13
@Anonymní píše:
@MrsNorris nemám 😔

Proč? Tak si ji udělej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13623
27.2.21 00:20

Kup si krizové bachovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8432
27.2.21 03:19

Zakladatelko-a co je to za práci, ze se tolik stresuješ? Pracuji jako zdravotník. V práci musíme být hodně ve střehu, často dojde k situaci, kdy jde o život a my musíme reagovat rychle, precizně…
A v předešlé práci si toto nezažívala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
27.2.21 04:44

Najdi si levnější nájem a klidnější práci (nevím, co děláš). Nebo práci s ubytovaním, pokud bydlíš sama, klidně i nějaké spolubydlení, vyjde to levněji a nebudeš ve stresu, že nevyjdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
27.2.21 05:06

Holka zlatá, vždycky jsem považovala všechny psychologické školení za ztrátu času, ale ty si sedni na zadek, vem si tužku a papír a sesumíruj si, co ti ta práce dává, co ti bere a hlavně jestli jde nějak eliminovat riziko a potažmo z něj související stres. Protože jestli to neuděláš, tak tě brzy odvezou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
27.2.21 05:37

Když si stres doneseš domů na koho to má vliv? Pokud jsi sama tak se to dá řešit líp než pokud máš 3 děti a táta na ně neplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 12:34

Pracuju u léků, u kvality. Takze musí být správně zabaleno, všechny údaje atd. Jenze to jede tak rychle, že člověk neví co dřív a občas prehlidne

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat