neřešitelná situace s bývalým a jeho rodiči

17.11.19 14:55

Neresitelna situace s byvalym jeho rodici a ve okolo

Ahoj, potrebuji poradit.co delat…jsem v situaci ktera asi nema. reseni jsem psychycky vyzdimana a, nevim kudy kam..k veci mam tri deti dve s byvalym manzelem a jedno s ted uz byvalym pritelem pracuji v domove duchodcu na tri smeny a stale. bydlim u byvaleho nekokikrat.me vyhodil zbil ale to je.na.dyl k veci musim se. odstehovat byty nejsou a jeho rodice I on chteji syna. k sobe me.by zjimalo co delat praci sice.mam a takhle. dobre. placenou bez smen nesezenu abych je. uzivila jde. o to ze. nebudu mit. hlidani pro nejmladsiho kdyz sezenu chuvu muzou na.me??opravdu mi ho chteji vzit a to ja. nezvladnu…omluvam se za asi necitrlny prispevek ale slova mi. skacou v hlave hrozne nevim co delat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17297
17.11.19 15:02

Kolik je malýmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1995
17.11.19 15:07

Pokud je dobry otec a je schopny se o nej postarat, tak proc by nemohl zustat v peci u nej a jeho rodicu? S tim, ze si jej budete brat kdy vam to bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 15:10

Malemu budou v beznu 3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 15:20

4dny jsem byla pryc co me napadl a vyhodil a aby malej rekl svymu otci anine ve trech letech ze je sulin a jeho tatinek se tomu jen smalto mi neprihde dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 15:21

A tahle nabidka tu byla ze si ho muzu brat kdykiv a pak kdyz jsem chtela mi bylo receno ze. semnou nikam nepujde takze nevim no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
17.11.19 15:34
@vercavejj píše:
Ahoj, potrebuji poradit.co delat…jsem v situaci ktera asi nema. reseni jsem psychycky vyzdimana a, nevim kudy kam..k veci mam tri deti dve s byvalym manzelem a jedno s ted uz byvalym pritelem pracuji v domove duchodcu na tri smeny a stale. bydlim u byvaleho nekokikrat.me vyhodil zbil ale to je.na.dyl k veci musim se. odstehovat byty nejsou a jeho rodice I on chteji syna. k sobe me.by zjimalo co delat praci sice.mam a takhle. dobre. placenou bez smen nesezenu abych je. uzivila jde. o to ze. nebudu mit. hlidani pro nejmladsiho kdyz sezenu chuvu muzou na.me??opravdu mi ho chteji vzit a to ja. nezvladnu…omluvam se za asi necitrlny prispevek ale slova mi. skacou v hlave hrozne nevim co delat

Sežeň si azylák pro týrané ženy, tam si holky vzájemně hlídají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
17.11.19 15:36
@Cenarius píše:
Pokud je dobry otec a je schopny se o nej postarat, tak proc by nemohl zustat v peci u nej a jeho rodicu? S tim, ze si jej budete brat kdy vam to bude vyhovovat.

Jak může být někdo, kdo se chová jako agresor, dobrý otec. Vždyť otec má být vzorem pro dítě. Že by mlácení matky bylo vzorné? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
17.11.19 15:52
@Enmamma píše:
Jak může být někdo, kdo se chová jako agresor, dobrý otec. Vždyť otec má být vzorem pro dítě. Že by mlácení matky bylo vzorné? :nevim:

Sice to nebylo psane na me…soudy nezajima, jestli otec matku mlatil, tyral. Zajima je vztah otec - deti. Me ex mlatil a tyral taky, nikoho to u soudu nezajimalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7048
17.11.19 15:54

Zakladatelko, domluv se v práci, jestli můžeš dělat na jednu směnu. Taky dělám v soc. službách a po rozvodu chodím jenom na ranní. U nás ale vedení vychází vstříc všem matkám malých dětí, takže nás tam na jednu směnu chodí víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2358
17.11.19 16:06
@Enmamma píše:
Sežeň si azylák pro týrané ženy, tam si holky vzájemně hlídají.

Dobra rada. Je poradnik. Ceka se i rok. A treba u nas je plny cikanu. Ale to by vadilo treba jen me. To jsou ty predsudky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
17.11.19 16:14
@sahrazad1 píše:
Sice to nebylo psane na me…soudy nezajima, jestli otec matku mlatil, tyral. Zajima je vztah otec - deti. Me ex mlatil a tyral taky, nikoho to u soudu nezajimalo…

No oni někteří soudci jsou zřejmě pitomci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
17.11.19 16:24
@Enmamma píše:
No oni někteří soudci jsou zřejmě pitomci.

Spis otcum je nadrzovano, jako nikdy predtim, zenske narky jsou zlehcovany, bagatelizovany. Takova je doba. Vzdyt nekteri otcove chteji deti do pece ne proto, ze by je tolik milovali, ale ze tim hodne ublizi te zene…nerikam, ze vsichni. Ale byva to I tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama