Nerespektování ve vztahu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.19 13:15

Nerespektování ve vztahu

Tohle téma zakládám ohledně kamarádky, nechci s ním být spojována, proto anonym.
Právě jsem se vrátila z obědu, na kterém jsem byla s kamarádkou. Svěřila se mi, že chce ukončit vztah s mužem, se kterým je skoro rok, nebydlí s ním, schází se o víkendu.
Muž je k ní velice milý v tom smyslu, že se zajímá o její potřeby, chodí s ní za kulturou, jakmile ona o něčem začne mluvit, tak ji hned utne a řekne:„Co máš z toho.“ Ona je ten typ, který je vlastně skoupý na slovo moc toho nenamluví, nesmysly neřeší.
Tohle prý dělá on i svým kamarádům, rodině. Byla u toho.
Když se s ním na to téma chytla, tak ji okřikl, že jí jednou něco takového řekne a ona to hned řeší.
Problém je v tom, že on ji to údajně dělá v 95% komunikace.
To mu taky řekla, on na to, že ať se na něj nezlobí, ale že prý řeší hlouposti.
On prý tlachá pořád o nesmyslech a ona jej ze slušnosti
poslouchá.
S ukončením vztahu s ním jsem ji jen podpořila.
Jemu je skoro 50, ji je 32 roků.
Váš názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
302
31.12.19 13:18

Tam asi není co řešit. Veliký věkový rozdíl, nežijí spolu, nepočítám s tím, že mají děti a kamarádce vadí jeho chování. Takže rozchod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16242
31.12.19 13:26

Má k ní otcovsky vztah, neustále ji musí poučovat, protože mu není rovna. Subinka musí poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
31.12.19 13:27

No pro mě ten věkový rozdíl mluví za vše. Všichni chlapi nejsou stejní, ale on už v tomto věku může chtít svůj klid, má zažitého mnohem více a pro něj její historky můžou být dětinské a nezajímají ho. Do jejich vztahu nevidíme. Rozhodnout si to stejně musí sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 13:30
@zoidberg píše:
Má k ní otcovsky vztah, neustále ji musí poučovat, protože mu není rovna. Subinka musí poslouchat.

On ale v komunikaci utíná prý i svého staršího bratra a cca stejně staré kamarády, které jsou v jeho věku, to nebude ní - jejím věkem a v podstatě její nekomunikativní povahou.
Psala jsem to v úvodním příspěvku.

• Citovat
  • Nahlásit
31.12.19 13:34

Klasicky egoista, rád se poslouchá a nikoho jiného slyšet nepotřebuje. Rád je za chytrého a nesnese, aby někdo měl názor. Čím dřív od něj bude, tím lépe. Ve vztahu mají mít oba prostor něco říct a pokud to tak není, tak to není partnerství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
31.12.19 13:34
@Anonymní píše:
On ale v komunikaci utíná prý i svého staršího bratra a cca stejně staré kamarády, které jsou v jeho věku, to nebude ní - jejím věkem a v podstatě její nekomunikativní povahou.

Dědkovatí, no. Všichni blbě pindají, jen jeho historky z vojny jsou přece ukrutně zábavné.
Proboha, co s ním chce kamarádka dělat??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 13:37
@brisco píše:
Dědkovatí, no. Všichni blbě pindají, jen jeho historky z vojny jsou přece ukrutně zábavné.
Proboha, co s ním chce kamarádka dělat??? 8o

Já to taky nechápu, proč s ním je, když řekla, že se s ním chce rozejít, tak moje první slovo bylo - Konečně!
Jo, prý i historky z vojny :roll: :lol: a když se s ním dívá na televizi - její oblíbený film, tak on jí do toho kecá. :zed: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
22949
31.12.19 13:38
@brisco píše:
Proboha, co s ním chce kamarádka dělat??? 8o

dědit? :think: :mrgreen: nic jiného mě fakt nenapadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
31.12.19 13:41

No jo, nerudny fotrik, který ví všechno nejlíp a je potřeba, aby to ostatní věděli. Není jeho dcera, aby ji okrikoval jak malou holku. Já bych to nesnesla, ale je na ní vyvážit, co jí ten vztah dává a jestli ji to stojí za to řešit. Pokud má kámoška 32, tak předpokládám, že by možná ještě chtěla děti? No s ním nevím, aby neztracela pro ní už teď drahocenný čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
31.12.19 14:06
@Anonymní píše:Jemu je skoro 50, ji je 32 roků.
Váš názor.

nechapu, proc se mlada holka taha s nekym nad hrobem. Ja bych ji doporucila si najit nekoho ve svem veku. Tam bych zacala.

K tomu, jak ji hrube okrikuje a zakazuje o cemkoliv mluvit, k tomu se snad ani vyjadrovat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23390
31.12.19 14:06
@Anonymní píše:

no je nevychovaný doma mu nevysvětlili co to je slušnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6863
31.12.19 14:13
@Anonymní píše:

A oni si to vsichni nechaji libit?

Jinak za me vysokej level krupanstvi. A nerespekt samorzejme taky. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6863
31.12.19 14:21

Jeste premejslim, co vlastne ta otazka „co mas z toho?“ vubec znamena. Nech toho? Placas nesmysly? Za to si chleba nekoupis? Tudy kocka nemoci? Kudy tudy cesticka? 8o Snad v zivote jsem nic podobnyho neslysela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 14:26
@Kubula.K píše:
Jeste premejslim, co vlastne ta otazka „co mas z toho?“ vubec znamena. Nech toho? Placas nesmysly? Za to si chleba nekoupis? Tudy kocka nemoci? Kudy tudy cesticka? 8o Snad v zivote jsem nic podobnyho neslysela.

To já nevím, prý to vyznívá tak, že ho to vlastně nezajímá.
Ještě mi říkala, že když někdo hodně ukecaný říká něco, co ho zřejmě nezajímá, tak on začne pískat nebo prozpěvovat si. :roll: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat