Nerostou mi nové vlasy

214
17.10.19 18:21

Nerostou mi nove vlasy - kdo mi pomuze?

Mam dedicne jemne a spise ridsi vlasy, ale stupnuje se to uz opravdu nehezky a mam lysiny, kde prosvita lebka. Samozrejme na ton nejhorsim miste hned vpredu, mam tam jen par vlasku, ruzne to maskuju, ale hodne me to trapi. Zacala jsem uzivat nejake doporucene ucinne tobolky dle recenzi na netu, vubec nevim, zda je mi nejak pomoci. Nejedna ale o zadny poporodni stav apod rozhazene hormony, proste normalni stav. Ani mi neprijde, ze bych vycesavala nebo vymyvala nejake hrsti vlasu, prijde mi, ze mi padaji normalne - obcas nekde vlas, v hrebenu normal, ale vubec nikde nerostou nove :,( :,( u zenske je ridkovlasost opravdu smutna, uz se stydim i chodit ke kadernikovi, jak to tam resi "jezis to nevim co tady s tim, holt mate strasne malo vlasu tady… :roll: ". Jsem z toho spatna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1417
17.10.19 18:55

Zkuste trichologa. Musí to být nepříjemné, ale řešení určitě existuje. Mozná jsou za tím hormony. Když vezmu krajní případ, tak třeba i muži si nechávají nastřelit vlasy, nebo teď je v zahraničí móda ohledně koutů, že se dělá velice jemné vláskové tetování. Video o tom má na YouTube třeba Chriselle Lim. Vypadá to fakt dobře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
24.10.19 09:08

Dobrý den, ráda bych pomohla nebo zkusila poradit podle zkušenosti, které mám a vím, že opravdu fungují. Po všech 3 těhotenstvích jsem bojovala s vypadavaním, ale to se pak nějak ustálilo díky hormonálním procesum v těle, pak mi ale vlasy zůstaly řídke s kouty. Zkusila jsem kde co, ale nejlíp mi pomohl az nutriol od nuskinu. Je to teda dražší záležitost, ale investice do 1 samponu vyjde stejne jako 5 dalších, které nefungují, takže jsem to neřeším. Kdyby jste chtěla, můžu vás pozvat do skupiny na fb testujeme a referujeme,.kde si mužete prehlednout fotky a pročíst zkušenosti. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.20 22:27

Já mám ráda šampony Milva..po těch se mi teda taky vlasy dali dokupy. Každopádně jsem v jedné slabé chvíli ukusila prodloužení keratinem a šla jsem na vyholení 2mm co mi tam zbylo, bylo k pláči a to jen 4 posuny! Ale rada odborného vyšetření je určo taky super..šla bych hned ;) nebojte nějaká pomoc se vymyslet musí :kytka: L.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat