Nerostoucí dvojka zub

157
20.5.20 00:24

Nerostoucí dvojka zub

Ahoj. Setkali jste se někdo prosím s tím, že nechtěl vyrůst zoubek a pak třeba najednou byl tam?
Dcerce je rok a čtvrt, má už všechny přední zuby plus dvě stoličky, kromě dvojky dole.. ani nevypadá že by něco rostlo.. bohužel zubařku z důvodu nepřibírání zatím nemáme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
643
20.5.20 00:29

Moje dcera má nahoře jedničky i dvojky a dole jedničky a zatím jenom jednu dvojku. A začíná se klubat jedna stolička. Podle zubaře to nemám řešit, není pravidlo aby zuby vždy rostly tabulkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
20.5.20 00:31

Nesetkala jsem se s tim ale vim, ze trvaly zub muze byt nezalozeny, je dost mozne ze by to tak mohlo byt i u mlecneho zubu. K zubarovi bych zasla, na druhou stranu zuby rostou do 3 let snad tak by byl jeste cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
20.5.20 04:29

Myslím, že dcerka to tak měla. Dlouho, dlouho nic a nakonec vylezla. Jen později, jelikož měla první zub v patnácti měsících.
A v pubertě na nanovo, opět jeden zub roste (trojka či čtverka) roste takhle pozdě oproti ostatním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
20.5.20 05:33

Víceméně zkušenosti mám, ale až u 2 zubů..
Měla jsem jednu 6 co nechtěla několik let růst..prostě dávno všechny dvojky venku, jen ta šestka ne.
Takže k zubaři na rentgen a šestka tak byla, ale nechtělo se jí ven. Šla na až o rok později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.20 07:08

@Esmeralda1998 ANO setkala, moje prvorozená, nevyrostla jí jedna 2 nahoře a prořízla se až po všech zubech úplně jako poslední, naše zubařka dáseň prohlédla, prosvítila a říkala, že vyroste a vyrostla ve dvou letech po všech ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2395
20.5.20 07:30

Dceři taky vyrostla jedna mléčná dvojka později, teď si dávala na čas stálá sedmička, ona to má vůbec se zubama veselý :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
20.5.20 09:36

Mé dceři je 18m, má stoličky a dolní dvojka furt nic. Zubařka říká, že je to sice mimo tabulku, ale nijak se to stejně neřeší…je pravděpodobné, že časem vyroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat