Nerozumí "pojď za mnou"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 09:53
Nerozumi pojd za mnou

Holky mam takovy dotaz. Male bude 8 mesicu. Plazi se obcas naklekne na kolinka a zaperuje, sedi v sikmem sedu. Umi papa, kdyz ukazu na nejakou vec podiva se tim smerem. Casto se kouka na me co ja na to. Podle me je to zdrave sikovne dite.
Vcera me ale rozhodila tchyne. Kdyz videla ze se plazi a pohybuje tak na ni pojd za mnou pojd ke me, ale ona na ni koukala nechapala a pak se plazila uplne jinym smerem. Z toho usoudila, ze bud spatne slysi a nebo je hloupa.
Pak kdyz jsem byla na zachode dala ji piskot ze se musi naucit kousat. Jenze ona jeste nema zuby a zacala se za chvilku tim piskotem dusit. Nastesti ho vykaslala. Tak i z toho vyvodila ze je mala pomala.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14478 příspěvků 02.06.19 09:57

A kde je ten dotaz?

Elessa
Kecalka 217 příspěvků 02.06.19 10:03

Asi se ptate, zda je mala pomala nebo pozadu. Syn chodil opacnym smerem jeste v roce a pul. Proste se mu chtelo jit jinam. My taky nechodime vzdy tam, kam nam nekdo rekne ;) Kdyz jeste nemel zuby, take se mu spatne kousaly tvrde kousky. Btw. piskot ma spoustu cukru, v osmi mesicich bych ho diteti nedavala, kdyby to tchyni zajimalo :) Podle toho co pisete, mala pomala podle me neni :mavam:

Ou
Echt Kelišová 7685 příspěvků 02.06.19 10:03

No samozřejmě že osmiměsíční kojenec nerozumí povelům zahrnující směr pohybu. Koncep řeči teprve objevuke a to že se může pohybovat směrem jaký chce, na to přišla právě teď. Tchyně po ní vážně nemůže chtít aby to chápala. Stejně tak pokud není zvyklá na piškoty, tak je neumí jíst.

Tvoje dítě je úplně normální, ale babička si holt už dlouho nepamatuje, co umí a neumí malé mimino.

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8634 příspěvků 02.06.19 10:07

Tak jasné je, že tchynin synek už určitě v 8 měsících chodil, žvýkal knedlo zelo, uměl abecedu a počítat do 10 :mrgreen: nic si z toho nedělej, malá je úplně v pohodě ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 02.06.19 10:08

Uklidním… první syn, to samé, všechno přicházelo prostě najednou. První zub měl někdy kolem roku… tenkrát mu babička dala malou lesní jahodu a zacpala mu pusu aby ju nevyplivl. Málem se tím udusil. Jako správě histericka matka jsem udělala pořádnou scénu :pocitac:…druhej v 8měsících chodil a má dneska rok a půl a skoro všechny zuby :nevim:. Každé dítě je jiné :srdce: buť úplně v klidu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 10:08

@vokishka dotaz je zda by melo 8 mesicni mimnco umet rozumet pojd za mnou a zpracovat piškot

vokishka
Extra třída :D 14478 příspěvků 02.06.19 10:11
@Anonymní píše:
@vokishka dotaz je zda by melo 8 mesicni mimnco umet rozumet pojd za mnou a zpracovat piškot

ono možná rozumělo, ale nechtělo se mu :mrgreen: moje děti taky nechodily (nelezly) na povel, když chtěly jinam. Pokud nemá žádné zuby, asi bych mu piškot nedávala, hlavně pokud bych ho neměla v sedě u sebe. Ale jinak tam je asi od 6 měsíců, mám ten pocit.

ludmilaadamkova
Závislačka 2595 příspěvků 02.06.19 10:14
:srdce:
Fiškuska
Stálice 64 příspěvků 02.06.19 10:32

Můj má 11 měsíců a na pojď za mnou určitě nedorazí :D :D

Kostroma
Kecalka 318 příspěvků 02.06.19 10:41

Aaaale, nenech se takhle rozhodit! Je malicka a je v poradku, zato u pani tchyne bych zapochybovala. Nechapu proc ti rika takovy veci. Muj v 8m ani nelezl. Tak to by podle ni byl asi postizenej. Ne vazne, neres to. Je to v cajku.

Melodie91
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 02.06.19 10:55

Me to prijde jak na psa…k noze a pak piskot 8o…problem ma spis tchyne nez dcerka…

Alušáček
Závislačka 3718 příspěvků 02.06.19 10:55

Je to miminko ne cvicenej pes, jediný kdo z téhle situace vychází jako hlupák je tchyně.

laducha
Generální žvanilka 22506 příspěvků 02.06.19 11:01
@Alušáček píše:
Je to miminko ne cvicenej pes, jediný kdo z téhle situace vychází jako hlupák je tchyně.

Přesně.
Tchyni můžeš říct, že má prcek svoji hlavu a dělá to schválně a že piškoty nejí kvůli štíhlé linii :P

Petule030
Kelišová 5877 příspěvků 02.06.19 15:21

Nemáš náhodou moji tchyni? :D Zkus takové věci házet za hlavu (i když se to lehko říká) a braň své dítě. Na takové povely má čas, však je ještě malinkatá; babičko, nedávejte jí tvrdý piškot, kousání chci trénovat na křupkách… Mnohé babičky si nepamatují, kdy přesně jejich děti uměly to či ono, a když pamatují, tak mají potřebu srovnávat. Náš malý byl taky podle slov tchyně zpomalený. První krůčky dělal v roce, sedět začal zrovna tak (přitom děti přece sedí od půl roku… :roll:). Co já jsem se netrápila díky takovým výrokům a „dobrým radám“. S odstupem času se to snažím tolik neprožívat. Každé dítě je jiné, každé má své tempo. Mimochodem, zrovna piškot nebo dříve slavný rohlík nejsou zrovna ideální pro nácvik kousání. Na takové věci má malá spoustu času. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama