Nerozumím jeho chování - milenec

14.3.17 10:33

Nerozumím jeho chování - milenec

Ahoj všichni,

jsem bohužel člověk, který moc neumí číst mezi řádky. Proto se zde chci zeptat na váš názor. Je nám 26 a 27

Před pár měsíci jsem potkla jednoho skvělého kluka - především se mi líbil vzhledově a skončili jsme po pár hodinách - on zmožený i alkoholem - v posteli. Klidně mě ukamenujte, ale bylo to více jak rok po rozchodu s mým ex, na kterého jsem neustále myslela a párkrát stála již těsně před sebevraždou, protože jsem se nedokázala smířit s tím, že má novou přítelkyni. Ta noc a další rychlé schůzky, které byli styl sex, přespání a pak každý po svém, mi vlili krev do žil a já se konečně po roce dokázala usmívat a cítit se šťastná. Takže nevím, kdo koho „využíval“.

Každopádně problém byl už tenkrát, že řekl „zítra ti napíšu“ - prostě napíšu ti + časový údaj, ovšem to nikdy nedodržel. Vesměs jsem to byla já kdo psal. Navíc pravidla jsem v tom našem „vztahu“ neměli žádná.

Po pár týdnech najednou neodpověděl a pak oznámil, že má pořád rád svojí ex, ke které se chce vrátit. Fajn - měla jsem dost svých věcí a brala jsem to.
V kontaktu jsem skoro nebyli - jen jsem si u něj něco zapomněla a občas jeden z nás nadhodil „kdy máš čas, abych si to vzala“.

Po asi 2 měsících se opět ozval, tentokráte se i rozpovídal a světe div se, byl opět nezadaný. Že prej jim to fakt neklapalo (a to se diví? :D ). Pár slov stačilo, abych přijela za ním. Týden super, pak najednou mi típnul mobil, zprávy ani nečetl. To trvalo asi další týden. Náhle v alkoholickém opojení mi brzo ráno začal psát, něco že náročný týden, a že přemejšlel…

Neměla jsem čas a ráno, když jsem se ptala, co to znamenalo tak že prý netuší. Večer jsme si trochu psali v závěru to skončilo, že mi poslal své… ehm ehm… fotky. Aniž bych cokoliv chtěla. A najednou byl více „komunikativní“ řekla bych. Včetně toho, že by klidně přijel a tak.

Nikdy jsme nic takového neměla, moc nerozumím jeho myšlenkovým pochodům. Sama jsem měla jen dlouholetý vztah s mým ex. Kromě tohoto Pepy nikoho nemám - zda má on další netuším, ale tělo by na to měl :D.

Je mi s ním dobře, sex je skvělej. Jen je to s ním prostě takové, že nevím, zda takhle konverzace není poslední. Tvrdí že napíše, jak se chce vidět, a že o tom to není, ale… kdykoliv od něj jdu mám pocit, že to je naposledy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
14.3.17 10:35

Ma te na sex. Bud to měj stejne nebo hledej dal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1781
14.3.17 10:38

@Neřeknu Nick ty za nim bezis na hvizdnuti, tak co chceš…
Pravidla ne ze nemáte, vy je mate, a to už od začátku. Sex bez zavazku, kamarád s benefity nebo jak se tomu rika.
Neodsuzuju te. Ale jestli chceš lásku, tak tady u Pepy ji nenajdeš. Leda fyzickou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3141
14.3.17 10:38

Záleží, co vlastně od toho čekáš. Pokud je ti jasný, že víc než pár hezkých společných chvilek v posteli z toho nikdy nebude, tak nad tím moc nedumej a užívej to, co je, dokud to je.
Jestli to takhle nezávazně brát nedokážeš, tak z toho bleskurychle vycouvej, než si nabiješ, protože z tohohle harmonický, láskyplný vztah nevysocháš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
14.3.17 10:39

A co chceš slyšet? Jak zni dotaz? Ma te prostě jen tak na sex, když ma náladu. Neznamenas pro nej dle mého nic. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15721
14.3.17 10:39

@Neřeknu Nick
Pár slov stačilo, abych přijela za ním
Hádej, jak to ten milenec má? Sama jsi to napsala. Má tě na sex, nic víc od toho nečekej. Ber to jako zpestření, ale určitě s ním neplánuj budoucnost, byla by jsi zklamaná. Vytáhl tě z blbého období, z totální depky, což je fajn, ale kdyby jsi čekala víc, dopadneš jak po rozchodu se svým ex…taky citově na dně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.17 10:40

Nejde mi o lásku - to ne. Spíš jen nevím jak dlouho to potrvá. A proč vždy se na čas odmlčí, pak se ozve… Vždyť i já jeho mám jen na sex, přestože máme společných více věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
14.3.17 10:42
@Neřeknu Nick píše:
Nejde mi o lásku - to ne. Spíš jen nevím jak dlouho to potrvá. A proč vždy se na čas odmlčí, pak se ozve… Vždyť i já jeho mám jen na sex, přestože máme společných více věcí.

Proč? Protože má chuť na sex a nikoho jiného nemá zrovna v dosahu? Proč to řešíš, když ho máš jen na sex, tak spolu budete spát, dokud vás to bude bavit a pak přestanete, je to jedno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
14.3.17 10:45
@Neřeknu Nick píše:
Ahoj všichni,

jsem bohužel člověk, který moc neumí číst mezi řádky. Proto se zde chci zeptat na váš názor. Je nám 26 a 27

Před pár měsíci jsem potkla jednoho skvělého kluka - především se mi líbil vzhledově a skončili jsme po pár hodinách - on zmožený i alkoholem - v posteli. Klidně mě ukamenujte, ale bylo to více jak rok po rozchodu s mým ex, na kterého jsem neustále myslela a párkrát stála již těsně před sebevraždou, protože jsem se nedokázala smířit s tím, že má novou přítelkyni. Ta noc a další rychlé schůzky, které byli styl sex, přespání a pak každý po svém, mi vlili krev do žil a já se konečně po roce dokázala usmívat a cítit se šťastná. Takže nevím, kdo koho „využíval“.

Každopádně problém byl už tenkrát, že řekl „zítra ti napíšu“ - prostě napíšu ti + časový údaj, ovšem to nikdy nedodržel. Vesměs jsem to byla já kdo psal. Navíc pravidla jsem v tom našem „vztahu“ neměli žádná.

Po pár týdnech najednou neodpověděl a pak oznámil, že má pořád rád svojí ex, ke které se chce vrátit. Fajn - měla jsem dost svých věcí a brala jsem to.
V kontaktu jsem skoro nebyli - jen jsem si u něj něco zapomněla a občas jeden z nás nadhodil „kdy máš čas, abych si to vzala“.

Po asi 2 měsících se opět ozval, tentokráte se i rozpovídal a světe div se, byl opět nezadaný. Že prej jim to fakt neklapalo (a to se diví? :D ). Pár slov stačilo, abych přijela za ním. Týden super, pak najednou mi típnul mobil, zprávy ani nečetl. To trvalo asi další týden. Náhle v alkoholickém opojení mi brzo ráno začal psát, něco že náročný týden, a že přemejšlel…

Neměla jsem čas a ráno, když jsem se ptala, co to znamenalo tak že prý netuší. Večer jsme si trochu psali v závěru to skončilo, že mi poslal své… ehm ehm… fotky. Aniž bych cokoliv chtěla. A najednou byl více „komunikativní“ řekla bych. Včetně toho, že by klidně přijel a tak.

Nikdy jsme nic takového neměla, moc nerozumím jeho myšlenkovým pochodům. Sama jsem měla jen dlouholetý vztah s mým ex. Kromě tohoto Pepy nikoho nemám - zda má on další netuším, ale tělo by na to měl :D.

Je mi s ním dobře, sex je skvělej. Jen je to s ním prostě takové, že nevím, zda takhle konverzace není poslední. Tvrdí že napíše, jak se chce vidět, a že o tom to není, ale… kdykoliv od něj jdu mám pocit, že to je naposledy.

Sorry, ale máš strašně nízké sebevědomí. Krom toho, tento kluk tě má jenom na sex, a ještě k tomu ty se mu podbízíš, on si s tebou píše/nepíše, chodí/nechodí, jak se mu zlíbí, a ty jenom čekáš ja „věrný Pátek“, kdy pípne od něj sms-ka,
a už běžíš. Takto si tě žádný chlap nebude vážit. zapracuj na svém sebevědomí.

Příspěvek upraven 14.03.17 v 10:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.17 10:45

Já nevím - prostě nechápu proč se odmlčí s tím, že „přemýšlel“. jak dlouho vlastně tyhle „milenecké vztahy“? Prostě nevím co od něho čekat - kvalitní sex na půl roku? Nebo jsme jen jednorázovka, když mu žádná jiná nedá? Když jsme spolu mám dojem, že je vše OK. Mimo, tak se ani neozve, byť by to bylo - „nedáme sex?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
14.3.17 10:46

On stebou nechce sdilet spolecne veci, asi nejsi jeho typ ale na sex mu jsi dobra. Vsak tak to taky zacalo ne, co sis myslela kdyz jste se hned spolu vyspali? Ozve se, kdyz mu vztahy nevychazeji ale o tebe nestoji..prijdes utesit kdyz potřebuje a pak zase vypadni. Co sis od nej chtela vzit sis uz vzala-to ze ti tohle vlilo krev do zil…nech ho odejit, odkopni ho kdyz se ozve, budes jenom jeho onuce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
14.3.17 10:47
@Neřeknu Nick píše:
Já nevím - prostě nechápu proč se odmlčí s tím, že „přemýšlel“. jak dlouho vlastně tyhle „milenecké vztahy“? Prostě nevím co od něho čekat - kvalitní sex na půl roku? Nebo jsme jen jednorázovka, když mu žádná jiná nedá? Když jsme spolu mám dojem, že je vše OK. Mimo, tak se ani neozve, byť by to bylo - „nedáme sex?“

Na tvém místě bych neřešila, proč se neozve ani na sex, ale ukončila bych s ním veškeré kontakty a poohlídla se po chlapovi, který tě bude milovat a vážit si tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15721
14.3.17 10:48

@Neřeknu Nick Na jak dlouho to je? Na dobu, dokud tě nenahradí. Proč se na čas odmlčí? Protože to zrovna má jinde. Tak si s ním zkus nevypisovat ale rovnou se ho zeptej, jestli dáte sex, že ty řeči okolo k tomu nepotřebuješ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
14.3.17 10:49

Clovek je občas fakt rad, ze uz je v klapajicim manželství. Řešit tyhle vztahy to mi vubec nechybí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
14.3.17 10:50
@Neřeknu Nick píše:
Nejde mi o lásku - to ne. Spíš jen nevím jak dlouho to potrvá. A proč vždy se na čas odmlčí, pak se ozve… Vždyť i já jeho mám jen na sex, přestože máme společných více věcí.

Když ti nejde o lásku a máš ho jen na sex, o co ti teda jde? Je jedno jak dlouho to potrvá, ne? Až ho přestaneš bavit, už se neozve nebo zas za nějakou dobu až nebude mít nikoho do postele. Víc si sama sebe važ a najdeš někoho lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...