Nerozumím jeho chování. Nemá zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 22:43
Nerozumím jeho chování. Nemá zájem?

Ahoj holky,

začal mě svadet jeden o dost starší muž, velmi mi lichotil (což děla porad), prvně po první schůzce mi denně psal jak by mě chtěl políbit atd atd, chtěl posílat fotky, chtěl se mnou někam jet…pak jsme měli další rande a krom toho ze tohle pak už nepsal, většinou jen ze mi to moc sluší, tak pak přestal psát úplně, ačkoliv osobní kontakt je fajn, vidíme se denně v praci a flirtuje se mnou a povídá si se mnou atd. Ale nenapise ani slovo. Minuly týden na dalším rande jsem se zeptala proč omezil kontakt, tak mi řekl ze chtěl zpomalit, ze to bylo moc rychlý jak začal a ze mu to přijde skoda, navíc prý nechce abych si myslela ze mě chceš jen dostat do postele. Byl fakt pozorný a fajn. Od te doby mi zase píše ale daleko méně a víc “opatrně”, pravda je ze mi opravdu přišlo ze to je nějak moc hrr když mě hned na prvním rande skoro pozval na dovolenou kterou měl za 2 dny…

Jenomže já jsem se namotala postupně a teď mám obavy ze nemá zájem a jelikož to s chlapama moc neumím tak ani nevím co dělat. Rada bych se s nim třeba v tydnu nebo mezi
Svatky viděla ale nechci vyvíjet aktivitu já, poslední rande bylo spis z me strany, on řekl ze by mě rad viděl ale nic nenavrhl, tak jsem navrhla já.

Další věc je, ze máme jet po svátcích do Rakouska na víkend, kde se zřejmě sblizime víc a já se bojím toho ze mě pak nechá protože dosáhne svyho. Vím ze to tak byt nemusí ale
Já jsem hroznej smolař :)

A fakt se mi moc líbí a je mi s nim fajn tal bych to rada nezkazila hned já sama svým chováním. Po poslednim rande jsem mu napslaa ze to bylo moc fajn, tak mi psal ze to
Bylo uzasne, ale pak mi třeba 2 dny neodepsal na sms… :nevim:

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10295 příspěvků 17.12.18 22:48

No protoze ted uz nebali on tebe, ale jen ty jeho. On ted udrzuje hladinku, aby neprisel o pripadny sex. Scenar: Rakousko plne sexu, pote CR: Vis Simco bylo to vsechno moc rychle, rad bych si dal pauzu, ale nechci ti ublizit.

Byt tebou nevyvijim absolutne zadnou snahu, vubec. Kdyz te nezacne znovu namotavat, tak nema zajem.

Příspěvek upraven 17.12.18 v 22:51

Šarlota4
Extra třída :D 10295 příspěvků 17.12.18 22:49

Mmchdm to pusobi, jakoze nekoho ma. Neni zadany?

SunSan
Kecalka 293 příspěvků 17.12.18 22:56

Mne nepřijde tak blby ze zpomalil a ještě ti to řekl, ze se sám lekl jak byl hrr. Zvát někoho na dovolenou na prvním rande je blby. Takže já vidím spis pozitivně ze ubral, tahle fáze je fajn a je skoda ji hned zahodit a odbit si ji. Za mě je to pozitivní. A když se vidíte denně v praci a osobní kontakt je fajn, rande hodnotí jako uzasne, mate jet na víkend někam, lichoti ti…nevím kde je háček :mrgreen:

Jaja97
Stálice 68 příspěvků 17.12.18 22:57

Zacinas se zamotavat, ale podle me on uz o Tebe takovy zajem nema..

Rakousko bych zrusila, usetris se tim trapeni :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 23:07

Podle čeho se pozná ze nemá už takový zájem? Asi jsem mimo :lol: Když si vezmu jak začínaly moje vztahy tak to bych každý mohla odsoudit hned. Mne tohle přijde jako hezky začátek, kdyby neměl zájem tak nehodnoti rande tak jak hodnotí, dost možná na žádný ani nejde a určitě nerika ze chtěl zpomalit, peoste si vymysli nějakou blbost a nebude ti vysvětlovat ze zájem trvá jen chce byt pomalejší a ne takovej hulvat aby někoho zval na dovolenou u prvního rande. To by třeba mě mega odradilo. Takže za mě mi to spis přijde ze mu na tobě začalo víc záležet a chce na to jít pozvolna, jelikož začal víc než zhurta. Ale třeba se pletu a nemá zájem, jen ten nezajem dává najevo dost divnym zpusobem :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 10295 příspěvků 17.12.18 23:09

Pises sama sobe? 8o

Uživatel je onlineiiiv
Extra třída :D 11042 příspěvků 17.12.18 23:27
@Šarlota4 píše:
Pises sama sobe? 8o
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 17.12.18 23:39

O dost starší muž…já si myslím, že vůbec nedoufal, že tě tak snadno zatřpytkuje a je z toho trochu vyděšený…jen to s ním pořádně rozjeď, nač chodit kolem horký kaše…

vejilka
Závislačka 4879 příspěvků 18.12.18 01:08

@Šarlota4 Mě přijde také, že někoho má :nevim: Třeba se pletu, ale mě nepřijde normální, aby muž, který má o ženu zájem 2 dny neodepsal. Ze začátku se snaží víc každý chlap. Jsou to lovci, ty ses chytla a teď jak se stáhnul, tak buď to opravdu může být tak, že nechce být moc rychlí, nebo tě zařadil škatulky " do postele" a neudělaš s tím nic. Hlavně jak tak počítám, moc rande neproběhlo, že je hned žhavý na víkend ve dvou :nevim: Alespoň podle mého pocitu. Každopádně já bych ti radila, aby ses teď stáhla, nepiš mu první, uvidíš, jak bude reagovat. Pokud několik dní nenapíše, máš to jisté, nemá zajem, chce jen to jedno

cecetka
Echt Kelišová 7653 příspěvků 18.12.18 06:29

Podle me hledas pseudoproblemy tam, kde nejsou. Nech to plynout, nespekuluj a uvidis, jak to dopadne :kytka:

kacakaca
Závislačka 2642 příspěvků 18.12.18 06:46
@Anonymní píše:
Podle čeho se pozná ze nemá už takový zájem? Asi jsem mimo :lol: Když si vezmu jak začínaly moje vztahy tak to bych každý mohla odsoudit hned. Mne tohle přijde jako hezky začátek, kdyby neměl zájem tak nehodnoti rande tak jak hodnotí, dost možná na žádný ani nejde a určitě nerika ze chtěl zpomalit, peoste si vymysli nějakou blbost a nebude ti vysvětlovat ze zájem trvá jen chce byt pomalejší a ne takovej hulvat aby někoho zval na dovolenou u prvního rande. To by třeba mě mega odradilo. Takže za mě mi to spis přijde ze mu na tobě začalo víc záležet a chce na to jít pozvolna, jelikož začal víc než zhurta. Ale třeba se pletu a nemá zájem, jen ten nezajem dává najevo dost divnym zpusobem :mrgreen:

Anonym i smajliky pouzivas dost divnym zpusobem. A lidi, kteri se vidaji, nemuzou hodnotit rande jinak nez jako uzasne. Na tom bych nestavela.

pannda
Kelišová 6727 příspěvků 36 inzerátů 18.12.18 07:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

začal mě svadet jeden o dost starší muž, velmi mi lichotil (což děla porad), prvně po první schůzce mi denně psal jak by mě chtěl políbit atd atd, chtěl posílat fotky, chtěl se mnou někam jet…pak jsme měli další rande a krom toho ze tohle pak už nepsal, většinou jen ze mi to moc sluší, tak pak přestal psát úplně, ačkoliv osobní kontakt je fajn, vidíme se denně v praci a flirtuje se mnou a povídá si se mnou atd. Ale nenapise ani slovo. Minuly týden na dalším rande jsem se zeptala proč omezil kontakt, tak mi řekl ze chtěl zpomalit, ze to bylo moc rychlý jak začal a ze mu to přijde skoda, navíc prý nechce abych si myslela ze mě chceš jen dostat do postele. Byl fakt pozorný a fajn. Od te doby mi zase píše ale daleko méně a víc “opatrně”, pravda je ze mi opravdu přišlo ze to je nějak moc hrr když mě hned na prvním rande skoro pozval na dovolenou kterou měl za 2 dny…

Jenomže já jsem se namotala postupně a teď mám obavy ze nemá zájem a jelikož to s chlapama moc neumím tak ani nevím co dělat. Rada bych se s nim třeba v tydnu nebo mezi
Svatky viděla ale nechci vyvíjet aktivitu já, poslední rande bylo spis z me strany, on řekl ze by mě rad viděl ale nic nenavrhl, tak jsem navrhla já.

Další věc je, ze máme jet po svátcích do Rakouska na víkend, kde se zřejmě sblizime víc a já se bojím toho ze mě pak nechá protože dosáhne svyho. Vím ze to tak byt nemusí ale
Já jsem hroznej smolař :)

A fakt se mi moc líbí a je mi s nim fajn tal bych to rada nezkazila hned já sama svým chováním. Po poslednim rande jsem mu napslaa ze to bylo moc fajn, tak mi psal ze to
Bylo uzasne, ale pak mi třeba 2 dny neodepsal na sms… :nevim:

pracovní vztahy nejsou nikdy moc fajn…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >