Nerozumím mu. Proč to udělal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 16:41
Nerozumím mu. Proč to udělal?

Ahoj holky,

Potřebuji k tomu co sem napíšu pár komentářů.. Co si o tom myslíte.

Přestala jsem brát antikoncepci, přítel to věděl. Jednu krásnou noc jsme měli sex a on to do mě udělal. Ale já si o to při tom prosila, jenže jsem nevěřila tomu, že to udělá. A udělal. Neřešila jsem to, až na druhý den jsem se ho zeptala, jestli se do mě opravdu udělal nebo to jen předstíral. Řekl, že udělal. A tvrdí, že neví co teď, že miminko chce, ale že až bude víc peněz a budeme víc připraveni. Nemůžu prostě pochopit, proč to teda do mě udělal? Jsem strašně naštvaná na něho i na sebe. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3424 příspěvků 07.08.18 16:46

Protože nepřemejšlel? Jestli budeš těhotná, hlavně nechoď na potrat, to dítě za to, že jste blbci, nemůže. :roll:

blumen
Hvězda diskuse 42737 příspěvků 07.08.18 16:48

Bud nastvana akorat na sebe. Mate premyslet predem a ne pri sexu jednu sekundu.

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 07.08.18 16:48

Zřejmě sexuální napětí udělalo svoje a v tu chvíli moc nepřemýšlel :think:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 07.08.18 16:50

Tak prosit ho o to a pak na něj házet vinu je taky dobrý. Jste hloupí oba. Jen doufám,že pokud budeš těhotná,nepůjdeš na potrat a postavíte se k tomu zodpovědněji,než k tomu sexu :zed:

Eule
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 07.08.18 16:55

Hele, je spousta párů, co mají pravidelně sex a nedaří se jim otěhotnět… V jaké fázi cyklu jsi? Za kolik dní má dorazit menstruace? Pokud bude mít zpoždění, zkus těhotenský test a neboj, určitě byste to zvládli! My se snažíme už od května a zatím nic, takže pokud bys opravdu otěhotněla, byl by to částečně takový malý zázrak (což je početí vždy), ta pravděpodobnost u zdravého páru je tak 20% v každém cyklu :-)

b__simona
Povídálka 20 příspěvků 07.08.18 17:00

@Eule

No to bylo hned první den po skončení menzes.. Ale já mám endometriózu, byla jsem v květnu na laparoskopii. Tak docela trpím bolestma. Proto jsem teď musela vysadit antikoncepci a nasadit nové prášky na tu endometriozu. No jsme oba blbí, tak uvidíme… Teď už jen čekat.

Netopirek
Echt Kelišová 7946 příspěvků 07.08.18 17:06

A proč sis řekla,aby to do tebe udělal? Proč jste nepoužili kondom? A on věděl, že už nejsi chráněná? Je možné, že si myslel, že jsi ještě chráněná. Nebo spíš nemyslel.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19402 příspěvků 07.08.18 17:07

páreček velemourů :roll:

b__simona
Povídálka 20 příspěvků 07.08.18 17:11

@neumisa

Jojoooo, i tak se to dá říct :palec:

Dája999
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 07.08.18 17:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Potřebuji k tomu co sem napíšu pár komentářů.. Co si o tom myslíte.

Přestala jsem brát antikoncepci, přítel to věděl. Jednu krásnou noc jsme měli sex a on to do mě udělal. Ale já si o to při tom prosila, jenže jsem nevěřila tomu, že to udělá. A udělal. Neřešila jsem to, až na druhý den jsem se ho zeptala, jestli se do mě opravdu udělal nebo to jen předstíral. Řekl, že udělal. A tvrdí, že neví co teď, že miminko chce, ale že až bude víc peněz a budeme víc připraveni. Nemůžu prostě pochopit, proč to teda do mě udělal? Jsem strašně naštvaná na něho i na sebe. :,(

Kdyby blbost nadnášela, tak rotujete kolem Země jak družice - oba :zed:

Udělal to proto, že jsi o to prosila. Nepřemýšlí.
Ty jsi ho prosila. Nepřemýšlíš.
Naštvaná na sebe i na něj jsi právem.

Budu držet palce, aby z toho těhotenství nebylo. Ne kvůli vám dvěma nemyslícím, ale kvůli tomu případnému dítěti.
Do doby, než zapnete mozek ( oba), se chraň.

Ano, uvědomuji si, že je to hnusný komentář -fakt už dlouho mě nic tak nevytočilo.

b__simona
Povídálka 20 příspěvků 07.08.18 17:13

@Netopirek

Jojo, věděl to právě.

Prostě mě to víc vzrušovalo....... 8o

Dája999
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 07.08.18 17:15
@b__simona píše:
@Netopirek

Jojo, věděl to právě.

Prostě mě to víc vzrušovalo....... 8o

Ježíšikriste :zed: :zed: :zed:

b__simona
Povídálka 20 příspěvků 07.08.18 17:16

@Dája999

V pohodě, mě to nevytočí.

Říkám si to samé .

kristyn.g
Závislačka 2904 příspěvků 07.08.18 17:19

@b__simona tak můžeš chodit na potrat klidně ob měsíc když tě to tak vzrušuje a nemyslíš to vážně :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >