Nerozumíme si s partnerem ohledně výchovy dětí

369
12.1.20 20:17

Nerozumím partnerovi - Tema na děti.

Nevěděla jsem jaky popisek dat :nevim:
Mám skoro 9letou dceru a ročního syna. Holka šla večer malimu vyčistit zuby a partner s toho udělal kovbojku, ze to normální není, Že se chová, jako by byl syn její. Až říká že je moje dcera uplne blbá. Upřímně já se bojím cokoliv doma udělat s malím. Protože je problém se vším. Často je naštvaný. Na všechno. :roll: jaký máte názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30172
12.1.20 20:22
@Tehulinka3 píše:
Nevěděla jsem jaky popisek dat :nevim:
Mám skoro 9letou dceru a ročního syna. Holka šla večer malimu vyčistit zuby a partner s toho udělal kovbojku, ze to normální není, Že se chová, jako by byl syn její. Až říká že je moje dcera uplne blbá. Upřímně já se bojím cokoliv doma udělat s malím. Protože je problém se vším. Často je naštvaný. Na všechno. :roll: jaký máte názor.
Že je partner blb. Místo aby byl rád, že je dcera šikovná a postará se nejspíš dobrovolně a on si může válet šunky na gaučíku, tak prudí :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7165
12.1.20 20:24

No řeknu ti to asi takhle - ty jen doufej, že nejsi znovu těhotná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
12.1.20 20:26
@Russet píše: Že je partner blb. Místo aby byl rád, že je dcera šikovná a postará se nejspíš dobrovolně a on si může válet šunky na gaučíku, tak prudí :roll:

Nene on se nevali on je X km daleko v práci. Volali jsme si v tu chvíli a slyšel to, že mi dcera říkala, že malimu vyčistil zoubky a já ji řekla, že je šikovná. A on začal být dost hnusny

Příspěvek upraven 12.01.20 v 20:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
12.1.20 20:28
@Michelle_M píše:
No řeknu ti to asi takhle - ty jen doufej, že nejsi znovu těhotná :nevim:

Nejsem mám menses zrovna :lol: jako upřímně jak se chová doma i ke mě. Tak si opravdu říkám už nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
12.1.20 20:30
@Tehulinka3 píše:
Nene on se nevali on je X km daleko v práci. Volali jsme si v tu chvíli a slyšel to, že mi dcera říkala, že malimu vyčistil zoubky a já ji řekla, že je šikovná. A on začal být dost hnusnyPříspěvek upraven 12.01.20 v 20:29

Ona není jeho, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
12.1.20 20:31
@Russet píše:
Ona není jeho, že?

Neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
12.1.20 20:31

To je zvláštní proč by mu to mělo vadit. Mám nejmladšího ročního a pak pětiletou a patnáctiletého a taky mi s ročním pomáhají. Ta petileta nejvic. Považuje ho za živou panenku a hrozne se ji líbí, ze ho muže krmit, dávat dudlík, držet lahev když to ještě potřeboval… ten starší spíše hlídá a zabavuje. Ale aby mi na to chlap řekl, ze to není normální mi rozum nebere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
12.1.20 20:32

Upřímně? Že je to blbec. Absolutně nechápu v čem vidí problém… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7165
12.1.20 20:33
@Tehulinka3 píše:
Nejsem mám menses zrovna :lol: jako upřímně jak se chová doma i ke mě. Tak si opravdu říkám už nikdy.

Aha, já jen že jsem dneska četla od tebe dotaz v diskusi, kdy si máš udělat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
12.1.20 20:34
@semisova píše:
To je zvláštní proč by mu to mělo vadit. Mám nejmladšího ročního a pak pětiletou a patnáctiletého a taky mi s ročním pomáhají. Ta petileta nejvic. Považuje ho za živou panenku a hrozne se ji líbí, ze ho muže krmit, dávat dudlík, držet lahev když to ještě potřeboval… ten starší spíše hlídá a zabavuje. Ale aby mi na to chlap řekl, ze to není normální mi rozum nebere…

Přesně moje holka je stejná, ráda ho krmí. Ale říct mu tohle tak akorát začne nadávat. Strašně ráda pomáhá, hraje si sním. Dává na něj pozor úplně aby se mu něco nestalo. A on na ni věcné nadává. Vadí mu všechno. A já tohle asi nevydrzim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108

Já teda dcery od muže (8 a 12) nenechávam čistit zuby své třilete, moc to prožívám a čistím ji to dvě minuty pořádně. Ale jinak je to šikovná holka, že se o ročního sourozence stará, je to hezké. A chlap je blb!!! A musel být i dřívé a myslím že jsi měla růžové brýle a ty pomalu padají a padají a spadnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
@Tehulinka3 píše:
Neni

A se synkem se zabaví, když je doma? Měl by být rád, že holka pomůže. Ne z ní dělat matku na plný úvazek. Spíš jen pro pocit, aby nebyla odstrkovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
12.1.20 20:35
@Michelle_M píše:
Aha, já jen že jsem dneska četla od tebe dotaz v diskusi, kdy si máš udělat test.
:lol: jooo to jo to je asi týden stará diskuze, dostala jsem to, jsou to 3 dny.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
12.1.20 20:37
@Tehulinka3 píše:
Přesně moje holka je stejná, ráda ho krmí. Ale říct mu tohle tak akorát začne nadávat. Strašně ráda pomáhá, hraje si sním. Dává na něj pozor úplně aby se mu něco nestalo. A on na ni věcné nadává. Vadí mu všechno. A já tohle asi nevydrzim

Asi bych suverénovi řekla, že když je tak chytrý a vše zná, že se balíte, že tady má mrňousek vše potřebné, a na dvě hodinky se vytraťte. On mu ten hřebínek spadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat