Nerozumím příteli a mým myšlenkám

Anonymní
30.5.20 08:24

Nerozumím příteli a mým myšlenkám

Ahoj, potřebuji od Vás pohled na situaci, jelikož mě už asi praskne hlava jak nad vším přemýšlím… měla jsem manžela ( 15 let) z manzelstvi dcera - 12 let… manžel byl introvert a jak se říká “ ticha voda břehy mele” a po 15 letech si našel jinou… já na dne, neměla jsem s dcerou kam jít, platila jsem jeho dluhy a bla bla bla nicméně objevil se kluk ( známe se už dlouho) který žil dosti divokym životem ( fotbal, chlast, holky) takže pro mě spatne, ale viděla jsem na něm ze se chce změnit ze si užíval dost dlouho a rodinný život mu chybí, protože se zamiloval… viděla jsem v něm to co v ex ne… smeju se s nim, jsme na stejné note… miluje mě i dceru ( opravdu se stará jako kdyby byla jeho vlastní ) říkala jsem si ´super měla jsem stesti -sama nebudu pa po roce a kousek vztahu už mám cerne myšlenky… je mu 35 nemá vlastně žádný majetek, řidičák nemá vůbec nic!!! Pouze oblečení… bydlí u mě takže vše je na mých bedrech… pr. Nevynda si tabák z kalhot a hodí do pračky - já vyprala… nic se nestalo ale On mi klidně řekne ty jo to by byl průšvih a já mu říkám a ty mi das na novou pracku když se zničí? NE!!! Je dislektik a disgrafik tak je celkem pomalejší, ale musím mu říkat vše 5× a pak mi vynada ať neprotahuju hubu když protočím oči… nemá absolutně nasetrenou ani korunu… je pravda ze peníze na jídlo dává… říkám mu změn práci já nemůžu vydělávat víc než ty když je OSVČ a děla rukama… má dluh na zdravotním - nechapu no a teď můj největší problém - chlast… driv byl vozralej kazdej víkend, já to nemam rada tak se hodně sklidil - říkám mu pokud jde pít ať si u kamaráda, babičky, maminky ( všichni chlastaj) spí a druhy den ať přijede střízlivý domu protože tu mám už větší holku která si všímá… přijede druhy den vozralej, smradlavej po chlastu a jde si hned lehnout ( takže k hovnu cely den) no a když z nej chlast vyprchava tak vpaluje věci, vyčítá mi všechno ze jenom on děla pro nás vztah ze jsem vůči němu chladná a frigidni..začne nadávat ze jde pryč a byl bla bla. takže hádka, vztek, pláč… vždy mu řeknu příště už ho odejít nechám ze mi to za to nestojí čekat na jeho opice… stalo se to už 8× a já se vnitřně utahuji od nej… teď tu sedím, brecim a říkám si : je hodný když nechlasta, smeju se s nim, uklidi a doma pomůže, uvaří, ale to je všechno jako chlap mi nevymění ani lustr… teď se to ve mě pere a já se bojím zůstat sama, co když už si nikdy nenajdu někoho kdo mě bude mít tak rad a já jenom vidím tohle!!! Jo a to si klidně řekne i o dárek - proč mu nejakej nekoupim… ze on mi dal telefon, ale k mým kulatým narozeninám!!! Takže on mi popreje a hned zada dárek? Jen tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10085
30.5.20 08:28

Po zkušenosti s bývalým, kdy jsi platila jeho dluhy, bys měla mít víc rozumu, než že si uvážeš na krk finančně negramotného asociála jen proto, že jsi do něj zamilovaná a rozumíte si.

Příspěvek upraven 30.05.20 v 08:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
30.5.20 08:33

:roll: raději sama než toto, sorry za upřímnost. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
30.5.20 08:35

Je to o ničem, jdi od toho. Znám jednoho takového nefachčenka, bývalý manžel mojí kamarádky. Akorát ten ještě hrál bedny, dluží jí na výživném asi čtvrt milionu, protože jí nic neplatí. Píšeš že se chce změnit, že si užíval dlouho a rodinný život mu chybí. No nemyslím si že to tak je, spíš to tak vidíš jenom ty. Hlavně si s ním hned nepořizuj dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
30.5.20 08:36

Ja bych ti chtela napsat, ze byt s nekym, s kymkoli, jen ze strachu, ze uz budu sama, je velka, velka chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
30.5.20 08:36

Prosim te, vykasli se na nej. Kdyby aspon nechladtal, kdyz nic neusetri,…tohle bych netrpela. Navic tvoje holka ma tohle pred ocima, spatnej vzor. Urcite mas na lepsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
689
30.5.20 08:37

Sama vis, ze tohle je o nicem a jen cekas, ze te tu mozna nekdo povzbudi a rekne ti, ze byl ve stejne situaci a ze dne na den se mavnutim kouzelneho proutku zmenil. 1)tohle se tady nedockas, tady se kazdy rozchazi i po neodnesenem taliri po obede 2)mas dceru, ta si tohle nezaslouzi, svoji psychickou nespokojenost prenasis i na ni. Chlap odejde, ale dcera by mela zustat. 3)odpovedela sis sama a vis, ze to ukoncit definitivne je to nejlepsi, jen nemas ty „koule“ to udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
30.5.20 08:42

Samotné s dcerou, ti bude mnohem líp. Proč bys měla zůstat sama? Ne každej chlap je zadluženej opilec, co smrdí korunou. Tenhle opravdu nevypadá na to, že mu chybí rodinný život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
30.5.20 08:44

Ja trochu nechapu cemu se smejete, kdyz se mu vse rika 5 krat? To asi nebude konverzacni humor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
30.5.20 08:46

Ještě jsem zapomněl dodat, že teď tu na fóru probíhá diskuze s názvem: „Vykřičník ve vztahu - co vás zarazilo?“ Tam jsou příběhy těch, kteří viděli blikat varovné signály, že tudy cesta nevede a že od toho mají dát ruce pryč. Myslím že tady, v tom tvém případě je těch rudých vykřičníků víc než dost, akorát ty je asi nevíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
30.5.20 08:53

A když tak čtu úvodní příspěvek, on mohl být manžel cíleně vyhlédnut a odveden i s pocitem, že našel on a odchází sám že své vůle 8) taková hodná tichá voda, co umí vydržet dlouho ve vztahu se přece hodí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24007
30.5.20 08:54

To snad nemyslíš vážně. Co na něm miluješ? Zkus si na tuto otázku odpovědět. Jestli je dobrej v posteli, (o čem pochybuju) dej dceru k otci a žij si život s chlapem, který tě stáhne až na dno. Hlavně nedovol, aby si dcera vzala do života vzorek od tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
30.5.20 08:56

Ehm… Dysfunkce mají i vysokoškoláci, s IQ to nesouvisí. Takže je prostě a jednoduše hloupej.

Navíc chlastá, je slovně agresivní (kdy ti asi první ubalí, hm?), nemakačenko, malinko citový vyděrač, bez peněz, doma nepřeloží stéblo křížem navíc. A rád se nechává vydržovat ženskou - pečuješ, podržíš mu, platíš výdaje domácnosti a ještě jemu dárečky…

Tak prosím tě: ano, o samotě ti bude líp. Ne, tenhle vykuk fakt není jediný tvor s bimbasem pod sluncem. Nepochybuju o tom, že si najdeš někoho dalšího, jen by ses měla snažit, aby krom bimbase měl i něco mezi ušima.

• Citovat
  • Nahlásit
21827
30.5.20 08:57

A čemu jako nerozumíš? Je to netahlo a ochlasta, pro život úplně k ničemu. Vykopla bych ho dřív, než tím začne trpět dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11187
30.5.20 09:13
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji od Vás pohled na situaci, jelikož mě už asi praskne hlava jak nad vším přemýšlím… měla jsem manžela ( 15 let) z manzelstvi dcera - 12 let… manžel byl introvert a jak se říká “ ticha voda břehy mele” a po 15 letech si našel jinou… já na dne, neměla jsem s dcerou kam jít, platila jsem jeho dluhy a bla bla bla nicméně objevil se kluk ( známe se už dlouho) který žil dosti divokym životem ( fotbal, chlast, holky) takže pro mě spatne, ale viděla jsem na něm ze se chce změnit ze si užíval dost dlouho a rodinný život mu chybí, protože se zamiloval… viděla jsem v něm to co v ex ne… smeju se s nim, jsme na stejné note… miluje mě i dceru ( opravdu se stará jako kdyby byla jeho vlastní ) říkala jsem si ´super měla jsem stesti -sama nebudu pa po roce a kousek vztahu už mám cerne myšlenky… je mu 35 nemá vlastně žádný majetek, řidičák nemá vůbec nic!!! Pouze oblečení… bydlí u mě takže vše je na mých bedrech… pr. Nevynda si tabák z kalhot a hodí do pračky - já vyprala… nic se nestalo ale On mi klidně řekne ty jo to by byl průšvih a já mu říkám a ty mi das na novou pracku když se zničí? NE!!! Je dislektik a disgrafik tak je celkem pomalejší, ale musím mu říkat vše 5× a pak mi vynada ať neprotahuju hubu když protočím oči… nemá absolutně nasetrenou ani korunu… je pravda ze peníze na jídlo dává… říkám mu změn práci já nemůžu vydělávat víc než ty když je OSVČ a děla rukama… má dluh na zdravotním - nechapu no a teď můj největší problém - chlast… driv byl vozralej kazdej víkend, já to nemam rada tak se hodně sklidil - říkám mu pokud jde pít ať si u kamaráda, babičky, maminky ( všichni chlastaj) spí a druhy den ať přijede střízlivý domu protože tu mám už větší holku která si všímá… přijede druhy den vozralej, smradlavej po chlastu a jde si hned lehnout ( takže k hovnu cely den) no a když z nej chlast vyprchava tak vpaluje věci, vyčítá mi všechno ze jenom on děla pro nás vztah ze jsem vůči němu chladná a frigidni..začne nadávat ze jde pryč a byl bla bla. takže hádka, vztek, pláč… vždy mu řeknu příště už ho odejít nechám ze mi to za to nestojí čekat na jeho opice… stalo se to už 8× a já se vnitřně utahuji od nej… teď tu sedím, brecim a říkám si : je hodný když nechlasta, smeju se s nim, uklidi a doma pomůže, uvaří, ale to je všechno jako chlap mi nevymění ani lustr… teď se to ve mě pere a já se bojím zůstat sama, co když už si nikdy nenajdu někoho kdo mě bude mít tak rad a já jenom vidím tohle!!! Jo a to si klidně řekne i o dárek - proč mu nejakej nekoupim… ze on mi dal telefon, ale k mým kulatým narozeninám!!! Takže on mi popreje a hned zada dárek? Jen tak?

A proc to delas? 8o 8o
Idealni kandidati do Vymeny manzelek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat