Nervové zhroucení ze stresu

21.5.18 13:56

Nervove zhrouceni ze stresu

Ahoj vsichni, potrebuji se vypsat a nejak uklidnit.Vse zacalo pred 10dny, kdy me v praci zacali bolet strasne nohy od kolen dolu, jakobych bezela 1000km.Ani doma to neprestavalo, chytaly me az krece do chodidel, udelalo se mi zle na omdleni a jeli jsme na pohotovost, zaver ze to muze byt cevni. Druhy den jsem sla na cevni, pan doktor se vysmal, ze to jsou zada.Tak jsem se obejdnala na neurologii, po vysetreni mi napsala dr. Prednison, ale zadne zlepseni, tak mi hi vysadili, naopak pridalo se motani hlavy, tres v tele, neklidne dychani, stale bych strachy brecela.Jsem hrozne unavena, bez chuti k jidlu, pali me oci.Uz jsem byla na vysetreni u dalsiho lekare neurologa, ten si mysli ze to bude stres a tak mam napsane prasky na nervy a ted vubec nevim, jestli je vse psychika a nebo je mi tyhle stavy projevy kvuli tomu, ze mam strach, ze mi neco je a nikdo mi nedokaze pomoci a nalezt pricinu.Jsem clovek ktery ma stale plnou hlavu veci a resim vse dopredu abych mela plan, ale ze bych az takhle vypla? chystam se ve stredu k psychiatrovi a rada bych slysela treba vase zkusenosti, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4689
21.5.18 14:10

@lenka26nelinka Mám GAD a přesně to co popisuješ mám…při atace se vše ještě zhoršuje. Klidně napiš zprávu, nechci tady rozebírat veřejně vše :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
21.5.18 14:12

@Irinka0210 Mohla bych mít pár otázek, klidně do zprávy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 15:01

Irinka0210 mas zpravu????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36011
21.5.18 15:38

A ty nohy už jsou lepší? na jsi měla mít ten prednison? Můžeš mi poslat zprávu neurologa?(prosím nafocenou hlavou nahoru).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
21.5.18 16:35

@lenka26nelinka zrovna dneska jsem dostala antidepresiva. Predchazelo tomu nekolik lekarskych vysetreni. Me zase bolely klouby, ted uz mi hori jakoby, plus mi hori krk a tvare. A klouby mi praskaji pri pohybu.. Myslela jsem nejdriv, ze je to artritida, ale testy jsou OK. Nasli mi jen snizene zelezo, ak na zaklade toho, pak delali testy na urcite tumour markers. Uz ani nevim, kdy jsem se naposled vyspala, do toho v noci panicke uzkosti. Nechutenstvi. Pry to mam vse z nervu, porad tomu nemuzu verit. Jeste premyslim, zda nemuzu byt v prechodu a nemohlo se mi to rozjet z toho. Estrogen mi netestovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4689
21.5.18 16:44

@osvc Určitěnení problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 17:18

Nohy jsou lepsi, ted ta psychika no, ale furt mi to nejde do hlavy, lekarske zpravy ma uz vsechny obvodni, ale nic extra tam nebylo, jeste cekam na dalsi krevni testy na stredu, protoze jsem v minulych mela zvyseny mirne vapnik 2,59 coz je pry prd, no a kdyby to bylo znovu tak by me odeslala na endokrinologii.Ja chapu a uvedomuju si ze stresu bylo hodne, porad jsem vrba cele rodiny, dopredu vse vidim cerne atd, ale kdyby byly zachvaty bez boleni nohou. Takhle mi ty zachvaty vyvolal asi strach o sve zdravi a o to co je to za nemoc. Stale hledam odpovedi a otazky a rikam si jestli to doktori jen na psychiku nesvadeji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.18 08:32

Dekuji za nazor, stravuji se zdrave uz neco pres rok, vztah mame doma fajn, muz je velka opora a zamestnani mam nove, ktere me moc bavi, takze v tom to nebude :) musim se naucit vypnout, coz neni snadne, ale lepsi se to.Uz se mi nemota hlava a nejsem taak unavena, myslim pozitivne a vse stresujici co ke me prijde, prehodnotim :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama