Při nervozitě hned zrudnu - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 16:39
Nervozita ,hned rudnu

Ahojky, mam problem a nevim si s nim rady. Byvam hrozne nervozni.Hned zrudnu. Nemuzu ani na rande, na pohovor. Nevite co s tim?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 16:45
@Anonymní píše:
Ahojky, mam problem a nevim si s nim rady. Byvam hrozne nervozni.Hned zrudnu. Nemuzu ani na rande, na pohovor. Nevite co s tim?

nic.. příroda.. to tak prostě je. Mám to taky.. ještě při cvičení - po minutě vypadám na umření :lol:

Emimin7
Kelišová 6262 příspěvků 16.03.18 16:49

To jsem měl dřív celé roky, ale u mě o bylo ve spojení s úzkostnou poruchou.

ivašot.
Kelišová 5751 příspěvků 16.03.18 16:50
@martina.se píše:
nic.. příroda.. to tak prostě je. Mám to taky.. ještě při cvičení - po minutě vypadám na umření :lol:

To jsme na tom stejně. Já vloni začala běhat a musím dávat pozor, aby mě někdo nepotkal, protože by mi určitě chtěl poskytnout první pomoc.
Jinak musím říct, že to rudnutí z nervozity se u mě věkem hodně zmírnilo.

Anonymní  16.03.18 16:50

Ja mam uzkosti take. A jak jsi to vyresil? Ja si nevim rady

divine woman
Kelišová 6780 příspěvků 16.03.18 16:52

Neporadím, mám to podobně a žiju s tím už pár desítek let :mrgreen: pomáhá mi zhluboka dýchat a myslet na šéfa v plavkách. A najdi si písničku Zčervená, zčervená, když jí hladím ramena… některým klukům se to líbí.

Jírovka
Kecalka 353 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 16:53

@ivašot. Mám to úplně stejně. A také běhám :) A vypadám, kdybych běžela maraton. A rudnuti z nervozity také s věkem ustoupilo. Ale je to hodně nepříjemné, to chápu…

Emimin7
Kelišová 6262 příspěvků 16.03.18 16:57
@Anonymní píše:
Ja mam uzkosti take. A jak jsi to vyresil? Ja si nevim rady

Já až s antidepresivy. Nic jiného u mě nezabralo.

zrnko
Kecalka 312 příspěvků 16.03.18 16:57
@Anonymní píše:

Mam to stejne. Ruda jsem prakticky hned jak otevru pred libivolnym poctem lidi pusu(asi jen krome rodiny). A to ne ze bych mela nezne ruzove flicky na tvarich, ale mam rudy komplet cely oblicej, krk i ruce (na zbytek tela jsem nekoukala). Taky se okamzite potim, takze des. Ale naucila jsem se s tim nejak existovat.
Zkousim to nadhodit rovnou a s vtipem. Tzn. prvni hlasim, ze budu ruda. Podle lidi a situace reknu treba, ze to neznamena, ze vas vsechny chci nebo ze jsem na meetingu za vystrazny trojuhelnik. Vsichni by stejne videli, ze rudnu a mne pomaha, kdyz je to jakoby jasne. Jinak bych se snazila sklapet hlavu, nedivat se lidem do oci a to vypada mnohem hur. A nekde jsem to I cetla, ze se doporucuje to jakoby oznamit a pomaha to. Na pohovoru muzes rict hned ve dverich, ja jsem XY, jiste vidite, ze jsem ruda, aspon jde videt, ze mi na teto pozici zalezi a taky vidite mou slabou stranku hned v uvodu. A ted muzeme rovnou prejit k tem kladnym…

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 17:01
@ivašot. píše:
To jsme na tom stejně. Já vloni začala běhat a musím dávat pozor, aby mě někdo nepotkal, protože by mi určitě chtěl poskytnout první pomoc.
Jinak musím říct, že to rudnutí z nervozity se u mě věkem hodně zmírnilo.
:lol: mi se i cvičitelé ptali, zda je mi dobře.. děs :mrgreen: a s věkem neustupuje

Anonymní  16.03.18 17:02

A nema to co do cineni se sebevedomim? Nemam zapracovat hlavne na nem?

Emimin7
Kelišová 6262 příspěvků 16.03.18 17:03
@Anonymní píše:
A nema to co do cineni se sebevedomim? Nemam zapracovat hlavne na nem?

Jestli máš úzkosti, musíš zapracovat na čemkoli, co v tobě úzkosti vyvolává.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 16.03.18 17:04
@Anonymní píše:

Já trpěla tím, že jsem z nervozity nedokázala normálně dýchat. Bylo to strašný, hlavně na pohovorech nebo třeba když jsem si chtěla říct o přidání v práci. Vypadala jsem, jak kdybych měla hrůzou sebou plesknout o zem :roll: co mi pomohlo: uvědomit si, že nemusím být nervózní, že každý musí k pohovoru, že i ten zkoušející na něm byl, že každý si chce říct o přidání… a pak hlavně tréning. První pohovor děs, druhý taky, třetí začal být trošku lepší, na čtvrtém jsem si už byla celkem jistá… A pak, i když je to hrozně těžké, uvědomit si, že opravdu vůbec o nic nejde. Nevyjde pohovor? A co, bude další.

Anonymní  16.03.18 17:06
@Lalelale píše:
Já trpěla tím, že jsem z nervozity nedokázala normálně dýchat. Bylo to strašný, hlavně na pohovorech nebo třeba když jsem si chtěla říct o přidání v práci. Vypadala jsem, jak kdybych měla hrůzou sebou plesknout o zem :roll: co mi pomohlo: uvědomit si, že nemusím být nervózní, že každý musí k pohovoru, že i ten zkoušející na něm byl, že každý si chce říct o přidání… a pak hlavně tréning. První pohovor děs, druhý taky, třetí začal být trošku lepší, na čtvrtém jsem si už byla celkem jistá… A pak, i když je to hrozně těžké, uvědomit si, že opravdu vůbec o nic nejde. Nevyjde pohovor? A co, bude další.

To si rikam taky a jsem uplne v pohode, treba cestou na ten pohovor, ale jakmile vejdu do dveri zacnu se potit, rudnout a chovam se jak blazen :mrgreen: Rikam veci ktery bych normalne nerikala

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 17:10
@Anonymní píše:
A nema to co do cineni se sebevedomim? Nemam zapracovat hlavne na nem?

můžeš.. ale já mám sebevědomí dost a stejně to mám, takže tak..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama