Reklama

Nervózně klepe rukama a kope nohama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 3 inzeráty 27.12.17 23:12
Nervózně klepe rukama a kope nohama

Ahoj holky, jdu si pro radu. Můj pěti měsíční syn jakoby nervózně klepe ručičkama a kope nožkama. Dělá to hlavně před spaním, když je přetaženej. V poslední době to je dost často, protože nepoznám včas kdy ho dát do postýlky. Myslíte, že je to normální? Setkaly jste se s tím někdy u vaších dětí?

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 431 příspěvků 28.12.17 00:26

Zcela.

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 07:03

Ano, delaly to obe dcery a taky jejich sestrenice. Preslo to samo.Ale muzes to natocit na mobil a ukazat pediatrovi.Taky mi kdysi neurolozka rikala, ze kolem pul roku mivaji deti ruzne tiky a v naproste vetsine to samo prejde

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 28.12.17 07:33

Jj moje děti to samé, a dokonce když se budili nebo jsem je ve spánku přenášela vždy sebou třásli celí, ale s věkem to přešlo :). Jen tří letý to ještě někdy má.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 3 inzeráty 28.12.17 16:37

Díky moc.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >