Nervózně klepe rukama a kope nohama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 27.12.17 23:12
Nervózně klepe rukama a kope nohama

Ahoj holky, jdu si pro radu. Můj pěti měsíční syn jakoby nervózně klepe ručičkama a kope nožkama. Dělá to hlavně před spaním, když je přetaženej. V poslední době to je dost často, protože nepoznám včas kdy ho dát do postýlky. Myslíte, že je to normální? Setkaly jste se s tím někdy u vaších dětí?

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 449 příspěvků 28.12.17 00:26

Zcela.

tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 07:03

Ano, delaly to obe dcery a taky jejich sestrenice. Preslo to samo.Ale muzes to natocit na mobil a ukazat pediatrovi.Taky mi kdysi neurolozka rikala, ze kolem pul roku mivaji deti ruzne tiky a v naproste vetsine to samo prejde

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 28.12.17 07:33

Jj moje děti to samé, a dokonce když se budili nebo jsem je ve spánku přenášela vždy sebou třásli celí, ale s věkem to přešlo :). Jen tří letý to ještě někdy má.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 28.12.17 16:37

Díky moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >