Nervózně klepe rukama a kope nohama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 27.12.17 23:12
Nervózně klepe rukama a kope nohama

Ahoj holky, jdu si pro radu. Můj pěti měsíční syn jakoby nervózně klepe ručičkama a kope nožkama. Dělá to hlavně před spaním, když je přetaženej. V poslední době to je dost často, protože nepoznám včas kdy ho dát do postýlky. Myslíte, že je to normální? Setkaly jste se s tím někdy u vaších dětí?

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 378 příspěvků 28.12.17 00:26

Zcela.

tini
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 5 inzerátů 28.12.17 07:03

Ano, delaly to obe dcery a taky jejich sestrenice. Preslo to samo.Ale muzes to natocit na mobil a ukazat pediatrovi.Taky mi kdysi neurolozka rikala, ze kolem pul roku mivaji deti ruzne tiky a v naproste vetsine to samo prejde

brumi
Kelišová 6362 příspěvků 28.12.17 07:33

Jj moje děti to samé, a dokonce když se budili nebo jsem je ve spánku přenášela vždy sebou třásli celí, ale s věkem to přešlo :). Jen tří letý to ještě někdy má.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 28.12.17 16:37

Díky moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama