Nervózní z nepřicházejícího krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 19:12
Nervózní z nepřicházejícího krvácení

Ahojte, potřebuju radu. Měla jsem nechráněný styk s klukem, ktery byl však ve mně maximálně špičkou (nemohl se do mě pořádně dostat) a udělal se mimo. Dva dny na to mi měla přijít MS a dodneška (24.8.) pořád nic. Začínám vyšilovat, protože být těhotná je to nejposlednější, co bych chtěla. Poslední test jsem si dělala 19.8. a byl negativní. Teď mi přijde, že si už i vsugerovávám příznaky těhot. :( Pícha mě v podbřišku, ale to mi občas dělá i normalně, jenomže ne z pravé strany. Do toho se mi tvoří akné (na to před MS trpím neskutečně) a bolí hlava, ale v tom místě, kde bolí ze stresu. Výtok mám takový doběla a trochu lepí a dělá žluté skvrny (ten většinou mívám i normálně).

Podotýkám, že normálně mívám zpoždění. Ale teď mám neskutečně nervy v kýblu. Jeden gynekolog mi řekl, že těh. je po neg. testu po 2 týdnech vysoce nepravděpodobné, v což doufám. Ale i tak se strašně moc bojím. Má někdo zkušenost, že se mu stalo toto a jestli MS přišla? Popřípadě jak podpořit MS, aby přišla? Potřebuju nějak uklidnit. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 24.08.18 19:28
@Anonymní píše:
Ahojte, potřebuju radu. Měla jsem nechráněný styk s klukem, ktery byl však ve mně maximálně špičkou (nemohl se do mě pořádně dostat) a udělal se mimo. Dva dny na to mi měla přijít MS a dodneška (24.8.) pořád nic. Začínám vyšilovat, protože být těhotná je to nejposlednější, co bych chtěla. Poslední test jsem si dělala 19.8. a byl negativní. Teď mi přijde, že si už i vsugerovávám příznaky těhot. :( Pícha mě v podbřišku, ale to mi občas dělá i normalně, jenomže ne z pravé strany. Do toho se mi tvoří akné (na to před MS trpím neskutečně) a bolí hlava, ale v tom místě, kde bolí ze stresu. Výtok mám takový doběla a trochu lepí a dělá žluté skvrny (ten většinou mívám i normálně).Po­dotýkám, že normálně mívám zpoždění. Ale teď mám neskutečně nervy v kýblu. Jeden gynekolog mi řekl, že těh. je po neg. testu po 2 týdnech vysoce nepravděpodobné, v což doufám. Ale i tak se strašně moc bojím. Má někdo zkušenost, že se mu stalo toto a jestli MS přišla? Popřípadě jak podpořit MS, aby přišla? Potřebuju nějak uklidnit. :(

MS nedošla. po 3 týdnech // na testu. Šla bych na gyndu, když tak dají vyvolávačku.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 19:33

Ty sis dělala těhotenský test 19.8., když nechráněný styk jsi měla 22.8.? Proč? Je to nepravděpodobné, ale test prostě musíš zkusit za dva týdny od styku. Dřív ti nic neukáže. Jo a tak mimochodem. Ten kluk se do tebe nemohl dostat, protože jsi panna? To by totiž bylo první panenské početí od dob smyšlené panny Marie :D čili jestli jsi panna, buď v pohodě, jestli ne, zkus těhotenský test za dva týdny. Ale pochybuji, nejspíš těhotná nejsi.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 24.08.18 19:36

Těhotenský test sis dělala dřív než byl styk? Tak to je další level. A test něco případně ukáže po 14dnech od styku.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 24.08.18 19:45
@lachtanice86 píše:
Těhotenský test sis dělala dřív než byl styk? Tak to je další level. A test něco případně ukáže po 14dnech od styku.
:mrgreen: :mrgreen: ti trollové už to moc nevychytávají

Tardulka
Závislačka 3618 příspěvků 24.08.18 19:55

@Čičorečka @lachtanice86 @stinga Si to přečtěte nejdřív pořádně 8o Neuvedla kdy měla styk ani kdy měla dorazit menstruace. Takže toho 18.8., kdy si dělala test mohlo být klidně i 2 týdny po styku dámy.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 24.08.18 19:59

@Tardulka no jo, je to tak :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 20:00
@Čičorečka píše:
Ty sis dělala těhotenský test 19.8., když nechráněný styk jsi měla 22.8.? Proč? Je to nepravděpodobné, ale test prostě musíš zkusit za dva týdny od styku. Dřív ti nic neukáže. Jo a tak mimochodem. Ten kluk se do tebe nemohl dostat, protože jsi panna? To by totiž bylo první panenské početí od dob smyšlené panny Marie :D čili jestli jsi panna, buď v pohodě, jestli ne, zkus těhotenský test za dva týdny. Ale pochybuji, nejspíš těhotná nejsi.

Pardon, omlouvam se, styk byl 31.7.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 20:01
@lachtanice86 píše:
Těhotenský test sis dělala dřív než byl styk? Tak to je další level. A test něco případně ukáže po 14dnech od styku.

Omoouvam se, prepsala jsem se. 24.8. je dnes a MS porad nikde. A styk byl 31.7.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 20:02
@Čičorečka píše:
Ty sis dělala těhotenský test 19.8., když nechráněný styk jsi měla 22.8.? Proč? Je to nepravděpodobné, ale test prostě musíš zkusit za dva týdny od styku. Dřív ti nic neukáže. Jo a tak mimochodem. Ten kluk se do tebe nemohl dostat, protože jsi panna? To by totiž bylo první panenské početí od dob smyšlené panny Marie :D čili jestli jsi panna, buď v pohodě, jestli ne, zkus těhotenský test za dva týdny. Ale pochybuji, nejspíš těhotná nejsi.

Styk probehl 31.7. a dodneska 24.8. porad nic. (MS mela prijit cca dva dny po aktu)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 20:03
@Tardulka píše:
@Čičorečka @lachtanice86 @stinga Si to přečtěte nejdřív pořádně 8o Neuvedla kdy měla styk ani kdy měla dorazit menstruace. Takže toho 18.8., kdy si dělala test mohlo být klidně i 2 týdny po styku dámy.

Ano, bylo uz 14 dni (mozna vice) po styku. Styk probehl 31.7.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 20:06

@Tardulka no tak tím je to ještě baječnějsí. Udělá si test hned teď a je vyřešeno. V den vynechané menstruace by byl jasně pozitivní. Kdyby, dámo, měla 18.8. dva týdny po oplozujícím styku, měla by už teď pozitivní test.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 24.08.18 20:07
@Anonymní píše:
Ano, bylo uz 14 dni (mozna vice) po styku. Styk probehl 31.7.

aha, to už bys musela mít na testu dálnici, zkus další test, nebo zajdi k doktorovi, já bych ale řekla, že těhotná nejsi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 20:08
@Čičorečka píše:

Ano, byla (mozna jeste jsem) panna. A nemohl se do me mozna dostat hlavne proto, z jsem se nemohla uvolnit, ptz jsem vedela, ze nemame ochranu. Byl ve mne, ale jen spickou. A udelal se az kdyz ve mne nebyl, ale i tak… Mam strach

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 20:09
@Anonymní píše:
Styk probehl 31.7. a dodneska 24.8. porad nic. (MS mela prijit cca dva dny po aktu)

I kdyby 31.7. Teď už bys měla pozitivní test. Proč si ho znovu neuděláš? Je to padesát korun. Kvůli jistotě je obětuj.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >