Neschopenka a přechod z CARu ke gynekologovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shinky90
Stálice 64 příspěvků 32 inzerátů 29.07.19 16:21
Neschopenka a přechod z CARu ke gynekologovi

Ahoj holky, prosím o radu. Od OPU jsem na neschopence. Dnes jsem byla v CARu a po potvrzení srdíčka mi doktorka vypsala zprávu a odeslala už k mému gynekologovi. Já si až po odchodu uvědomila, že ohledně neschopenky mi ale vlastně nevystavila nic. A teď nevím, jestli se zapomnělo, nebo to není potřeba? Jestli mému gynekologovi bude stačit ukázat jen ten lístek, který při neschopence musím nosit u sebe? Jestli některá máte zkušenost, budu ráda za radu. :-)

Reakce:
Karleon
Kelišová 5782 příspěvků 29.07.19 16:23

A s těhotenstvím je něco v nepořádku? Třeba už můžeš do práce.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 29.07.19 16:24

@Karleon Kdyby mohla do práce, tak neschopenku přeci musí ukončit.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 29.07.19 16:26

Měla by ses dohodnout se svým gynekologem jestli si neschopenku převezme.

Shinky90
Stálice 64 příspěvků 32 inzerátů 29.07.19 16:28

@Mysticlipstick Děkuji. Teď jsem z toho nervózní, doufám, že převezme. :lol:

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 29.07.19 16:29
@Shinky90 píše:
@Mysticlipstick Děkuji. Teď jsem z toho nervózní, doufám, že převezme. :lol:

Dohodni se s ním a uvidíš, bude po tobě chtít nějaké ty části neschopenku aby to poslal na socku.

Lucie1906
Kecalka 394 příspěvků 29.07.19 16:39

Já procházela z gynekologie k praktickému, původně jsem chtěla ukončit a znovu začít u praktického, sestřička z gynekologie mi řekla že je to blbost a že bych přišla o peníze, takže mám zavolat praktickému jestli si nemocenskou pouze převezme ten souhlasil, akorát si teď nevzpomenu jestli mi dávala sestřička z gynekologie nějaký papír pro praktického ale myslím že jo a oni si to pak nějak už potěšili mezi sebou ;)

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 29.07.19 17:12

Většinou to jen přebere a vede dal on..

Váš příspěvek
Reklama