Neschopenka- kontrola přišla když jsem spala

20.11.15 15:40

Neschopenka a prisla mi kontrola kdyz jsem spala

Ahoj Holky,
Potrebuji se na neco zeptat. Jsem od zacatku tehu na neschopence. Trpim na nizky tlak takze sama nedojedu ani nakoupit.. Umeju nadobi a muzu si jit zase lehnout jak jsem unavena a mota se mi hlava :( a dnes mi dopoledne prisla kontrola kdyz jsem spala. Stalo se to nekomu? Co mam ted delat? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4346
20.11.15 15:50
@simkova42 píše:
Ahoj Holky,
Potrebuji se na neco zeptat. Jsem od zacatku tehu na neschopence. Trpim na nizky tlak takze sama nedojedu ani nakoupit.. Umeju nadobi a muzu si jit zase lehnout jak jsem unavena a mota se mi hlava :( a dnes mi dopoledne prisla kontrola kdyz jsem spala. Stalo se to nekomu? Co mam ted delat? :(

mě ne, ale kamarádce ano - zašla k doktorovi, řekla mu, co se stalo a on jí napsal potvrzení, že byla v době kontroly u něho na kontrole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
20.11.15 15:53

@simkova42 Tebe nevzbudí zvonek? Tak to Ti takové tvrdé spaní závidím, obzvláště přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
1987
20.11.15 15:55

@simkova42 Ty nemáš od lékaře povolené vycházky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17457
20.11.15 15:55

@Maria37 Se divim, ze ti lide ze socialky rovnou tem doktorum nevolaji. Zjistili by, jestli tam clovek nahodou neni a predesli by takovymto fikslum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
20.11.15 15:56
@Rolin píše:
@simkova42 Ty nemáš od lékaře povolené vycházky?

I kdyby je měla napsané, tak kontrola nechodí v době vycházek.

• Nahlásit
  • Citovat
Meha
20.11.15 15:57
@Cuddy píše:
@Maria37 Se divim, ze ti lide ze socialky rovnou tem doktorum nevolaji. Zjistili by, jestli tam clovek nahodou neni a predesli by takovymto fikslum.

Tak by jim doktor řekl, že tam je ;).

• Nahlásit
  • Citovat
17457
20.11.15 15:59

@Meha Jo? Opravdu? A rekl by to jak obvodak, tak gynekolog, vid? A jak by si ten doktor mohl byt jisty, ze cloveka doma opravdu nezastihli a nezkousi jen jeho pravdomluvnost? Ty bys neco takoveho nekomu potvrdila, kdyz by to pro tebe znamenalo postih?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
20.11.15 16:01
@Meha píše:
Tak by jim doktor řekl, že tam je ;).

A proč by to dělal? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
20.11.15 16:04
@Bábrdl píše:
A proč by to dělal? 8o

A proč píšou falešná potvrzení?
Zřejmě ze stejného důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
70118
20.11.15 16:04
@Meha píše:
I kdyby je měla napsané, tak kontrola nechodí v době vycházek.

No, omylem klidně přijít může, třeba když je má člověk nově a oni to ještě nemají za evidované… ale je fakt, že to se zas řeší jednoduše :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
20.11.15 16:05
@Cuddy píše:
@Meha Jo? Opravdu? A rekl by to jak obvodak, tak gynekolog, vid? A jak by si ten doktor mohl byt jisty, ze cloveka doma opravdu nezastihli a nezkousi jen jeho pravdomluvnost? Ty bys neco takoveho nekomu potvrdila, kdyz by to pro tebe znamenalo postih?

A proč by měla kontrola prověřovat jejich pravdomluvnost?

Já nejsem doktor, kdybych byla, tak bych ani nevystavila falešné potvrzení, jak to běžně dělají, je to na jejich zodpovědnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Meha
20.11.15 16:06
@j.a.n.i1 píše:
No, omylem klidně přijít může, třeba když je má člověk nově a oni to ještě nemají za evidované… ale je fakt, že to se zas řeší jednoduše :-D

Jasný, to byla ale asi zakladatelka neřešila na netu, co má dělat :).

• Nahlásit
  • Citovat
17457
20.11.15 16:06
@Meha píše:
A proč píšou falešná potvrzení?
Zřejmě ze stejného důvodu.

Jenze to, zda je duvod neschopenky opravneny, urednik neposoudi. Ale zda nekoho kryje, posoudi pomerne snadno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49142
20.11.15 16:08

@Cuddy tak kdyby nebyla u obvodaka ani gynekologa, jeste by meli pro jistotu obvolat ORL, alergologii nebo kozni :)

Jinak samozrejme situace je takova, ze tvrdy spanek v dobe kontroly neni omluvou. Ale pokud se doktor rozhodne podvadet, tak kontrolu u sebe priznat muze. Ve svych ordinacnich hodinach. Pokud by kontrola dorazila v sedm vecer a doktor ordinuje ten den jen dopoledne, bylo by to prinejmensim zvlastni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama