Neschopenka a socialni davky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 18:47
Neschopenka a socialni davky

Ahoj ocitli jsme se v prekerce… marodila jsem 4 mesice a ted pred kontrolou u praktika jsem zjistila ze jsem tehotna.. jenze moje neschopenka cini 8400 a manzelova vyplata je 17000kc a najemne platime 10 000kc k tomu dve deti a vydaje za skolu ted od zari za obe. Vyzna se nektera v socialnich davkach? Meli by jsme na neco narok? Na nejaky prispevek? Chtela jsem se ke konci srpna vratit do prace hlabbe uz kvuli penezum… Protoze ta neschopenka fakt nic moc. Ale s tomhle zjistenim… Nejsem clovek co by si mimco nechal vzit… Pochybuju ze by mi v praci po nastoupebi a oznameni ze jsem tehotna dali bejakou mene narocnou praci. Delam kucharku v jidelne… ????Vedro tezke veci. Ne ze bych nechtela..ale bojim se s cim by na me vyrukovali. K tomu mi ke konci roku konci i smlouva mam takovy dojem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7483 příspěvků 11.08.19 18:56

Pokud je to nájemní byt, máte tam všichni trvalý pobyt, tak možná příspěvek na bydlení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 19:14

Mame najemni smlouvu. Tak ja tam v tydnu dojdu a zkusim se zeptat a prispevky na deti? Narok jsme nemeli nikdy… :palec: kvuli,,vysokym,, prijmum…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 19:19

Mame najemni smlouvu. Tak ja tam v tydnu dojdu a zkusim se zeptat a prispevky na deti? Narok jsme nemeli nikdy… :palec: kvuli,,vysokym,, prijmum…

toma0105
Kecalka 395 příspěvků 11.08.19 19:24
@Anonymní píše:

Dle výdělku nebudete mít ani teď nárok.

truelly
Závislačka 3479 příspěvků 11.08.19 19:48

Dle tvého příspěvku máte s financemi problém už teď, když je problém začátek školního roku 8o Natož tři děti s těmito výdělky :zed:

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 11.08.19 19:49

Jak může někdo v takové mizerné finanční situaci nepoužívat antikoncepci? Jinak ať si muž najde lepší práci.

Jana206
Nadpozemská drbna 28342 příspěvků 11.08.19 20:33

Tak na přídavky na děti si myslím, že byste s těmito příjmy mohli mít nárok.
Příspěvek na bydlení se počítá podle toho, kdo má v bytě trvale bydliště.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:39

@Jana206 mame tam trvaly pobyt vsichni 4

Jana206
Nadpozemská drbna 28342 příspěvků 11.08.19 20:41
@Anonymní píše:
@Jana206 mame tam trvaly pobyt vsichni 4

Na netu jsou orientační kalkulacky sociálních dávek. Dávky se počítají z příjmů 3 měsíce zpětně. Podat žádost si může každý.

Gumidci
Závislačka 4450 příspěvků 11.08.19 20:45

A jít do práce nemůžeš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:59

@Gumidci marodim kontrolu mam 20.8 mela.jsem fakt osklivej vyron jedne nohy…vazy v pr… :cry:Jak jsem ulevovala nemocne noze odnesla to ta zdrava sundali mi orztezu pred tydnem ted mam rehabilitace. Ja bych do prace jit chtela ale otazka je jestli me tam budou chtit. Hlavne delam v kuchyni… A je to mazec tahani baliky mouky gastrosky s omackama varnice a polevkou :cry:je to celkem tezka prace prave. Neni to ze ych byla lina. Ale dlouho jsem se s nohou lecila 4 mesice. A ted bych se tehotna mela. vratit..? :cry:Jde to vubec?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 21:00

@NinaU. V pohode i takove komentare jsem cekala. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 21:00

@Jana206 kouknu diky

NinaU.
Kecalka 403 příspěvků 11.08.19 21:31
@Anonymní píše:
@NinaU. V pohode i takove komentare jsem cekala. ;)

Ještě že se tomu dokážeš smát, mě to úsměvné nepřijde. A opravdu to v dnešní době nechápu. Ale tak, někdo to asi fakt neřeší nějakou budoucnost, nějak bylo a nějak bude co?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama