Neschopenka hned po rodičáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Botičkadam
Povídálka 48 příspěvků 27.08.19 08:52
neschopenka hned po rodičáku?

Ahoj holky, 30.8. me konci rodicak, ale jsem tehotna, muzu 31.8. hned nastoupit na neschopenku? Na OSSZ mi rekli, ze se muze stat, ze me nepriznaji narok na davku, ze jsem neprokazala ochotu se vratit do prace, ze by pro me bylo nejlepsi nastoupit na 1 den. Jak jste to mely vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
sakota
Kelišová 6038 příspěvků 27.08.19 09:11

A ty máš nějaký zdravotní problém?

Botičkadam
Povídálka 48 příspěvků 27.08.19 09:16

@sakota ano, jinak bych samozrejme nastoupila do prace a neresila to tady. To, ze v praci jsou ze me nadseni, kdyz vi, ze jsem tehotna a za 4 mesice zase odejdu a ted me maji vratit zpet moje misto, kde je ted jina pani, o tom se snad ani nemusim zminovat.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8472 příspěvků 27.08.19 09:16

Sehnala bych si hlídání, manžel klidně dva dny volna. Pak zašla za doktorkou, že bleju a tvrdne mi břicho a :mavam:

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 27.08.19 09:20

Měla by jsi nastoupit alespoň na jeden den…

Botičkadam
Povídálka 48 příspěvků 27.08.19 09:21

@Bubla Bůčková doktorka by me neschopenku napsala hned, vi jak to mam, s tim nemam problem. Jen nevim, co s tou OSSZ, aby mi priznali narok, jestli opravdu muzu hned takhle navazat.

Echt Kelišová 8472 příspěvků 27.08.19 09:28

@Botičkadam a co je problém s JEDNÍM dnem :nevim:

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 27.08.19 09:29

@Botičkadam hele za jeden den v práci opravdu nepotratis

matkabagristy
Hvězda diskuse 35068 příspěvků 27.08.19 09:34

@Botičkadam pokud ti pokračuje pracovní smlouva, na PN můžeš normálně nastoupit.
Pro ty, co si myslí, že jen tak se po letech na jeden den zjevit v práci, je jednoduché. Tak není, problém je to především pro zaměstnavatele.

Echt Kelišová 8472 příspěvků 27.08.19 09:41
@matkabagristy píše:
@Botičkadam pokud ti pokračuje pracovní smlouva, na PN můžeš normálně nastoupit.
Pro ty, co si myslí, že jen tak se po letech na jeden den zjevit v práci, je jednoduché. Tak není, problém je to především pro zaměstnavatele.

Jako, že personalistka a účetní má chudinka práci navíc? :lol: Aspoň si to trochu oživí, zopakne.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 27.08.19 09:43

@Bubla Bůčková tak víš jak musela by v práci pracovat :mrgreen:

kačka121
Závislačka 3354 příspěvků 27.08.19 09:44

Ja stim nemela problem 31.1. mi skoncil rodicak od 1.2. jsem nastoupila na nemocenskou a 28.2. jsem nastupovala na materskou nikdo nic neresil jen jsem zavolala do prace ze nastala takova situace a hotovo jen jsem mela poslat papiry

Echt Kelišová 8472 příspěvků 27.08.19 09:45
@Ennny píše:
@Bubla Bůčková tak víš jak musela by v práci pracovat :mrgreen:

Asi mzdová účetní :lol: :P nás se taky nikdo neptá, jak se teleportovat za 15 minut z / do školky.

Botičkadam
Povídálka 48 příspěvků 27.08.19 09:45

@matkabagristy diky za podporu…Mam na dobu neurcitou. Vim, ze to neni jen tak a ze neni jednoduche se vratit jakoze na 1 den. Ono se to lehce rekne, ze se to da 1 den vydzet. Samozrejme se to da, o tom to neni, maximalne si obehnu parkrat ubliknout a je jasne, ze bych nepotratila za jeden den v praci, jak pise ennny. Spis jde o to, ze oni musi pozvat pana na BOZP (ktereho plati) a musi prijet doktor na vstupni prohlidku. Tyto 2 veci musim obsolvovat hned 1. den. U nas to tak proste je. A pro firmu jsou to urcite naklady, ktere musi vynalozit. Nehlede kolik prace s tim maji dalsi lidi okolo. Proto me zajima, jestli bych mohla na PN, kdyz stejne na ni pujdu a bylo by to pro vsechny jednodussi.

matkabagristy
Hvězda diskuse 35068 příspěvků 27.08.19 09:46

@Bubla Bůčková jo, zapotilo by se víc lidí. PO LETECH už třeba propadlo bezpečnostní školení, vypršela platnost preventivní prohlídky u lékaře, museli by ji proškolit ohledně nových směrnic…
Taky by zaměstnavatel na ten jeden propustit zástup, nebo zaplatit obě…
Zas taková sranda to není

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama