Neschopenka - jak rehabilitace a dietolog?

9.4.17 21:06

Neschopenka - jak rehabilitace a dietolog?

Milé maminky, vždy jste mi pomohly, jste báječné!,proto si dovolím poprosit o radu. Jsem 3 měsíce na neschopence (interní problémy, interna). Vycházky mám krátké jen odpoledne. Kromě toho se ale léčím s nohama (hůře chodím),takže jezdím na rehabilitace a mám nemoc střev typu Crohnova choroba, takže teď ještě často do dietologického centra konzultovat jídelníček. Ne vždy mě vezmou v době, kdy mám vycházky.2× u mne byla kontrola práce neschopných, zastihli mě v pořádku doma.Ale nemusí to být pravidlem, mohu být na zdravotním cvičení nebo u dietologa.Jak mám v tom případě postupovat? Samozřejmě si mohu pak nechat napsat potvrzení, že jsem byla na rehabilitaci.To bych musela dovézt na ČSSZ? Mám oznámit lékařce, která neschopenku vede, že tedy jezdím nepravidelně na rehabilitace a k dietologovi? Mám to sdělit rovnou i ČSSZ? Už jsem k nim jednou volalala, jsou vstřícní, možná bych jim to měla říct, aby to brali v potaz. Teď mám třeba jet na 5denní rehabilitační pobyt. Nechci mít žádné problémy, chci se rychle uzdravit! Dik moc :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18080
9.4.17 21:14

Pokud tě nezastihnou předložíš potvrzení že jsi byla u lékaře. Jinak s crohnem držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 21:25

@ka2ka Jsi hodná, dík!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
9.4.17 21:31

@sabrinafromprague Předem bych to neřešila, až když tě nezastihnou, tak bych jim doložila, kdes byla a při té příležitosti to třeba zmínila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 21:43

@j.a.n.i1 Dík moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie