Neschopenka kvůli zvracení v těhotenství

6.4.21 19:42

Neschopenka kvůli zvracení v těhotenství

Dobrý den :)

Jsem v 8tt a trpím celodenním nevolnostem a častým zvracením během dne klidně i 6×.

Od 6tt beru tablety na nevolnost a zvracení, pomáhali asi týden. Bohužel tedka neudrzim v sobě ani vodu ani Colu…

Mám požádat o neschopenku? Nedělám náročnou práci ale beham dne porad beham na záchod zvracet. Směna pouze ranní. (Kdy jsou nevolnosti a zvracení nejhorší)

Dekuju za vaše typy a rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1160
6.4.21 19:52

Tak to musíš vědět Ty jak se cítíš, jestli to nedáváš tak požádej o neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
180
6.4.21 20:01

Zkusila bych požádat, pokud ti nebudou chybět peníze. Třeba tě to za týden přejde. Mně ji teda třeba gyndařka odmítla dát, ale nakonec šlo „jen“ o 6 týdnů a zas jsem nastoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3062
6.4.21 20:08

Neměla jsem, ale já jsem mezi blitím mohla jíst a pít - omezeně, ale šlo to. Navíc mám HO. Pak jsem dostala PN skrze krvácení a hned se i ty nevolnosti líp zvládaly. Nicméně PN skončila ve 13tt a blila jsem do minulýho týdne (18tt). Musíš posoudit sama, jestli to zvládáš nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14980
6.4.21 20:18

@Snazilka123 Mela jsem neschopenku kvuli nevolnostem. K cemu v praci nepouzitelna zvracejici tehule? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
6.4.21 20:24

Mne kvôli nevoľnosti ponúkala doktorka neschopenku a to som ani nezvracala každý deň. Nakoniec som si vystacila so zamestnávateľom ponukanymi sick days ale robiť niekde kde to nemajú, neváhala by som. Keď má človek pol dna hlavu v záchode tak beztak nič nespraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
6.4.21 20:27

Můžeš, ono se ti pak může ulevit. Takže bych si jí vzala, a pak uvidíš jak ti bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
6.4.21 20:30

@Snazilka123
Vzala bych si týden nebo dva a uvidíš, jestli se to nesrovná. Jestli nejsi schopná stihnout to, co stihnout máš, asi jsi tam stejně naprd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64238
6.4.21 20:42

@Snazilka123 mi třeba dr neschopenku nedala a to jsem blila skoro 24 hodin denně :think: záleží i na dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
6.4.21 20:44

@Snazilka123 jestli je Ti hodně špatně, tak si nech neschopenku napsat. Vždyť to nemusí být do konce těhotenství, až se ti uleví, můžeš se vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:51

Moc Vám všem děkuji! Mám o ní požádat u Gynekologa nebo u obvodacky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
180
6.4.21 20:55
@Snazilka123 píše:
Moc Vám všem děkuji! Mám o ní požádat u Gynekologa nebo u obvodacky?

Primárně gynekolog. Mně ji nedal, takže mně ji nakonec napsala obvoďačka poté, co jsem si vybrala všechnu dovolenou. Takže můžeš v případě nezdaru zkusit i obvoďáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3022
6.4.21 22:07

Kamarádka zvracela od 9tt do cca 18tt, zhubla osm kilo, jedla jen piškoty a rohlíky, ostatní šlo okamžitě ven. Doktor ji nechtěl nechat doma. Někde ve třináctém týdnu se sklapla v práci a pak už ji doma teda nechal. Od 19tt šla zas do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.4.21 10:02

@Snazilka123 mám ji psanou od gyndarky.. Takže asi nejdřív zkus tam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat