Reklama

Neschopenka na rok, pak doma zadarmo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 06:15
Neschopenka na rok , pak doma zadarmo?

Chci se optat jsem 8 měsíc na neschopence - po úrazu - prodělala jsem už 4 operace a jedna mě ještě čeká. Sestra u obvodní lékařky mi řekla že nárok na neschopenku a vyplácení je rok - pak že musím mít odpracovaný půl rok na to abych měla znovu nárok na vyplacení peněz v neschopnosti.Do toho se pokoušíme i o Mimi kde mi můj gynekolog naznačil, že po minulých nezdarech půjdu automaticky na rizikové. Tak nevím kdyby se pak přepsala neschopenka na těhotenství zda by mě OSSZ vyplácelo? Za 18 let jsem nebyla nikdy nemocná a teď to… :(

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8043 příspěvků 17.08.18 06:18

(Nejspíše) ano. Požádá se o prodloužení dávek. Rizikové těhotenství je tím důvodem, co by posudkáři myslím uznali

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 17.08.18 07:06

po roce neschopenky to jde na posudkovou komisi, ktera vyhodnoti, zda trva dale duvod pro neschopenku, je narok na invalidni duchod a nebo se clovek uschopni. v popsane situaci bych se asi nebala. ale klidne si zavolej na socialku a vyptej se primo jich.

PaníBovaryová
Závislačka 3881 příspěvků 17.08.18 08:51

Pozadas si o prodlouzeni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >