Reklama

Neschopenka na středně těžkou depresi? Psychiatr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 19.04.18 12:00
Neschopenka na středně těžkou depresi?psychiatr?

Dobrý den, měla bych dotaz již půl roku se léčím na středně těžkou depresi, stitnou zlazu a její hyperfunkci mi objevili nyní, stav se mi stále zhoršuje, jsem stále unavená, nemůžu nic, po práci úplně nepoužitelná a v práci neudrzim pozornost a dělám spousty chyb což se předtím nedělo. :( nevím, zda jde na to dát nějaká neschopenka nebo??… Něco málo jsem slyšela, ale nikdy mě nenapadlo, že bych to potřebovala, jenže nyní mám kolikrát i problém vstat z postele a opravdu to není lenosti, trpím migrenami a změny počasí mě odrovnavaji, obcas otoky kvůli štítné žláze ty mi také nepridaji na psychické pohodě a jít s tím do práce je fakt boj a to dělám kancelářskou práci. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 19.04.18 12:01

@Kraskabezzvirete bezne se dava neschopenka u psychiatra

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 12:04

@Kraskabezzvirete nemáš spíš hypo funkci?

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 19.04.18 12:10

Musíš to přece říct svému doktorovi.

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 19.04.18 12:48

@ka2ka zdravím, nene, mám 36kg na 160cm, kdyz jsem přišla k doktorovi měla jsem 33kg. Chtěl mě hospitalizovat, jenže já si to nemůžu dovolit, jsem sama, platím nájem, nikdo mi nepomůže, rodiče mají svůj život a ani nechci zatěžovat, byly by to stejně jen výčitky, že si za to můžu sama jako vždy za všechno… :/ a ještě jsem nikdy na neschopence nebyla, takže ani nevím co to obnáší.

Cathy95
Nováček 6 příspěvků 19.04.18 12:50

Samozřejmě máš na neschopenku právo i v tomhle případě.

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 12:57

@Kraskabezzvirete hypo je že přibíráš a jsi unavená a zpomalená, hyper je že jsi zrychlenám a hubneš takže podle toho co píšeš máš hypo
ale jinak tu únavu znám moc dobře poslala tě na endokrinologii?

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 19.04.18 15:23

@ka2ka ne, zatím na sono krku a tam jsem objednana 30.4. :( já si přijdu jako lemra, porad na sebe nadavam, že nic než práci nezvládám a že mi není pořád dobře…ta únava je šílená. :zed: je to tak na to si to hodit…

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 15:30

@Kraskabezzvirete jojo unava je to strašlivá moc dobře jí znám. Odpočívej kdykoliv to půjde at se ti to moc rychle nezhoršuje

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 19.04.18 18:18

@ka2ka dneska jsem přišla z prace opět úplně urvana, nechapu prostě, lehla a usnula na hodinu. Když jdu nebo jen vyjdu schody tak mám tak šílené bušení srdce, že si přijdu jako stařena :( a teď začalo být tepleji a mne se opravdu špatně dýchá a to nevím co budu dělat až bude vedro a já v sedmém patře s okny na západ bez klimatizace, kdyz se teď přidalo už přes měsíc to noční pocení :/ bože tohle je tak omezující…a doktoři jsou v klidu…já nikdy nebyla člověk co si stěžuje a je to i vidět, že mi něco je, jen nechci si říct o neschopenku ve 26letech, přijdu si trapne, že nic nevydržím… Víte co myslím :( vím, že je to nesmysl to takhle brát, ale ja uz jedu na doraz :roll: děkuji moc, že odepisujete. Jak je Vám?

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 18:36

@Kraskabezzvirete tohle dělá hypo neboli snížená funkce u štítný, hele je mi stejně možná i hůř, nevím jestli bych vyšla do sedmého patra :think:
zkus dojít za obvoďákem a vše mu vysvětlit snad ti dá neschopenku, alespon do doby než půjdeš na endokrinologii

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 19.04.18 20:01

Jestli opravdu vazis 36kg, tak tam bych videla taky velky problem

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 19.04.18 23:26

@ka2ka naštěstí tedy mám výtah, ale mě dělají problémy i schody u metra atd… :( bože to mě fakt mrzí, vim jak Ti je nebo aspoň podobně :( já se jen modlím ať se to zlepší jinak buďto odpadnu nebo prostě nebudu moct fungovat… :/ štve mě to a nejvíc pak ty depky, že jsem nastvana na sebe. :zed:

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 19.04.18 23:29

@vevci já vím, těžká podvaha… Jenže kdybych měla víc kilo, tak když přijdou na 15dní otoky obličeje, víčka, krku a prstou u ruky, tak bych byla jako slon, takže možná díky bohu… I když se cítím i tak na nic a sebevědomí fakt nemám :( úplně mi ty otoky mění obličej a vypadám jako selátko achjo

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 19.04.18 23:39
@Kraskabezzvirete píše:
@ka2ka dneska jsem přišla z prace opět úplně urvana, nechapu prostě, lehla a usnula na hodinu. Když jdu nebo jen vyjdu schody tak mám tak šílené bušení srdce, že si přijdu jako stařena :( a teď začalo být tepleji a mne se opravdu špatně dýchá a to nevím co budu dělat až bude vedro a já v sedmém patře s okny na západ bez klimatizace, kdyz se teď přidalo už přes měsíc to noční pocení :/ bože tohle je tak omezující…a doktoři jsou v klidu…já nikdy nebyla člověk co si stěžuje a je to i vidět, že mi něco je, jen nechci si říct o neschopenku ve 26letech, přijdu si trapne, že nic nevydržím… Víte co myslím :( vím, že je to nesmysl to takhle brát, ale ja uz jedu na doraz :roll: děkuji moc, že odepisujete. Jak je Vám?

Není to nijak trapné, myslím že máš teď zdravotně naloženo až až, jestli z neschopenky pokryješ nájem a nutné, tak si o ni řekni, úplně normálně tomu doktorovi řekni jak ti je, jak jsi to tu napsala nám. Já jsem se taky při první neschopence cítila jako ty, že když nejsem stařena nemám nárok. Ale ono nejde o to kolik ti je let, ale že jsi nemocná. Tak jsem doktorce řekla jak mi je, že v práci odpodávám, jestli by mi dala neschopenku a nebyl problém. Sama ji pokud vím skoro nenabízí (max. při zápalu plic),ale když si člověk při nějaké nemoci řekne, tak nemá, respektive neměla problém (už jsem ji dlouho nepotřebovala). Možná to tak má i tvůj doktor. SPousta lidí prý neschpenku odmítá, tak už to asi někteří doktoři ani sami moc nenabízí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >