Neschopenka na záda - vycházky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 18:08
Neschopenka na záda - vycházky?

Ahoj,

při neschopence na záda (blokace bederní části), jak jsou ted stanoveny vycházky?

Reakce:

P4ja
Kelišová 5796 příspěvků 17.04.18 18:10

Vždycky záleží na doktorovi. Max je 6 hodin, které se dají rozdělit do dvou částí.

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 17.04.18 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj,při neschopence na záda (blokace bederní části), jak jsou ted stanoveny vycházky?

Záleží na doktorovi a na tvém léčebném režimu. Max těch 6

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 18:17

A musí být rozděleny do dvou částí nebo lze i najednou?

lachtanice86
Kelišová 6094 příspěvků 17.04.18 18:20

Záleží vždy na lékaři

mookiee
Závislačka 2718 příspěvků 17.04.18 18:23

Byla jsem dva měsíce doma se zádama a neměla jsem za celou dobu žádné vycházky. ono pokud jsou záda opravdu zablokovaná, nedá se ani chodit, takže vycházky k ničemu…

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 17.04.18 18:24
@Anonymní píše:

Lze. Ale pochybuju, že ti při zablokovaných zádech dá doktor vycházky na šest hodin :think:

P4ja
Kelišová 5796 příspěvků 17.04.18 18:27
@Anonymní píše:

Nemusí, ale záleží, jestli nějaké vůbec dostaneš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj,při neschopence na záda (blokace bederní části), jak jsou ted stanoveny vycházky?

po dohodě s doktorem jsem měla 6 hodin v kuse. Prostě se mě zeptal, jak potřebuju vycházky, že neomezené už psát nesmí. No a že nepředpokládá, že těch 6 hodin v kuse budu někde rajzovat, ale že se s nima třeba trefím do rozmezí, kdy je bolest menší a někdo mě někam popoveze nebo se projdu venku a tak.

frey08
Povídálka 26 příspěvků 17.04.18 21:25

Ja v unoru se zadama marodila a prvni tyden jsem nedostala ani hodinu. Az ten dalsi tyden jsem dostala vychazky na 4h. Zalezi asi na doktorovi :think: :kytka:

Tamtama
Extra třída :D 11717 příspěvků 17.04.18 21:28

Holky, když nedostanete vycházky, jak pak řešíte třeba nákupy nebo dopravu dětí do školy? :think:

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14317 příspěvků 17.04.18 21:40
@Tamtama píše:
Holky, když nedostanete vycházky, jak pak řešíte třeba nákupy nebo dopravu dětí do školy? :think:

Kdyz je cloveku blbe, tak se musi domluvit s nekym jinym, i kdyby si to mel zaplatit. Predpoklada se, ze clovek na neschopence je doma, protoze je nemocny. A vychazky treba dostane, az se mu castecne ulevi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >