Reklama

Neschopenka v 1.trimestru - nachlazení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 12:58
Neschopenka v 1.trimestru - nachlazení

Ahoj holky.
Asi potřebuji jen uklidnit své svědomí a tak se chci zeptat i vás. Byla jste některá z vás na neschopence jen kvůli nachlazení? Je to nutné? A jak hodně nachlazení ovlivňuje mimi v břiše?
V noci jsem tedy měla zimnici, dnes ráno rýma, bolest v krku a kašel. Zašla jsem si k lékaři pro radu a vyfasovala jsem hned neschopenku na týden. Žádné prášky a mám jen ležet, pít čaje a potit se :nevim:
V práci jsem z celou dobu marodila jen jednou a to navíc kvůli operaci, ale jinak nejsem ten typ, který kvůli rýmě zůstává doma. Akorát mám výčitky svědomí, že si ležim doma s rýmičkou a kolegové pracují místo mě :zed:

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32083 příspěvků 28.08.18 13:01

tvůj doktor má na rozdíl od tebe rozum ;) Nebo tobě přijde normální, chodit do práce nemocná a nakazit tak ostatní kolegy? 8o :pocitac:

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 28.08.18 13:05

@Dominika1501 Kolegovou budou rádi, že na ně nechrchláš :nevim:
Nemoc je normální vyležet :nevim:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19597 příspěvků 28.08.18 13:07

S kašlem a rýmou to musí být v zaměstnání super. Nemysli na kolegy,ale na sebe a na miminko. Oni si můžou na nemoc vzít kde jaký utrejch,ale ty ne.

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 13:09

@lucenka @Bábrdl Kolegové jsou pak spíš vždycky naštvaní, že musejí místo někoho zůstávat dyl v práci (různá pracovní doba a musí vykrýt čas, kdy tam nejsem já :nevim: )

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 28.08.18 13:15

No, tak k tomu banalnimu nachlazeni pri snizene imunite bys mohla chytit neco horsiho. Ses tehotna, bud doma a vylez to. A takove jako ses ty - co chodi nachrmlane do prace - od srdce nenavidim. Boli te v krku, mas kasel a rymu, takze ses nemocna, nejakou virozu. Ty to odmarodis v poho, nekoho to muze polozit s horeckama. Nebud sobec. A az odejdes na materskou, tak po tobe v praci nestekne ani pes. Takze mysli na sebe.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19597 příspěvků 28.08.18 13:25

@Dominika1501 hele,taky jsem myslela že jsem nenahraditelná a držela jsem se v práci v těhotenství jak to šlo,nakonec jsem to zabalila na začátku 2 trimestru, zdraví mám jen jedno..a poradili si. Zodpovědnost máš za sebe a za prcka.

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 13:30

@andelka83 Máš pravdu. Jsem v tomhle hrozná, vím :think: Nějak často nemocná nebývám - to už musí být. A většinou to hned přejde. Ale chci aby hlavně mimi bylo v pořádku, proto jsem i letěla k doktorovi hned. Jen jsem nečekala tu neschopenku. Nemám s tím moc zkušenosti :nevim:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19597 příspěvků 28.08.18 13:43

@Dominika1501 no jako s kašlem a bolestí v krku,navíc v těhotenství kdy si můžeš dát tak půlku paralenu když umiras,to jinak než pn nejde řešit. To by byl blázen kdyby tě poslal do práce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 15:01

To si jen ty myslis, ze jsou kolegove nastvani. Ja se kvuli tomu snazila, co to slo, az za mnou prisla delegace a pozadali mne, at zajdu k lekari, vyklidim si kancl a zustanu doma. Mou praci museli komplet prevzit, mela jsem jine potize a uz se nevratila. Nedelej si domnenky, rikali.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >