Neschopnost přibrat

1.2.21 20:13

Neschopnost přibrat - jsem zoufalá

Ahoj všem, jsem tu nová, ale diskuze už pročítám nějakou dobu. Rozhodla jsem se, že také zde požádám o radu.
Měla jsem vždycky spíš nadváhu a v době kdy jsem vážila nejvíc (117 kg při vyšce 175) jsem se rozhodla zhubnout což se mi také podařilo a zhubla jsem na 75 kg. Cítila jsem se skvěle a chtěla zhubnout ještě víc tak jsem zhubla na 65 kg a do toho otěhotněla. V těhotenství jsem nabrala cca 12 kg a prakticky vše nechala v porodnici. Bohužel jsem 7. měsíců po porodu a vážím 52 kg. Vypadám hrozně a cítím se ještě hůř. Všichni si myslí, že jsem buď nemocná nebo mám nějaké psychické potíže. Já vím, že 52 kg není málo, ale na mě to vypadá opravdu příšerně a i se cítím hrozně unaveně a bez nálady. Snažím se přibrat, ale prostě to nejde a já nevím proč. Přitom předtím mi přibírání problém fakt nedělalo. Zkoušela jsem vše možné rady na přibrání, ale nic. Navíc nejsem už zvyklá přejídat se nezdravým jídlem takže stejně to vyzvracím. Chtěla bych vážit zase těch 75-80 kg. Uvědomila jsem si, že jsem se cítila při téhle váze nejlépe a vypadala i nejlépe. Měl by někdo radu nebo stejnou zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
1.2.21 20:17

:mrgreen: Troll :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7773
1.2.21 20:20

Stitna zlaza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
1.2.21 20:29
@Zatimtajnej píše: :mrgreen: Troll :mrgreen:

tlustoprd/ka nevěří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 20:29

Tak zvracet nezdravé jídlo není v pohodě. Nemůže to být bulimie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4372
1.2.21 20:33

A proč jíš nezdravé jídlo? Přibrat můžeš i zdravě. Vidím to na bulimii. Být tebou, vyhledám odbornou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 20:40

Ahoj, mám 174cm a 46kg, dle BMI mám silnou podvýživu. Velice ráda bych přibrala, ale nejde to. Jím dost, nedržím a nikdy jsem nedržela žádné diety.. Moji sourozenci a mamka je a byla vždy štíhlá…

• Citovat
  • Nahlásit
411
1.2.21 20:46
@ovichus píše:
tlustoprd/ka nevěří…

Blb/ka sežere všechno. Uvidíš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj, mám 174cm a 46kg, dle BMI mám silnou podvýživu. Velice ráda bych přibrala, ale nejde to. Jím dost, nedržím a nikdy jsem nedržela žádné diety.. Moji sourozenci a mamka je a byla vždy štíhlá…

Já mám 173cm a vážim 47kg, měla jsem to tak skoro celý život, oba rodiče taky hubení. Zkus posilovat, já diky tomu jeden čas vážila 53kg, jen jsem od toho opustila a váha se mi vrátila. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 20:56

@Klárinka.B @berusa.m vyzvracím to, protože mi to nesedne, je mi těžko a špatně a prostě to jde ven…jinak jsem zkoušela víc možností přibrání a to jak zdravým stravováním tak i tím nezdravým, prostě zkouším, bulimička opravdu nejsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 21:10
@Zatimtajnej píše: :mrgreen: Troll :mrgreen:

A to proč jako? Co je na tom neuvěřitelný? :think: nebo si asi nepochopil/a význam slova „troll“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
1.2.21 21:13

Kojení? Já při kojení zhubla 25 kg a přitom sem se ládoval kde čím. Po ukončení kojení šla váha opět nahoru. Myslím, že taky hormony dělají své. Já bych počkala a rozhodně nepředcházela na nezdravou stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 21:16
@baccata píše:
Kojení? Já při kojení zhubla 25 kg a přitom sem se ládoval kde čím. Po ukončení kojení šla váha opět nahoru. Myslím, že taky hormony dělají své. Já bych počkala a rozhodně nepředcházela na nezdravou stavu.

Kdyby alespoň ostatní mlčeli, ale každý z mých známých, rodiny a kamarádů si pořád dělá starost o moje zdraví, já to samozřejmě oceňuji a vážím si toho, že se o mě zajímají, ale slyšet to prostě dokola už je opravdu hodně unavující :roll:
Nekojím dva měsíce, ale váha se nehýbe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
1.2.21 21:19
@Jitka.Poklicova píše:
Ahoj všem, jsem tu nová, ale diskuze už pročítám nějakou dobu. Rozhodla jsem se, že také zde požádám o radu.
Měla jsem vždycky spíš nadváhu a v době kdy jsem vážila nejvíc (117 kg při vyšce 175) jsem se rozhodla zhubnout což se mi také podařilo a zhubla jsem na 75 kg. Cítila jsem se skvěle a chtěla zhubnout ještě víc tak jsem zhubla na 65 kg a do toho otěhotněla. V těhotenství jsem nabrala cca 12 kg a prakticky vše nechala v porodnici. Bohužel jsem 7. měsíců po porodu a vážím 52 kg. Vypadám hrozně a cítím se ještě hůř. Všichni si myslí, že jsem buď nemocná nebo mám nějaké psychické potíže. Já vím, že 52 kg není málo, ale na mě to vypadá opravdu příšerně a i se cítím hrozně unaveně a bez nálady. Snažím se přibrat, ale prostě to nejde a já nevím proč. Přitom předtím mi přibírání problém fakt nedělalo. Zkoušela jsem vše možné rady na přibrání, ale nic. Navíc nejsem už zvyklá přejídat se nezdravým jídlem takže stejně to vyzvracím. Chtěla bych vážit zase těch 75-80 kg. Uvědomila jsem si, že jsem se cítila při téhle váze nejlépe a vypadala i nejlépe. Měl by někdo radu nebo stejnou zkušenost? Děkuji

Tělo může být zblázněné z toho hubnutí, sama jsem to zažila. Jestli jsi zhubla za 7 měsíců ze 77 na 52 ( :nevim:?), tak je to pro tělo masakr. Určitě by sis měla nechat udělat krevní rozbor, a to urychleně. Mohlo by ti totiž v těle pár věcí selhávat.
Edit: a 52 kg JE MÁLO!!! Máš BMI 17, což je podvýživa. A zjevně nejsi hubená od přírody. Hlavním problémem však bude rychlé a značné hubnutí -z celkem normální váhy jsi ztratila 1/3!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18506
1.2.21 21:29

Tak zacal bych doktorem, at te prohledne, udela krevni testy. Pak teprve, jak jist. Tohle normalni neni, uz kvuli tomu, ze driv to tak nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat