neschopny a nerozhodny chlap...so s nim?

Anonymni
20.2.09 08:48

neschopny a nerozhodny chlap...so s nim?

Ahojte dievcata.
Chcem vas poprosit o radu, a ak nie o radu tak aspon si rada precitam vase nazory. Lebo ja uz ozaj neviem ci som divna ja alebo moj priatel. Takze obaja sme rozvedeni, ja mam dvoch synov on ma jedneho. Sme spolu dva roky. Nas problem je v tom, teda moj problem (podotykam ze on ziaden problem nevidi) ze moj priatel od rozvodu zije s rodicmi. Ma 35 rokov a zije tam ako male dieta. Ma o vsetko postarane, a ked ma u seba syna co je dost casto, tak je samozrejme aj so synom u rodicov. Proste…obas sa citim ako keby som bola dobra len na jedno. Ja by som chcela aby nas vztah smeroval k spolocnemu zitiu, aj by som sa este chcela vydat a mozno mat aj dieta ale myslim ze on vobec nepozera do buducna. Zije zo dna na den a ked sa o tom chcem rozpravat tak ma hned stopne ze on nema peniaze na to aby si kupil byt a aby sa osamostatnil. Proste…neschopny a nesamostatny chlap. Ja zijem sama s detmi a vela casu travime sami hlavne kvoli tomu, ze priatel travi vela casu s rodicmi a neciti sa tak sam ako ja. Tak sa pytam ci ja som divna, ze po dvoch rokoch by som uz cakala nejake spolocne plany do buducna, alebo ma pravdu on, ked je znechuteny a sklamany z predch. manzelstva a chce nejaky cas zit s rodicmi a uzivat si slobodu. Skuste mi napisat svoj nazor, co mam robit. Ked mna takyto vztah bez buducnosti nebavi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
20.2.09 09:05

Asi byste si měli promluvi o plánech - pokud nechce společnou budoucnost, tak jen ztrácíš čas. Tedy za předpokledu, že ti stávající stav nevyhovuje. Zvažovali jste i variantu, že by se přítel přistěhoval k tobě?

Koukni na to z pohledu toho chlapa - doma má absolutní servis jak sám se sebou, tak se synem. S tebou má vztah a předpokládám, že i sex. Navíc ho bydlení u rodičů vyjde mnohem levněji než nová rodina a jako bonus se nemusí angažovat ve výchově tvých synů - co by měnil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.2.09 09:05

Stoji ti on za takove trapeni? Muzes se na neho spolehnout? Mne pomohlo jednou si sednout a napsat si pro a proti na papir. Mozna se to zda prehnane, ale zijeme pouze jednou. Mozna potrebuje trochu popostrcit nebo postavit pred hotovou vec. My chlapi jsem nekdy prilis pohodlni, radi se nechame rozmazlovat. Mej se, ale na pozoru aby jsi mu nedelala maminku ve spolecnem souziti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.2.09 09:26

Lesina napisala si to presne tak ako to vnimam ja.....uplne do bodky. Ma doma fuul service…tak preco nieco menit? ale ako k tomu pridem ja ze sme spolu len po veceroch ked nemame pri sebe deti, a ked mu poviem ze sme len milenci tak mi oponuje ze on ma miluje a bla bla…Ale viete co ma stve najviac? ze chudaka so seba robi ten co ma na to najmensie pravo. Jeho rodicia ziju na urovni, ziju vo velkej vile a aj on sa nemoze stazovat na nedostatok…ale chyba mu motivacia. Vsak tam vsetko ma, preco by nieco menil. Neviete si predstavit ako casto na to mysllim a je mi z toho potom nanic. Inac ja byvam v mensom byte, a to ze by sme boli vsetci u mna neprichadza do uvahy. Stale som si myslela ze spolu by sme sa mohli zmoct na lepsie a vacsie byvanie…ale vila s bazenom to urcite nebude:-) Je to tazke, uz sme sa aj rozisli..teda ja som sa s nim rozisla ale nakoniec sme sa k sebe vratili lebo mi chybal. Ale tiez mi z toho vychadza ze je to strata casu.....moze sa to takto tahat aj niekolko rokov, a ani tak nie je iste ze raz z pohodlicka odide a zacne zit normalny zivot s partnerkou.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
13996
20.2.09 09:40

Že chlap ve 35 nemá na bydlení… kde bydlel, než se rozvedl? Nějak se s manželkou musel vypořádat, ne? To je opravdu chabá výmluva, v tomhle věku. Jak to měl zařízené v manželství - pomoc v domácnosti, podílení se na výchově a spol.? Víš, proč se rozvedl?
Omlouvám se za tolik otázek, jenom by mě to zajímalo. Vidím mamánka, co když kolem něj přestala skákat manželka - tipuju, že toho měla plné zuby - vrátil se pěkně do teplíčka domova, kde kolem něj bude skákat maminka. Plus si našel milenku a má všechno, aniž by hnul prstíčkem. :-)
Jestli se s ním rozejdeš, tak ženské se o něj asi neporvou, aspoň to by si mohl uvědomit :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.2.09 10:00

:roll: hmm…vies ono je to tak, ze zil s manzelkou v jej byte, cize po rozchode si zbalil kufrik a vratil sa k rodicom. Roky investoval vsetky svoje financie do manzelky a ,,jej" bytu a teraz nema nic. Neviem nakolko pomahal manzelke ked este spolu fungovali, ale myslim ze je dobry otec. Aj ked…dobre a hlavne lahko je sa venovat dietatu ked sa mama o vsetko postara a on nema nic ine na starosti len pohrat sa so synom… Rozviedol sa lebo si manzelka nasla milenca, ale otazka znie preco si nasla milenca? Tiez som nad tym velakrat rozmyslala ze vlastne…svojho casu odisiel od matky k zene…cize od jednej zeny ktora ho obskakovala k druhej. A ked manzelstvo nevyslo tak sa tam vratil. Pride mi to take ubohe, ked vidim ako sa tam necha obskakovat. On nema sajnu co je to starat sa o domacnost a rodinu, nema sajnu kolko stoji najom alebo nakup…proste ked sa nad tym zamyslim tak to vo mne vrie preco som vlastne s nim. Som nahnevana ale nedokzem to zmenit. Boze ked si predstavim ze takto mame fungovat dalsich xy rokov…on doma s rodicmi a ja sama na vsetko, bez pocitu ze mam partnera, ze mam v muzovi oporu a pomoc, ze mame nejaku bududcnost…hmm

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.2.09 10:20

Myslím si, že kdyby stál o vztah s tebou, tak se k tobě nastěhuje a plánuje budoucnost. Neříkám že tě nemá rád, ale je podle mně pohodlný a pokud s tím nic neuděláš teď tak pochybuji že později jo. Asi bych si s nim o všem promluvila ať chce nebo ne a žádne výmluvy bych nechtěla slyšet. Pokud bych viděla, že to nemá smysl, tak bych se na něj vykašlala. Proč ztrácet čas.
Většina normálních chlapů se dokážou po rozvodu vzchopit a jít dál. Plánovat si budoucnost a hlavně sebe zabezpečít. A s rodičmi málo který chlap chce bydlet, aspoň v mém okolí.
Snad se rozhodneš správně.

• Nahlásit
  • Citovat
585
20.2.09 10:25

Jednoho takovýho jsem se zbavila a jsem za to ráda, jasně zlomilo mi to srdce, řvala jsem snad pořád, ale s odstupem času jsem za to ráda, šak po světě behá chlapů, jen chtít :-) já teda nechci :lol: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
20.2.09 10:50

Tyhle priserny natury se nezmeni, ma tu pohodlnost v sobe a bude se to projevovat ve vsem, nejen v rozhodnuti, zda s tebou bude zit…bacha na to, at se pak netluces do hlavy, co sis to na:,–(ila domu :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikynka86
20.2.09 11:10

Ahojky annonymni…
me spis napada jina otazka?Kde zils byvalou manzelkou a proc se rozvedli???
Nebylo to podobne tema?
Muj pritel teda taky zil s matkou,byl na vsechno zvykli a rozhyckany „mamanek“ kdybych se neobevila ja,jeste by tam urcite bydlel,jenze ono je dnes tezke nekde bydlet,platit vysoky najem a nebo si brat hypoteku na byt :cry: takze na jednu stranu to chapu,ja bych d toho nesla,jeste ze mame byt od moji mamy a platime jen inkaso!
Ale vim,co Ti vadi…pritel je trochu podobny pripad,kdyby jsme se rozesli…muze se nastehovat zpet k mame a bydlet zase s ni :lol: :lol: :lol: protoze na byt nema…
Tezko radit :( snad jens si v klidu promluvit a zkusit resit situaci…
A Ty bydlis kde?Kdyby se treba nastehoval k Tobe a daval Ti cast najmu a na provoz domacnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.2.09 13:49

Tak na typ mamánek jsem vysazená a utíkala bych od něj pryč!!! Určitě si zasloužíš nějakou oporu. Ono pohodlí u maminky a tatínka je k nezaplacení, co si budeme povídat, ale takový typ chlapa mě děsí, fakt! :)

• Nahlásit
  • Citovat
13996
20.2.09 14:05
Anonymni píše: :roll: hmm…vies ono je to tak, ze zil s manzelkou v jej byte, cize po rozchode si zbalil kufrik a vratil sa k rodicom. Roky investoval vsetky svoje financie do manzelky a ,,jej" bytu a teraz nema nic. Neviem nakolko pomahal manzelke ked este spolu fungovali, ale myslim ze je dobry otec. Aj ked…dobre a hlavne lahko je sa venovat dietatu ked sa mama o vsetko postara a on nema nic ine na starosti len pohrat sa so synom… Rozviedol sa lebo si manzelka nasla milenca, ale otazka znie preco si nasla milenca? Tiez som nad tym velakrat rozmyslala ze vlastne…svojho casu odisiel od matky k zene…cize od jednej zeny ktora ho obskakovala k druhej. A ked manzelstvo nevyslo tak sa tam vratil. Pride mi to take ubohe, ked vidim ako sa tam necha obskakovat. On nema sajnu co je to starat sa o domacnost a rodinu, nema sajnu kolko stoji najom alebo nakup…proste ked sa nad tym zamyslim tak to vo mne vrie preco som vlastne s nim. Som nahnevana ale nedokzem to zmenit. Boze ked si predstavim ze takto mame fungovat dalsich xy rokov…on doma s rodicmi a ja sama na vsetko, bez pocitu ze mam partnera, ze mam v muzovi oporu a pomoc, ze mame nejaku bududcnost…hmm

Víš co… on se tenhle závislácký typ blbě převychovává, i kdyby vám bylo dvacet a neměli jste ani jeden děti. Mně třeba je dvacet šest, takže jsem ještě celkem mladá, ale děti mám dvě, takže starostí dost, a abych někoho takhle měnila k obrazu svému, kór když je to starý kořen, tak to ani omylem. Určitě toho máš taky hodně na práci a potřebuješ pomoc a podporu. Ono se sice říká, že chlap je celý život dítě, ale tohle úplně se tím nemyslí :roll: .
Mám z toho dojem, že si ho nemáš za co vážit a to potom dost dobře nejde s takovým člověkem být.

Taky znám z okolí případ, kdy dotyčný bydlí u rodičů, oni nešťastní, že nikoho nemá, hlavně tedy maminka. Přitom by stačilo, aby se zamyslela, že dokud bude v tomto věku (ano, taky přes třicet) bydlet s nimi, tak se těch vnoučat dočká asi horko těžko :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.2.09 14:15

Se přiznám, že za tohle hlavně nenávidím ty matky… Já netvrdím, že by rodiče nemohli pomoct, ale to umetání cestiček „dětem“ ve věku třicet a výše, to mi teda zvedá adrenalin!!!! Doufám, že jednou nebudu svému třicetiletému synovi mazat chlebíček s máslem, aby náhodou nemusel zvednout svůj zadek a udělat si to sám!!!! Brrr!

• Nahlásit
  • Citovat
Jrk
494
20.2.09 19:47

Jsi dospela holka, ktera by neco vic. Holt se nelze divit tvemu priteli. Pokud by jsi byla v jeho kuzi taky by jsi nechtela vztah, stehovat se a vzdat se pohodlicka kdyz nemusis. A proc taky? Kvuli holce? V podstate v tobe podle me vidi milenku a je otazka jak moc krasnou, jestli mu to stoji za to si delat problemy.
Myslim si ze reseni vis, jen se ti do nej nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
7.7.14 07:48

nerozhodný přítel

Zdravím, s přítelem jsme spolu přes 4 roky, rok spolu bydlíme, vše je bez problémů..Už delší dobu spolu mluvíme o miminku, jenže on jednou řekne, že by chtěl, druhý den vše obrátí, že je moc brzy a tak to je každou chvilku, myslela jsem, že se rozhodne, když uvidí kamarádčino 2 měsíční miminko, ale zas řekl, že by chtěl a dál se o tom nebavil..ted se ho zas bojím zeptat co a jak teda, že mi zas řekne že je čas a vymlouvá se, že chce ještě víc zrekonstruovat byt, že to pak už nepujde, jako kdyby byl konec všeho s miminkem. Nepříde mi že bych na něho tlačila, ale chtěla bych vědět na čem jsem, ne že jednou se budu těšit a druhý den zas přijde zklamání. Poradtě jak na něj..děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama