Neschválený příspěvek v poradně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.6.22 20:52

Neschválený příspěvek v poradně

Dobrý den,
můj dotaz do dětské psychologické poradny nebyl schválen, neboť údajně byl podobný během posledních dní schválen.
Projela jsem dotazy za poslední rok a našla jen jeden, o který se asi mohlo jednat je ten z 14.5.
Nicméně tázajíci zmiňuje, že její dítě kouše, štípe apod. z agresivity a já ve svém dotazu uvedla přímo, že mé dítě pouze kouše a pouze při POZITIVNÍCH EMOCECH, při negativních ne. Čili přesný opak toho, co píše předchozí tazatelka.
Dále uvádím, že mé dítě kouše POUZE DO PEŘINY A NE DO LIDÍ, kdežto tazatelka uvádí, že její dítě kouše do lidí i do sebe.
Naše dotazy jsou tedy diametrálně odlišné.
Jelikož na poradnu čekám poměrně dlouho, až se uvolní možnost dotazu a pak je mi příspěvek zamítnut z toho, že si admin není schopen přečíst celý dotaz a vidí jen klíčové slovo,,kousat" a já musím čekat znovu, žádám Vás o vysvětlení. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34526
15.6.22 21:30

Musíš to označit, aby si to @admin přečetl, takto se to k nim nedostane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16045
15.6.22 22:42

Dobrý večer,

Váš dotaz jsem předala kolegyni, která má poradnu na starosti, ozve se Vám s informací :andel:

Pěkný večer,
Viki :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16045
16.6.22 11:32

Dobrý deň,

do poradny ste vložili 2× ten istý dotaz. Ten prvý som Vám schválila, najdete ho tu: https://www.emimino.cz/…i-syn-kouse/
Ten druhý som zamietla, nakoľko bol duplicitný a teda úplne rovnaký dotaz bol už schválený.

Kristína

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.22 14:16
@admin píše:
Dobrý deň,

do poradny ste vložili 2× ten istý dotaz. Ten prvý som Vám schválila, najdete ho tu: https://www.emimino.cz/…i-syn-kouse/
Ten druhý som zamietla, nakoľko bol duplicitný a teda úplne rovnaký dotaz bol už schválený.

Kristína

Děkuji za odpověď, nicméně dotaz jsem vložila určitě jen jednou. Tak spíš chyba systému. Každopádně hlavně, že je už schválený, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat