Nesedí srážky s výkazem insolvence

Anonymní
17.1.20 09:03

Nesedí srážky s výkazem insolvence

Otázka pro všechny, kteří mají nějakou vlastní zkušenost s insolvenci.
Můj insolvenci správce semnou skoro nekomunikuje. Chtěla jsem odůvodnění, aby mi vysvětlil, proč nesedí srážky s výkazem, které udává. Mám nárok prý nahlédnout do rozdělování a je povinnen mi sdělit, kde jsou zbylé peníze, ale nekomunikuje semnou. Dala jsem do právnické poradny me věci nahlédnout a sám mi řekl, že to nesedí a ze tam chybí prachy. Nabídl mi pomoc ale nic nejí zadarmo. Mám strach když se v tom začnu stourat, aby se mi nemstil. Měl jste to taky někdo tak ze mu neseděli srážky a byl problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3385
17.1.20 09:31

A nemůžeš k němu rovnou zajít? Třeba když na něj budeš slušná a zeptáš se, že tomu nerozumíš, tak ti to vysvětlí? Možná ne on, ale jeho asistentka…

Pokud nebudou ochotni, tak jsou i bezplatné právní poradny, nebo ombudsman ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
17.1.20 11:32

Spravcu je málo s ohledem na počet insolvenci, nebude to naschvál. Pokud by se neozýval po delší dobu, tak zavolej na soud nebo podej slušný podnět soudu, že nesedí plarby, ale hlavne, že se neozývá správce - to by rozhodně měl. Mstít se v žádném případě nemůže, resp to by bylo na stížnost soudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 11:59
@uživatel2 píše:
Spravcu je málo s ohledem na počet insolvenci, nebude to naschvál. Pokud by se neozýval po delší dobu, tak zavolej na soud nebo podej slušný podnět soudu, že nesedí plarby, ale hlavne, že se neozývá správce - to by rozhodně měl. Mstít se v žádném případě nemůže, resp to by bylo na stížnost soudu.

Uz komunikuje a byl hustý. Ze vse sedí a jsou peníze v depozitu ale ja je v tom výkazu nevidím tam je ve zprávě napsáno 0.
Tak s tím asi nic neudělám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 12:00

Je tam jeden měsíc kdy ni bylo z výplaty strzeno 47 tis on přiznal jen 37 tis pak jeden měsíc bylo strzeno 7500 on přiznal jen 5 tis. Nechápu to

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat