Nesedím jeho kamarádům a hlavně kamarádkám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 18:53

Nesedím jeho kamarádům a hlavně kamarádkám

Holky, co mám dělat.
Přítel má ve svém rodišti partu kamarádů a kamarádek (všechno lidi 50+, příteli je 45), s kterými se zná od dob dětství a dospívání, hodně toho zažili, prostě na nich doslova visí. S tou partou chodí do hospody, na akce a tak. Dokud byl ženatý, tak tam chodil s manželkou, jenže se rozvedli. Tu jeho manželku ty ženské asi měly rády.
No a teď ten problém - přítel mě před měsícem za nimi přivezl. Chlapi byli celkem v pohodě, ti se mě snažili obskakovat, ukazovat, kde co je, ale ty ženské byly hrozně rezervované, cítila jsem dost velký odstup. A to jsem se snažila být příjemná, spíše nenápadná. No ženské to nerozdýchaly až na jednu do konce akce. Chlapi se se mnou bavili, ženské ne. Prostě jsem byla vzduch.
Pak se samozřejmě oni znovu sešli a probrali mě, takže od přítele vím, že prý jsou ze mě všichni vedle, jak mluvím a tak. Tak nějak vím, že to jde hlavně od těch ženských. A tak tam přítel začal jezdit zase sám. Párkrát přítel rezignoval na jejich akce a odjeli jsme třeba na víc dnů na Šumavu - všichni to samozřejmě hrozně sledovali, že jede se mnou pryč a nechce s nimi.
S přítelem jsem to neřešila, ale šestý smysl mi říká, že to není dobré a že to má vliv i na můj vztah s přítelem (chlapi někdy dají na názor blízkého okolí).

Vůbec nevím, co mám dělat. Poradíte, co byste dělaly? Vnutit se tam? Dělat, že nejsou (to vpodstatě nejde).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2410
12.11.21 19:00

To dá partner na kamarády? Kdyby mu bylo 20+, tak bych to pro mládí ještě pochopila, ale 45 let by měl mít své priority. Myslíš, že se s tebou rozejde, protože nesedíš jeho kamarádkám? Snad je jasné, že budete chtít trávit čas spolu. Nepíšeš kolik je tobě, ale jestli tam je velký věkový rozdíl, nedělala bych nic na sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3359
12.11.21 19:00

A kolik je tobě? Já mám okolo sebe přátele a známé dost rozdílného věku, až do 75 let, to je nejstarší člen party, jezdíme spolecne i na hory, a nebyl problém. Vetsina je středního věku, někdo v mem (30-40 let), pak jsou tam děti a par mladých kolem 20. Mého muže přijali super.

A ano, muže to časem byt zásadní problém, přece jen každý chce zapadnout a cítit se dobre, je to naprosto pochopitelné. Já to jednou zažila, pak už jsem s nim nechtěla nikam chodit a nakonec i on se mi přestal libit. Člověk je zčásti takovy, jaké má lidi kolem sebe, to se neda nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:04
@Semtex píše:
A kolik je tobě? Já mám okolo sebe přátele a známé dost rozdílného věku, až do 75 let, to je nejstarší člen party, jezdíme spolecne i na hory, a nebyl problém. Vetsina je středního věku, někdo v mem (30-40 let), pak jsou tam děti a par mladých kolem 20. Mého muže přijali super.A ano, muže to časem byt zásadní problém, přece jen každý chce zapadnout a cítit se dobre, je to naprosto pochopitelné. Já to jednou zažila, pak už jsem s nim nechtěla nikam chodit a nakonec i on se mi přestal libit. Člověk je zčásti takovy, jaké má lidi kolem sebe, to se neda nic dělat.

Oni jsou takoví trochu alternativci, myslím, že si na tom dost zakládají, já alternativec moc nejsem, ale nemám problém respektovat. Přítel s nimi sdílí spíš akternativní kulturu než životní styl, ale vím, že pro něho hodně znamenají - tak nějak se snaží být s nimi, byť tu nejsilnější alternativu asi taky už moc nemusí (dřív, když byl mladý, tak to bylo jiné).

• Citovat
  • Nahlásit
386
12.11.21 19:05

No na názor okolí nedají chlapi, ale lidé, kteří neumí samostatně přemýšlet. Tak tam jezdi a bav se jen s těma, kteří se s tebou bavit chtějí, nebo at za nimi jezdí sám. Jak píšou ostatní, ze to někdo řeší ve dvaceti chápu, ale v padesáti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:05

Řeknu to takhle, jednou jsem byla s klukem, co ho nebrali mojí kámoši, špatně to dopadlo. Jednou už starší jsem měla přítele, kde mě nebrala jeho parta, nedopadlo to. Manželovi kámoši mi vyloženě sedli a jsou i mými přáteli, on se zase skamaradil s mými okamžitě, dali jsme party dohromady. Jsme spolu 10 let a naprosto v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
2410
12.11.21 19:07

Ještě bych nedělala závěr z prvního setkání, ale jestli tě na další už partner nevezme, tak nemáte možnost to zlepšení, ne každý si s někým sedne na poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65200
12.11.21 19:07

Tohle by měl řešit ten chlap, ne ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:09
@Anonymní píše: Řeknu to takhle, jednou jsem byla s klukem, co ho nebrali mojí kámoši, špatně to dopadlo. Jednou už starší jsem měla přítele, kde mě nebrala jeho parta, nedopadlo to. Manželovi kámoši mi vyloženě sedli a jsou i mými přáteli, on se zase skamaradil s mými okamžitě, dali jsme party dohromady. Jsme spolu 10 let a naprosto v pohodě.

No tohoto se bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
2410
12.11.21 19:09
@martina.se píše:
Tohle by měl řešit ten chlap, ne ty

On to vyřešil tím, že dál jezdí sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:14
@Jolka86 píše:
Ještě bych nedělala závěr z prvního setkání, ale jestli tě na další už partner nevezme, tak nemáte možnost to zlepšení, ne každý si s někým sedne na poprvé.

Ptali se třeba, co dělám za práci. Pracuju v oboru, který může být mnoha lidem nepochopitelný či zbytečný. Někdy se to těžko vysvětluje, ale snažila jsem se. Přijeli jsme mým služebním autem… Navíc jsem úplně jiná než přítelova bývalá manželka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Jolka86 píše:
On to vyřešil tím, že dál jezdí sám.

Přesně tak.

• Citovat
  • Nahlásit
3359
@Anonymní píše:
Oni jsou takoví trochu alternativci, myslím, že si na tom dost zakládají, já alternativec moc nejsem, ale nemám problém respektovat. Přítel s nimi sdílí spíš akternativní kulturu než životní styl, ale vím, že pro něho hodně znamenají - tak nějak se snaží být s nimi, byť tu nejsilnější alternativu asi taky už moc nemusí (dřív, když byl mladý, tak to bylo jiné).

Nepises, jaký typ alternativcu to je, ale nemůže tam byt určitá nedůvěra vůči tobe? Jakoze si hlídají to svoje, aby je třeba někdo za něco nevím co a tak :think: Nenapadlo tě, proč je problém jen se ženami? Zase je fajn, ze chlapi jsou v pohodě. Což ale neznamená, ze té nedrbou ;)

S téma zenskejma je někdy potíž, jsme naladovy a umíme byt i zákeřný :lol:

je taky možné, ze ty ženy mají takovou svoji pevnou skupinu, taky už jsem se s tím setkala (v práci), a nikoho mezi sebe nechtějí, nebo pouštějí jen velmi pomalu. Jedna z nich tomu většinou psychologicky vládne a tu třeba si získat na svou stranu, pak te přijmou i ostatní. Jestli se s tebou bavila jen jedna, muže to byt podobný outsider jako ty a je rada, ze tam někoho má. Taky je dobre otevřít se jako první, aby si té mohly proklepnout a zhodnotit, ze jseš neškodná.

Příspěvek upraven 12.11.21 v 19:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:18
@Semtex píše:
Nepises, jaký typ alternativcu to je, ale nemůže tam byt určitá nedůvěra vůči tobe? Jakoze si hlídají to svoje, aby je třeba někdo za něco nevím co a tak :think: Nenapadlo tě, proč je problém jen se ženami? Zase je fajn, ze chlapi jsou v pohodě.

je taky možné, ze ty ženy mají takovou svoji pevnou skupinu, taky už jsem se s tím setkala (v práci), a nikoho mezi sebe nechtějí, nebo pouštějí jen velmi pomalu. Jedna z nich tomu většinou psychologicky vládne a tu třeba si získat na svou stranu, pak te přijmou i ostatní. Jestli se s tebou bavila jen jedna, muže to byt podobný outsider jako ty a je rada, ze tam někoho má.

Hele úplně přesně. Všechny postupně odešly a zůstali jsem chlapi, já a ta jedna paní, která momentálně u toho jednoho žila (byli jsme u nich na zahradě a pak jsme u nich spali). S tou jsme si povídaly, když už všichni byli pryč. Ona mu vpodstatě udržuje domácnost a on ji tam jako by trpí, protože žije taky sám. Pochopila jsem z její řeči, že si tak trochu zbyli a dohodli se, že budou žít vedle sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:19
@Semtex píše:
Nepises, jaký typ alternativcu to je, ale nemůže tam byt určitá nedůvěra vůči tobe? Jakoze si hlídají to svoje, aby je třeba někdo za něco nevím co a tak :think: Nenapadlo tě, proč je problém jen se ženami? Zase je fajn, ze chlapi jsou v pohodě. Což ale neznamená, ze té nedrbou ;)

je taky možné, ze ty ženy mají takovou svoji pevnou skupinu, taky už jsem se s tím setkala (v práci), a nikoho mezi sebe nechtějí, nebo pouštějí jen velmi pomalu. Jedna z nich tomu většinou psychologicky vládne a tu třeba si získat na svou stranu, pak te přijmou i ostatní. Jestli se s tebou bavila jen jedna, muže to byt podobný outsider jako ty a je rada, ze tam někoho má. Taky je dobre otevřít se jako první, aby si té mohly proklepnout a zhodnotit, ze jseš neškodná.

Příspěvek upraven 12.11.21 v 19:18

Řekla bych, že šéfkou „gangu“ je jedna, co si ji manžel vydržuje doma a která nikdy nepracovala. Zrovna její manžel kolem mě skákal, podával jídlo, nutil panáky…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat