Reklama

Nesedl jí jeden příkrm a teď odmítá všechny zeleninové příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Boruvecka3
Povídálka 25 příspěvků 28.02.17 18:26
nesedl jí jeden příkrm a ted odmítá zeleninové příkrmy

Malá (6. měsíců) byla před týdnem na pohotovosti, protože pořád zvracela, nesedl jí příkrm s bramborou a trochou petrželky. Ted mi jakýkoliv zeleninový příkrm odmítá, nevím si rady, jak bych jí měla zase zeleninku naučit jíst.

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 28.02.17 18:41

Mě třeba dítě začalo jíst pořádně příkrmy až kolem devátého měsíce a to jsem jí je dávala asi od 5,5 měsíce. Bylo to utrpení.
Zkuste něco sladšího, třeba dýni, mrkev nebo batáty

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 18:41

Brambor s petrželkou v 6M?!?

no nic, vydržet. nabízet, nabízet, nabízet. nic jiného se dělat nedá. ještě dát třeba týden, dva pauzu, a pak zase nabízet…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 28.02.17 18:58
@Alyss1 píše:
Brambor s petrželkou v 6M?!?no nic, vydržet. nabízet, nabízet, nabízet. nic jiného se dělat nedá. ještě dát třeba týden, dva pauzu, a pak zase nabízet…

Co je na bramboru v půl roce špatnýho? 8o

Zakladatelko, dala bych nějakej čas pauzu a nehrotila, týden, dva… Však do maturity na mlíku nebude.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 28.02.17 19:01

Za prvne zbytečné. za druhé moc aromatické.

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 19:02
@Alyss1 píše:
Za prvne zbytečné. za druhé moc aromatické.

To je fakt, ta petržel je dost aromatická a nemusí ji často ani mnohem starší děti. Šla bych na to zase pomalu a něčím jemným, dýně, mrkev, brambor, cuketa, hrášek atd

Malike
Extra třída :D 11588 příspěvků 28.02.17 19:27

@Boruvecka3 dej tomu nejakou dobu cas.. pak smichej jabla a mrkev.. pote hokaido a pomalicku nearomatickou zeleninu

Boruvecka3
Povídálka 25 příspěvků 28.02.17 22:29

Děkuju za rady, nejsem v tom vůbec zběhlá a tak jsem dávala, co mi řekla paní doktorka, té petrželky bylo malinko, ale pak jsem si hodně nadávala. Ted mi nechce jíst ani bramboru, ani mrkev, zkoušela jsem dneska dýni a ani tu, takže jsme zatím na mateřském mlíku a ovoci. Budu nabízet a uvidím, třeba jí to zase začne chutnat.

Malike
Extra třída :D 11588 příspěvků 01.03.17 06:12

@Boruvecka3 já jako malá nechtěla jíst zeleninu..Takže mi to máma míchala s ovocem..Takže kdyby nechtěla ani časem tak zkus to mixovat

Boruvecka3
Povídálka 25 příspěvků 01.03.17 20:46

@Malike Zkusila jsem jablko a trochu mrkve a jedla to, takže budu přidávat a uvidím :)Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama