Nesedl jí jeden příkrm a teď odmítá všechny zeleninové příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Boruvecka3
Povídálka 34 příspěvků 28.02.17 18:26
nesedl jí jeden příkrm a ted odmítá zeleninové příkrmy

Malá (6. měsíců) byla před týdnem na pohotovosti, protože pořád zvracela, nesedl jí příkrm s bramborou a trochou petrželky. Ted mi jakýkoliv zeleninový příkrm odmítá, nevím si rady, jak bych jí měla zase zeleninku naučit jíst.

Reakce:
Katerina308
Kecalka 488 příspěvků 28.02.17 18:41

Mě třeba dítě začalo jíst pořádně příkrmy až kolem devátého měsíce a to jsem jí je dávala asi od 5,5 měsíce. Bylo to utrpení.
Zkuste něco sladšího, třeba dýni, mrkev nebo batáty

Alyss1
Závislačka 2955 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 18:41

Brambor s petrželkou v 6M?!?

no nic, vydržet. nabízet, nabízet, nabízet. nic jiného se dělat nedá. ještě dát třeba týden, dva pauzu, a pak zase nabízet…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 28.02.17 18:58
@Alyss1 píše:
Brambor s petrželkou v 6M?!?no nic, vydržet. nabízet, nabízet, nabízet. nic jiného se dělat nedá. ještě dát třeba týden, dva pauzu, a pak zase nabízet…

Co je na bramboru v půl roce špatnýho? 8o

Zakladatelko, dala bych nějakej čas pauzu a nehrotila, týden, dva… Však do maturity na mlíku nebude.

Alyss1
Závislačka 2955 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 19:01

Za prvne zbytečné. za druhé moc aromatické.

unuděná
Kelišová 5740 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 19:02
@Alyss1 píše:
Za prvne zbytečné. za druhé moc aromatické.

To je fakt, ta petržel je dost aromatická a nemusí ji často ani mnohem starší děti. Šla bych na to zase pomalu a něčím jemným, dýně, mrkev, brambor, cuketa, hrášek atd

Malike
Extra třída :D 12944 příspěvků 28.02.17 19:27

@Boruvecka3 dej tomu nejakou dobu cas.. pak smichej jabla a mrkev.. pote hokaido a pomalicku nearomatickou zeleninu

Boruvecka3
Povídálka 34 příspěvků 28.02.17 22:29

Děkuju za rady, nejsem v tom vůbec zběhlá a tak jsem dávala, co mi řekla paní doktorka, té petrželky bylo malinko, ale pak jsem si hodně nadávala. Ted mi nechce jíst ani bramboru, ani mrkev, zkoušela jsem dneska dýni a ani tu, takže jsme zatím na mateřském mlíku a ovoci. Budu nabízet a uvidím, třeba jí to zase začne chutnat.

Malike
Extra třída :D 12944 příspěvků 01.03.17 06:12

@Boruvecka3 já jako malá nechtěla jíst zeleninu..Takže mi to máma míchala s ovocem..Takže kdyby nechtěla ani časem tak zkus to mixovat

Boruvecka3
Povídálka 34 příspěvků 01.03.17 20:46

@Malike Zkusila jsem jablko a trochu mrkve a jedla to, takže budu přidávat a uvidím :)Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >