Nesestouplé varle u 3. měsíčního chlapečka

160
3.8.13 20:40

nesestouplé varle 3měsíčního chlapečka

Ahoj maminky. mám 3 měsíčního chlapečka a stále nemá jedno varlátko sestouplé.
je to normální? k dr. jdeme asi za 14 dní..a zatim nic neříkala..
Děkuji. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20386
3.8.13 20:49

Ahoj, je to normalni, nas maly to mel taky a sestouplo v pohode… ;) Ale pozdeji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
3.8.13 20:58

V kolika měsících je to později :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2840
3.8.13 21:02

My jsmeměli tohle u mladšího syna. Nakonec se to muselo řešit operativně, naštěstí ho měl hmatný, takže ho našli a stáhli dolů operativně. Ale ve třech měsících je fakt čas, myslím to kontroluj do roka, Nás vzali v roce a něco na operaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
3.8.13 21:04

Ahoj, malý má 17.měsíců a nemá ho sestouplé dodnes, byli jsme na urologii, kde mi dr. řekl že má migrující varle, nebo jak to říkal, stačí víc stáhnout plínku a ono uteče do třísel, příjde z tepla do zimy atd, a je to hned. Jestli si nejsi něčím jistá, obědnej ho na dětskou urologii at na to doktor koukne, někdy se to musí řešit operačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
3.8.13 21:04

Prostřední taky neměl sestouplé varle, v roce byl na operaci, cca 3 měsíce před ní byl na utz, aby bylo jasné, kde varle vlastně je (bylo hodně vysoko). Operace nebyla nic strašného, krátký zákrok v narkoze, ten operační den byl teda trochu náročný, ale za dva dny už o ničem nevěděl a řádil jak černá pracka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
12.8.13 09:31

No? nás to mmožná čeká ted…:( má krátkou šlachu, sice mi doktor ukazal jak masirovat a stahovat varle ale moc nam to nejde…sice je níž že už ji normalne nahmatám ale i tak doktor říkal že asi nejspíš půjde…jak ta operace probíhá? syn má už rok a půl a máme ten problém od narození :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
13.8.13 08:50
@Pettule69 píše:
Ahoj, malý má 17.měsíců a nemá ho sestouplé dodnes, byli jsme na urologii, kde mi dr. řekl že má migrující varle, nebo jak to říkal, stačí víc stáhnout plínku a ono uteče do třísel, příjde z tepla do zimy atd, a je to hned. Jestli si nejsi něčím jistá, obědnej ho na dětskou urologii at na to doktor koukne, někdy se to musí řešit operačně.

Jak to čtu tak Tobě doktor řekl pravý opak než mně…:( že mu nemám dávat plenu, ani kalhoty ktere ho stahujou…proste bez ničeho…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
13.8.13 11:29
@dupina píše:
Jak to čtu tak Tobě doktor řekl pravý opak než mně…:( že mu nemám dávat plenu, ani kalhoty ktere ho stahujou…proste bez ničeho…:(

no dr. o tom věděl už dřív, protože malý musel na operaci, a další ho čeká a sám mi říkal že to nic není, malý jak nemá plínku a je na nočníku sestoupí to hezky samo…no uvidim co bude až bude úplně bez plen :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
13.8.13 11:34
@Pettule69 píše:
no dr. o tom věděl už dřív, protože malý musel na operaci, a další ho čeká a sám mi říkal že to nic není, malý jak nemá plínku a je na nočníku sestoupí to hezky samo…no uvidim co bude až bude úplně bez plen :)

no nás by to mělo čekat taky…ale pomaličku mu to sestupuje…ale taky jen jak sedí a nebo po koupeli… malemu je rok a půl a doktor stále tomu dává šanci…což mu ji dává od narození :( no a jak to probíhá? Celá ta operace a vyšetření?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama