Nesetkal se s tím někdo než půjdu k MUDr? - Těhotná?

Anonymní
9.7.20 09:40

Nesetkal se někdo a neporadí než půjdu k MUDr? +

Mám 6 dní zpozdenou MS, mam pocit jako bych to měla dostat a ono když jdu na WC tak jen bílí výtok, spíše vodnaty. Měla jsem to dostat 3.7. Druhý den 4.7. Krémový naruzovely výtok, pak zase nic a 6.7 opět kremovy výtok ale spíše tmavší krev jako by do hněda a jen po utreni na WC. Teď cítím jako že to mám, běžím na WC a jen průhledný a nesmrduty výtok. Nic mě nesvědi ani nepálí. Navíc dnes od 5 hodin vzhůru, protože jsem měla pocit že mi vyskočí žaludek a bolelo mě břicho jako bych to měla dostat. Nesetkal se s tím někdo??? Myslíte že je na Tt brzo?
Ještě mě bolej šíleně záda a celkově se cítím špatně a hlavně jako na zvracení, ale nezvracim.
Pro Tt se dostanu až zítra, tak se jen ptám jestli se s tím někdo nesetkal :? :? :?.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17445
9.7.20 09:42

Muzes být těhotná, se 6 dennim zpoždění urcite neni na test brzy. Podle těch příznaků bych dokonce řekla, že je těhotenství celkem pravděpodobné, pokud si je teda nevsugerovavas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
9.7.20 09:57

Udělej si test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
9.7.20 10:00

Je ten podrobný popis výtoků důležitý? 6 dní po vynechání menstruace si udělej test a bude jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama