Neshody mezi přítelkyní a rodiči

Anonymní
9.10.20 10:45

Neshody mezi přítelkyní a rodiči

Ahoj,
rád bych se zeptal, jestli zde má někdo podobné zkušenosti. Mám přítelkyni a moji rodiče ji nemají rádi, na žádnou oslavu ji nepozvou, k nám domů taky ne, nechtějí ji dobrovolně nikdy vidět a přitom jim nic neudělala. Ke mě se staví její rodina přesně opačně, berou mě všude, hned si mě oblíbili a už dopředu při plánování výletů a dovolených se mnou počítají. Vadí mi postoj mé rodiny vůči přítelkyni a už jsem se snažil několikrát si s nimi rozumně promluvit, ale nefunguje to. S přítelkyní mám opravdu hezký a už delší vztah, nemáme žádné problémy (krom mé rodiny), nehádáme se a plánujeme už pomalu i budoucnost, ale bojím se, aby ji to nezačalo vadit a neskončila náš vztah kvůli mé rodině.
Myslíte, že má vztah možnost na úspěch i přes takovéhle problémy? Já ji opravdu miluju a udělal bych pro ní cokoliv, ale je mi jasný, že ji to nemusí být příjemný a může jí dojít trpělivost… děkuju všem za poznatky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
9.10.20 10:52

Jasně, že se muže stát, že ji to prestane bavit a začne hledat někoho, kdo nebude mít takovou rodinu jako bonus. Jako prevence takové reakce slouží omezit styky se svou rodinou na minimum. Ale ještě predtím…proč vlastně ji nemají rádi? Neudali žádný duvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 10:55

@Trashpanda Jsou to takové ty klasické výmluvy, že bych mohl mít lepší holku, z bohatší rodiny a podobný kecy.

• Citovat
  • Nahlásit
638
9.10.20 10:56
@Anonymní píše:
Ahoj,
rád bych se zeptal, jestli zde má někdo podobné zkušenosti. Mám přítelkyni a moji rodiče ji nemají rádi, na žádnou oslavu ji nepozvou, k nám domů taky ne, nechtějí ji dobrovolně nikdy vidět a přitom jim nic neudělala. Ke mě se staví její rodina přesně opačně, berou mě všude, hned si mě oblíbili a už dopředu při plánování výletů a dovolených se mnou počítají. Vadí mi postoj mé rodiny vůči přítelkyni a už jsem se snažil několikrát si s nimi rozumně promluvit, ale nefunguje to. S přítelkyní mám opravdu hezký a už delší vztah, nemáme žádné problémy (krom mé rodiny), nehádáme se a plánujeme už pomalu i budoucnost, ale bojím se, aby ji to nezačalo vadit a neskončila náš vztah kvůli mé rodině.
Myslíte, že má vztah možnost na úspěch i přes takovéhle problémy? Já ji opravdu miluju a udělal bych pro ní cokoliv, ale je mi jasný, že ji to nemusí být příjemný a může jí dojít trpělivost… děkuju všem za poznatky

Trochu podrobností by to chtělo - věk Tebe a přítelkyně, ona už má dítě nebo víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
9.10.20 10:57
@Anonymní píše:
@Trashpanda Jsou to takové ty klasické výmluvy, že bych mohl mít lepší holku, z bohatší rodiny a podobný kecy.

A není to štěkna místního typu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
9.10.20 10:58
@Anonymní píše:
Ahoj,
rád bych se zeptal, jestli zde má někdo podobné zkušenosti. Mám přítelkyni a moji rodiče ji nemají rádi, na žádnou oslavu ji nepozvou, k nám domů taky ne, nechtějí ji dobrovolně nikdy vidět a přitom jim nic neudělala.
… ona je romka ci jina narodnost?… oni ji ani jednou nevideli a takto se k tomu postavili?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
9.10.20 10:59
@olino píše:

nebo on bude spis zoufaly, zamindrakovany pablb mistniho typu :lol: ntb. kdyby jsi cetl poradne, nikdy ji nevideli, tak jak by mohli zhodnotit jeji vyjadrovani, btw. jediny kdo vsude po diskusich steka a utoci na diskusich jsi ty :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
9.10.20 11:01
@olino píše:

Jestli je jeji tata tve alter ego, da se to pochopit :mrgreen:.

Zakladateli, chtelo by to upresnit vek, kde bydlite atd. Protoze jina rada bude, jsi-li nactilety student, ktery bydli u rodicu a jina, bydlite-li sami a jste na rodicich nezavisli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 11:07

@aquarian Mě je 26, přítelkyni 23 let. Děti nemáme ani jeden, ale tak trošku je už plánujeme společně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 11:08

@markytka3 Ne ní jiné národnosti, viděli ji asi dvakrát za celý náš vztah, ale prostě by chtěli někoho jinýho - zkrátka nikdo jim není dost dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
5120
9.10.20 11:11
@Anonymní píše:
@aquarian Mě je 26, přítelkyni 23 let. Děti nemáme ani jeden, ale tak trošku je už plánujeme společně…

Tak snad v sestadvaceti letech nejsi zavisly na rodicich, ne? Tudiz si je maximalne slusne vyslechnu, reknu svuj nazor a pozadam, aby se o me partnerce vyjadrovali v me pritomnosti korektne. Bodka, vybavene, ne? S tim, ze pokud ji nehodlaji poznt, aby si na ni udelali svuj nazor, nehodlas poslouchat nejake vejsplechty a ocekavas, ze budou tvou volbu respektovat. Predpokladam, ze pracuje/studuje, neni to fetka apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
9.10.20 11:12
@markytka3 píše:
nebo on bude spis zoufaly, zamindrakovany pablb mistniho typu :lol: ntb. kdyby jsi cetl poradne, nikdy ji nevideli, tak jak by mohli zhodnotit jeji vyjadrovani, btw. jediny kdo vsude po diskusich steka a utoci na diskusich jsi ty :lol: :lol:

Vidět jí nemusí…já vás blafny z EM, také nikdy neviděl a hned vím, co jste zač…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 11:17

Znám jeden pár přesně jako vy. On z bohaté rodiny ona z chudé exekuce na rodiče apod. Jeho rodina to dlouho nebrala vážně když se sestěhovali bylo to velký haló. On si stál za tím, že ona je ta pravá a ať ho odříznou, že je mu to jedno. Jsou pořád spolu. Už 15 let. Jeho rodina ji nikdy pořádně nepřijala. Naštěstí jejich děti ano.

anonym - info o třetí osobě

• Citovat
  • Nahlásit
638
9.10.20 11:20
@Anonymní píše:
Mě je 26, přítelkyni 23 let. Děti nemáme ani jeden, ale tak trošku je už plánujeme společně…

Tak pak mne napadá, jestli rodiče pro Tebe plánovali něco „víc“, možná jestli máte hodně velký rozdíl ve vzdělání nebo celkově postavení rodin.

Jestli stojíš na vlastních nohách, tak si jdi za svým.
Počítej s tím, že by Tě rodina mohla odstřihnout (samozřejmě je neznám, ale varianta to je), tak si promysli, jestli Ti to stojí za to.

Přítelkyni podle mne postoj Tvé rodiny vadit nebude, dokud se nebude bát, že bys neshody vyřešil návratem ztraceného syna domů a ona by zůstala třeba s tím děckem.

Jinak v dnešní době máte na dítě ještě pár let čas, tak jestli přijmeš radu - ještě počkej(te) a dej tomu aspoň rok nebo dva společného života. Tvoji rodiče to asi nemyslí zle, můžou vidět něco, co Ty nevnímáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
9.10.20 11:30
@olino píše:
Vidět jí nemusí…já vás blafny z EM, také nikdy neviděl a hned vím, co jste zač…

Ty ses dnes samej kompliment :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama