Neshody s kolegyní

29.5.17 13:27

Neshody s kolegyní

Jak vydržet v práci s nesnesitelnou kolegyní? Je věčně nepříjemná, protivná, asi má permanentně své dny, nebo nevím. Sedíme spolu v jedné kanceláři, poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.17 13:29

Co změnit místo? Myslím v rámci firmy se přestěhovat do jiného kanclu k někomu jinému? Nebo se s někým prohodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
29.5.17 13:33

A musíte s ní během práce komunikovat? Tzn. že třeba na něčem děláte spolu?

Zkusit se toho dá víc - ingnorovat ji a věnovat se jen své práci, dát si sluchátka (pokud lze vzhledem k pracovní náplni), na její nepříjemnosti reagovat s úsměvem a být až nadměrně milá. Nebo naopak - nastavit jí zrcadlo a chovat se k ní stejně. :nevim:
Nevím, nedokážu posoudit, neznám ji kontrétně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
29.5.17 13:35

Já jsem takhle před šílenou kolegyní radši zmizela na mateřskou :mrgreen: Jako je to na palici. Já zas měla tak trochu labilní holku, často byla na nervy, propadala bezdůvodnému pláči a postupně přestala komunikovat :zed: :zed: :zed: Se divím, že mi z ní nehráblo :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
29.5.17 13:36

Říct jí, že se ti zdá, že je už permanentně nas raná a že to je dost odpudivé? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
kdochcekam
29.5.17 13:37
@Mína47 píše:
Já jsem takhle před šílenou kolegyní radši zmizela na mateřskou :mrgreen: Jako je to na palici. Já zas měla tak trochu labilní holku, často byla na nervy, propadala bezdůvodnému pláči a postupně přestala komunikovat :zed: :zed: :zed: Se divím, že mi z ní nehráblo :pocitac:

To je skoro o strach :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Upravit
658
29.5.17 13:48

Jako chtěla jsem to konzultovat i se známou psycholožkou co mám dělat s takovou osobou, jestli jí nějak pomoci :nevim: No nakonec jsem dřív otěhotněla. Jako řešili jí i ostatní z práce a tak, ale ona je prostě taková zvláštní povaha. Spíš jsem si říkala, že já mám taky dost svých problémů a ještě být denně s takovou osobou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 13:49

Možná zkusit jít na vedením a poprosit jestli by vás mohli nějak rozdělit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
29.5.17 13:50

Já jsem už chtěla řešit odejít od té kolegyně, ale už se to vyřešilo tím těhotenstvím :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
29.5.17 13:53

@Mína47 Nechápu že někdo svoje problémy takto ventiluje v práci. Přijde mi to nedůstojné, ať jde o cokoliv. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
658
29.5.17 14:00

Přesně tak, jako kdyby ta kolegyně věděla co já jsem v té době prožívala! Co mi přišlo za nepříjemné osobní zprávy přímo do práce asi by dost čuměla. Protože já se neumím hroutit na veřejnosti, v práci, svěřovat se na každém rohu. Můsí být člověk trochu nad věcí a vědět, že každý má své problémy a nemůže je zatěžovat svýma, pokud se nejdená o blízkou kamarádku. Takže tě chápu a vím jaké to je být s takovým člověkam každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama