Neshody s partnerem kvůli topení

Napsat příspěvek
3.4.17 10:41
@radkka píše:
Mně je celkem jedno, na čem se shodujete a že dvě ženské žijí někde, kde se v noci netopí je mi taky celkem jedno, já ti píšu, že nemáš pravdu, když píšeš, že v noci se netopí a podáváš to jako fakt

:zed: tak si buď bohatá a já, ač chudá nejsem, tak si budu spořivá… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 10:41
@Danulinka16 píše:
Oblečená v mikyne znamená být navlečena jako puma? :think:

nene. Oblečená v mikině znamená, že třeš bídu s nouzí :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
29386
3.4.17 10:42

@radkka divam se na stranky dodavatele tepla u nas a pisou tam, ze topi od 6 do 22 hodin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 10:42
@Regina Hero píše:
@radkka divam se na stranky dodavatele tepla u nas a pisou tam, ze topi od 6 do 22 hodin…

pssssst :lol:

• Citovat
  • Upravit
29386
3.4.17 10:44
@kdochcekam píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
3.4.17 10:44
@kdochcekam píše:
Aha, u nás teda ve 22 konec a začne se topit v 5. Ale já netopím. Rači se přioblíknu. :jazyk:

Aha, to je naprd, ale my teplokrevníci stejně v noci nikdy netopíme, takže by mi to nevadilo ;)

My jsme i letošní tuhou zimu měli asi 20hodin celkem zapnuté topení ;) Taky máme radši chladněji a barák je zateplený, okna nová. Takže minimální úniky :palec:
Teď už spíme s ventilačkou otevřenou celou noc, ráno je tu beztak kolem 20st. A jako bonus krásný vzdoušek. Nesnáším po ránu zaprděnou ložnici :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 10:45
@unuděná píše:
Aha, to je naprd, ale my teplokrevníci stejně v noci nikdy netopíme, takže by mi to nevadilo ;)My jsme i letošní tuhou zimu měli asi 20hodin celkem zapnuté topení ;) Taky máme radši chladněji a barák je zateplený, okna nová. Takže minimální úniky :palec:
Teď už spíme s ventilačkou otevřenou celou noc, ráno je tu beztak kolem 20st. A jako bonus krásný vzdoušek. Nesnáším po ránu zaprděnou ložnici :lol:

jojo, ráno je to teď nádhera. Sluníčko vykukuje a ptáci se můžou uřvat a vzdoušek čerstvý…dočkali jsme se :mavam:

• Citovat
  • Upravit
3.4.17 10:47
@Kakika píše:
Pokud je to mikina značky Puma, tak ano :lol:Manžel je také horkokrevný, takže kdybych zatopila tak, abych já chodila v krátkému rukávu, tak z něj poleje jako z konve. Zabít ho nechci. Na spaní mám ale taky ráda zimu. Jen nerada do zimy vstávám, což je trošku problém, ale dávám to :lol:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
@kdochcekam píše:
Ano, protože to fakt je. :mavam: Mluvím o vlastní zkušenosti a ta je takováto. A jedno ti to evidentně není, když jsi mě citovala :*

Tvoje zkušenost opravdu není všeobecný fakt, je mi líto :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701

Nicméně já osobně se hrozně těším, až se přestěhujeme a manžel bude mít svou pracovnu. Protože logicky když on sedí u PC ve stejné místnosti, kde já lítám kolem plotny a domácích prací, tak se na teplotě neshodneme. Ale jedná se jen o večery, přes den tu mám okna vycapená dokořán skoro pořád :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
3.4.17 10:48
@Regina Hero píše:

A?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 10:49
@kdochcekam píše:

Zrovna ti jdu napsat, že jsi taky chuda, když se prioblekas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
3.4.17 10:50
@radkka píše:
A?

netvrdila jsi, že se topí celou noc? Jestli jsem si tě s někým spletla, tak se omlouvám, pak to patřilo někomu jinému… ale teď letím na proceduru, takže nemám čas to víc dohledávat… tak to prostě patřilo tomu, kdo tvrdil, že se všude topí celých 24 hodin stejně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 10:51
@kdochcekam píše:
nene. Oblečená v mikině znamená, že třeš bídu s nouzí :jazyk: :jazyk: :jazyk:

A obzvlášť, když to není mikyna Puma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14534
3.4.17 11:02

Moje matka takto spi. I v zime je pootevrene okno, mama na sobe duchnu jako za starych casu za peci a na hlave celenku, aby ji nebylo zima na usi. Ano, takovou ledarnu ma u sebe v loznici. Absolutne nepochopim. Mama byva casto nemocna, ted ale nevim, jestli je to stresem v praci, nebo prave tim spanim v te psirne.

Tatka ma rad teplicko, takze kdyz prijede na vikend domu, mama se prizpusobuje. Zatim teda tata jeszdi domu jen na vikendy, tak to mamka nejak prezije. Chysta se ale do duchodu, takze to bude jeste hodne zajimave.

U nas to resi ruzne tlusta perina a spani bez pyzama (manzel) a spani v pyzamu a ponozkama (bez nich v zime ani ranu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama