Neshody s partnerem kvůli topení

Napsat příspěvek
20807
3.4.17 11:03
@Regina Hero píše:
netvrdila jsi, že se topí celou noc? Jestli jsem si tě s někým spletla, tak se omlouvám, pak to patřilo někomu jinému… ale teď letím na proceduru, takže nemám čas to víc dohledávat… tak to prostě patřilo tomu, kdo tvrdil, že se všude topí celých 24 hodin stejně…

Ne, já jsem tvrdila, že to není tak, že by se nikde netopilo v noci, jak psala kdochcekam :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 11:10
@radkka píše:
Ne, já jsem tvrdila, že to není tak, že by se nikde netopilo v noci, jak psala kdochcekam :roll:

Lžeš, nic takového jsem nepsala. Asi se ti ******

Edit admin - urážky

• Citovat
  • Upravit
20807
3.4.17 11:21
@kdochcekam píše:
Lžeš, nic takového jsem nepsala. Asi se ti vaří mozek :mavam:

Nevim, co se vaří tobě, ale mně nic :think:

„Tak jestli bydlíte v bytě, tak se v noci stejnak netopí.“ To znamená podle tebe co? V bytě se v noci netopí podle mě znamená, že se v bytě v noci netopí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 11:25
@radkka píše:
Nevim, co se vaří tobě, ale mně nic :think:„Tak jestli bydlíte v bytě, tak se v noci stejnak netopí.“ To znamená podle tebe co? V bytě se v noci netopí podle mě znamená, že se v bytě v noci netopí :mrgreen:
Ale tys lživě uvedla toto:
@radkka píše:
Ne, já jsem tvrdila, že to není tak, že by se nikde netopilo v noci, jak psala kdochcekam :roll:

A já psala v bytě. tři lidi ti tu napsali že v jejich bytech se též netopí. Možná ti pomůže, když si poposkočíš, abys pochopila, že jsou byty, ve kterých se v noci netopí. Nemyslela jsem, že to bude pro někoho tak složité na pochopení jako pro tebe :nevim:

• Citovat
  • Upravit
3.4.17 11:27
@BiohazardMichell píše:
Teď v noci to chodí tak, že než jdu spát, tak jsou radiátory vypnutý a předtím se větrá, ale přítel chodí spát déle než já a ráno zase vidím na radiátorech, že to je zase zapnutý na maximum.

No tak to je asi dobrý kompromis, ne? Když si teploty na max. všimneš až ráno na radiátoru, tak tě to nebudí. Takže vyvětrat a ty stihneš usnout než to on roztopí. Oba spokojení. Jinak klasika, ty si vem lehkou košilku, on flanelové pyžamo, ty slabou deku, on peřinu. Ono si to časem sedne, čtyři měsíce není tak dlouho, za rok už budete nejspíš na stejné vlně. Budete nejspíš do peří různě oblečení, ale teplota v místnosti nebude hrát takovou roli.

U nás doma si občas připadám, že by nám stačilo jedno pyžamo - já potřebuju krytá ramena, ale nesnesu kalhoty (ani ponožky), on zase spí jen ve spodku a velmi často i v ponožkách, a nesnese spát v čemkoliv na horní části těla :jazyk: :srdce: On má tři polštáře a teplou prošívanou deku, já raději slabou francouzskou, co si nachmuncám pod ruku :mrgreen:
A jak nám to klape

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 11:34
@zoidberg píše: Řešili jsme podobný problém, ale opačně. Mi je pořád horko a jí pořád zima. No vyřešili jsme to tak, že jsme pustili do ložnice kočky a teď je teplota v pokoji ten nejmenší problém, který je třeba v noci řešit :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ještě nedávno jsem z naší ložnice kočku leteckým způsobem vyhazovala jen já, protože mě hrozně iritovalo, že mi vrní přímo u hlavy…co se mrouská, tak na to nemá nervy ani chlap :mrgreen:
Kočka má momentálně jediný štěstí, že ještě není kastrovaná, jinak by už letěla z okna :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
3.4.17 11:35
@kdochcekam píše:
A já psala v bytě. tři lidi ti tu napsali že v jejich bytech se též netopí. Možná ti pomůže, když si poposkočíš, abys pochopila, že jsou byty, ve kterých se v noci netopí. Nemyslela jsem, že to bude pro někoho tak složité na pochopení jako pro tebe :nevim:

Ty jsi to napsala, jako kdyby to byl všeobecný fakt, ale chápu, že někdo má s textem takový problém, že ani neví, co sám píše. Já nikde nepíšu, že není možné, že by se v noci v bytě netopilo, píšu, že jsou i byty, ve kterých se topí, což jsi ty větou, pokud žije v bytě, tak se tam netopí, popřela :zed:
Navíc děláš ze zakladatelky de.bila, zřejmě se u nich v noci topí, když to řeší, kdyby se tam netopilo, nebyl by problém, že v chladné a vyvětrané místnosti její partner v noci zapne topení :lol: :lol: :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 11:41
@Regina Hero píše:Jinak teda mě zaujalo nastevřené okno… to je proboha co? ;) :D

nastevřené? Někde sem slyšela, že je to klasická plzeňština :jazyk:
Jakožto rodilý a celoživotní plzeňák můžu dosvědčit, že ani nevím, jak jinak bych řekla, když otevřu okno jen na kousek, na škvíru nebo na ventilačku, prostě ho nastevřu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 11:47
@radkka píše:
Ty jsi to napsala, jako kdyby to byl všeobecný fakt, ale chápu, že někdo má s textem takový problém, že ani neví, co sám píše. Já nikde nepíšu, že není možné, že by se v noci v bytě netopilo, píšu, že jsou i byty, ve kterých se topí, což jsi ty větou, pokud žije v bytě, tak se tam netopí, popřela :zed:
Navíc děláš ze zakladatelky de.bila, zřejmě se u nich v noci topí, když to řeší, kdyby se tam netopilo, nebyl by problém, že v chladné a vyvětrané místnosti její partner v noci zapne topení :lol: :lol: :lol: :hug:

jižiši ty jsi zlá…z nikoho debila nedělám, co mi to tu podsouváš. Je možné, že zakladatelka jde spát v devět a její partner v půl desáté a tím pádem mají v ložnici roztopeno. ještě že se blíží čarodějnice. zase bude míň zloby na chvíli, až se budete ukrývat…

• Citovat
  • Upravit
10942
3.4.17 11:49

@kdochcekam Ne, napsala jsi to vážně blbě, to se musím @radkka zastat. Podala jsi to jako „v bytech se v noci prostě netopí, tak co děláš za vlny, že máte v noci teplo“ :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
3.4.17 11:51
@unuděná píše:
@kdochcekam Ne, napsala jsi to vážně blbě, to se musím @radkka zastat. Podala jsi to jako „v bytech se v noci prostě netopí, tak co děláš za vlny, že máte v noci teplo“ :pankac:

o žádných vlnách jsem nic nepsala. Napsala jsem svou domněnku bože :roll: :roll:
A naspala jsem ji naprosto slušně bez náznaku jízlivosti jak to tu ty překrucuješ. Naprosto zbytečné.

• Citovat
  • Upravit
10942
3.4.17 11:54

@kdochcekam Hele, asi nejsem jediná, komu to tak přišlo. Přečti si ten svůj příspěvek znovu, třeba ti to docvakne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
3.4.17 12:00
@Mar__tanka1983 píše:
nastevřené? Někde sem slyšela, že je to klasická plzeňština :jazyk:
Jakožto rodilý a celoživotní plzeňák můžu dosvědčit, že ani nevím, jak jinak bych řekla, když otevřu okno jen na kousek, na škvíru nebo na ventilačku, prostě ho nastevřu :lol:

Ty jo. :mrgreen: 8o Já myslela, že to je překlep… A ono se to slovo jako vážně používá. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
3.4.17 12:02
@unuděná píše:
Nicméně já osobně se hrozně těším, až se přestěhujeme a manžel bude mít svou pracovnu. Protože logicky když on sedí u PC ve stejné místnosti, kde já lítám kolem plotny a domácích prací, tak se na teplotě neshodneme. Ale jedná se jen o večery, přes den tu mám okna vycapená dokořán skoro pořád :mrgreen:

Ehm, takže to u vás taky vypadá tak, že ty běháš polonahá a manžel se dí ve svetru u kompu :lol: To jsou totiž naše večery. Ale na spaní to máme zas obráceně, tak holt se musíme vytolerovat navzájem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
3.4.17 12:03

Lidi ze sPlzně mluví divně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu