Reklama

Nešikovná levá ruka - jaké cviky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 09.10.18 21:49
Nešikovná levá ruka - jaké cviky

Ahoj všichni :kytka:

Nejedná se o zdravotní problém, tak se nebudu schovávat pod anonym, i když čekám spoustu reakcii typu udělej to manželovi… :mrgreen: :jazyk: :mavam:

Od malička mám jemnou motoriku trochu pozadu, psaní v první třídě byl horor, pláč a slzy, hrozně silně jsem svírala tužku. Stejně tak třeba řídítka na kole, nebo volant.

Každopádně, ona sa ta pravá ruka nějak za ty roky vycepovala, třeba zvládám už i vyšívání nebo korálkování, i když třeba zdobení dortu mi moc nejde :mrgreen:

Můžete mi prosim poradit něco na pěstování koordinace levé (neaktivní) ruky? V běžném životě si poradím, filetovat levou umět nepotřebuji ;) ale lakování nehtů je naprostá hrůza :zed: :zed: :zed: Levá ruka dokonalá, pravá jak kdybych to malovala nohou za jízdy po D1. :cert:

Děkuji :mavam:

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3109 příspěvků 09.10.18 22:09

Prostě tu ruku zapojovat do jemných manuálních prací, třeba kreslit štětcem. Ale pozor nepřehánět, ať ruku nenamůžete. Manžel byl jednou nemohl používat pravou ruku (karpály) tak dělal levou s myší v práci a odrovnal si tím záda.

bambusačka
Nováček 4 příspěvky 17.10.18 22:57

Zkusila bych ruku zapojit do běžných činností, které jsi zvyklá dělat spíš pravou rukou. Třeba zapínat si knoflíky u kabátu nebo tak něco.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >