Nesílící druhá čárka a pomalu rostoucí hcg - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 20:14
Nesílící // a pomalu rostoucí hcg - zkušenosti?

Zdravím. 5.10 jsem nedostala menstruaci, 8.10 jsem si dělala těhotenský test který byl slabě pozitivní, pro jistotu digitální test který byl také pozitivní - ale v úterý (9.10) byl test stejný jako v pondělí, hcg v krvi bylo 55, včera - čtvrtek 11.10 hcg 77 a dnes test úplně stejná čárka jako 9.10… moc tomu nerozumím. (Laborku mam naproti baraku a dela tam kamaradka, tak mi tu krev sama nabídla :-D )Všude pisi ze hcg se má zvedat ob den minimálně dvojnásob. Gynekoložka mi řekla at si udělám znovu test v pondělí, a příští pátek at přijdu znovu na krev a ultrazvuk. Ale nic na sobě necítím, jen mě bolí záda v kříži a je mi divné, že se za 5 dní s testy nic neděje. Někdo nějakou zkušenost, ze to měl stejně a bylo z toho úspěšné těhotenství? Ráda bych se víc pozitivně naladila :-):-) Nevímjsem měla ovulaci, takže možná mohla být i na konci.
Přikládám test z 9.10 ráno a dnes ráno 12.10.
Děkuju všem za sdílení zkušeností :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Qadra
Stálice 94 příspěvků 12.10.18 20:30

Neprosperující těhotenství. Hcg musí zdvojnásobit hodnotu bez ohledu na to,kdy byla ovulace.Mám to za sebou 3× a 3× došlo k potratu

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 20:34
@Qadra píše:
Neprosperující těhotenství. Hcg musí zdvojnásobit hodnotu bez ohledu na to,kdy byla ovulace.Mám to za sebou 3× a 3× došlo k potratu

Aha. Tak to nemám radost. A co to pro mě znamená? Když bude test stále takhle i příští týden a krev třeba zase jen o 20?

ugluk
Hvězda diskuse 43522 příspěvků 12.10.18 20:50

S největší pravděpodobností to časem (brzy) odejde samo.
S menší to může být mimoděložní nebo se to tak bude plácat dlouho.
S nejmenší (nikoliv nulovou) pravděpodobností se stane zázrak a dopadne to dobře.
Určitě bych to sledovala (hlavně kvůli možnosti 2).

Justinne
Stálice 79 příspěvků 12.10.18 20:50

Taky to mám za sebou třikrát. Na UTZ nikdy nic nebylo a do týdne až 14ti dnů se čárka ztratila téměř úplně a přišla MS. Biochemické těhotenství.

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 21:03

A pokud by to odešlo samo, tak je to jasné, to je vlastně jako zpožděná menstruace že? Ale kdyby to tedy bylo to mimoděložní tak se pak chodí na laparoskopii nebo jak to je? Omlouvám se, ale tomuhle nerozumím, snažím se to zatím úplně nějak extra nezakriknout protože se o mimco snažíme rok a pozitivní test jsem měla poprvé. Ale je mi to divné no, že to neleze tak jak má. Spíš mě děsí ta představa že by to takhle mělo být 14 a víc dní a já bych nevěděla co se děje. Ale s tím asi stejně nic neudělám. Jen mě zajímalo zda se někomu při takovemhle průběhu třeba nestalo, že to bylo ok.

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 21:05

A ještě jedna otázka, kdyby to bylo mimoděložní, mohlo by to být zapříčiněno neprůchodným vajecnikem? Protože doktorka mě chtěla poslat na dg laparoskopii, jestli je mam průchodné, ale pak mi právě vyšel ten pozitivní test, takže to zatím odložila. A podle sona atd jsem měla dělohu i všechno jinak v pořádku, předtím.

ugluk
Hvězda diskuse 43522 příspěvků 12.10.18 21:17

Nepředjímej. Jo, kdyby odešlo samo, je to jen (často) silnější MS, pak to můžete klidně zkoušet dál hned.
Mimoděložní je ve většině případů závažný stav řešený operací.

ugluk
Hvězda diskuse 43522 příspěvků 12.10.18 21:20

Nerůchodný asi myslíš vejcocod. Ano, chyba ve vejcovodu může být jednou z příčin mimoděložního, ale často je to spíš dílo blbé náhody. Nicméně pokud jsi žádné chyby ve vejcovodech neměla zjištěné, tak bych fakt nespekulovala.
Já tohle zažila jednou - těsty slabé, v děloze nic, plácalo se to asi 14 dní a pak jsem se rozkrvácela a konec.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 12.10.18 21:21

Pane bože proč to všechny tak zkoumate :zed: dle mě je dnešní čárka silnější.. máš týden zpoždění . Mám dvě kamarádky kterym se ukázal pozitivní test až po 14 dnech zpoždění .. nech to na Dr to bude nejlepší a nezkoumej se s ostatními chytrými tady .. :nevim:

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 21:42

Tak ja se jen ptala na zkušenosti, protože všechny moje kamarádky měly standartní průběh, všechny stejný. Tlustý dálnice, hcg přes 5000 a nazdar. Myslela jsem že od toho tu ty diskuze jsou. ;-) A rozhodně nejsem žádná ujeta testovacka co by si dělala test 3 dny po ovulaci nebo 4 za den, jak jsem tady taky četla. Nepřijde mi že bych to nějak extra řešila, prostě je to jen jiné než u ostatních, tak se ptám tam kde se možná někdo najde kdo s tím má zkušenost. To je celé. Samozřejmě teď počkám co mi řekne dr a uvidím. Nálada je dobrá, když to nevyjde - mělo to tak být a nezhroutim se a když to vyjde bude radosr veliká, ale když se s člověkem děje něco co nechápe, snaží se najít informace, to je přece normální.
Já mám neochotou doktorku, ta se se mnou vůbec nebaví.

ugluk
Hvězda diskuse 43522 příspěvků 12.10.18 21:47

Na čárky na testu bych tolik nekoukala, ale ty laboratorní výsledky z krve - nárůst z 55 na 77 za tři dny - opravdu nejsou dobrý. Jasně, zázrak se stát může, ale moc bych se k němu neupínala. Jeden odběr neřekne nic, dva s odstupem docela dost.

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 12.10.18 21:48
@ugluk píše:
Nerůchodný asi myslíš vejcocod. Ano, chyba ve vejcovodu může být jednou z příčin mimoděložního, ale často je to spíš dílo blbé náhody. Nicméně pokud jsi žádné chyby ve vejcovodech neměla zjištěné, tak bych fakt nespekulovala.
Já tohle zažila jednou - těsty slabé, v děloze nic, plácalo se to asi 14 dní a pak jsem se rozkrvácela a konec.

Uvidím, jaké jsou možnosti tedy vím, tak to necháme osudu. Díky :-)

ugluk
Hvězda diskuse 43522 příspěvků 12.10.18 21:48

Pardon, za dva. To už je trošku lepší, ale furt žádnej zázrak. Počkala bych na ten pondělní odběr a na testy z moči se vykašlala.

ugluk
Hvězda diskuse 43522 příspěvků 12.10.18 21:49

A držím palce! Ať už teď nebo příště ;) V rámci všech blbých konců, které člověka můžou v těhotenství potkat, je tohle asi ten nejmíň blbý ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >