Reklama

Nesílící test, špinění, pozitivní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 07:00
Nesílící test, špinění, pozitivní test

Zdravím, potřebovala bych se poradit.
Asi před týdnem mi vyšel pozitivní test, sice duch ale viditelný bez naklánění. Prsa se mi zvětšily, poznám to podle podprsenky. Klasické příznaky, výtok no zkrátím to. Věděla jsem že jsem těhu.
Nicméně test nesílil, včera byl dokonce skoro bílý, večer mě bolelo břicho a malinko jsem zašpinila. Ráno dnes jsem si udělala test jen tak protože tu zbyl, a k mému překvapení druhá čárka naskočila skoro hned, sice slabá ale viditelná. Ale rozhodně silnější než včera nebo minulé dny. Teď jsem z toho jelen.. Co si o tom myslíte? Mám strach z mimoděložního, ale nic mě neboli a klasické příznaky mám pořád. Děkuji

Přečtěte si článek: Jak poznat mimoděložní těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 19.12.17 07:11

Me dr řekla, že mimodelozni se pozná na utz nejdřív cca v 5tt, tak se zkus takhle nějak objednat na kontrolu… Mé se na mimodelozni přišlo az v 8tt, kdy prasklo a začala jsem krvácet a mit velký bolesti… narozdil od běžného těhotenství jsem neměla vůbec zadne příznaky a mela jsem normalne ms…ale to je asi individuální…

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 07:13

@jaanulkaa Mě to teď vychází na nějaký 5. Týden, ale zase nechci plašit, spíše nevím co si myslet o těch testech :think: :nevim:

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 19.12.17 07:19

@PHV test mas pozitivní, víc bych neresila…
MS nepřišla, jak jsem pochopila, takže zatím je vše jak má byt…
Objednej se k dr a uvidíš…;-) mimodelozni stejne nijak neovlivnis… :,(

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 07:22

@jaanulkaa MS nepřišla už před týdnem, a myslím, že jsem měla o týden dál posunutou ovulaci, minulý měsíc jsem vysadila prášky a pak hned přišla ovulace. Když bude vše OK, tak k doktorovi jsem chtěla jít po novem roce.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 07:26

To jebzvlastni :think: a vsechny testy jsi mela szejne znacky a stejne citlivosti? Napada me akorat, ze ten skoro neviditelny mohl byt citlivost 25 a tudiz jeste poradne nezareagoval. A nebo byl vadny. Ja bych se tim netrapila. Brala bych, ze mas pozitivni test, zpozdeni a objednala bych se k lekari. Pro tvuj klid bych ji zavolala dnes, at ona posoudi kdy te objedna dle posledni MS. Kazdopadne spineni je celkem caste. Drzim pesti at je vse v poradku :hug:

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 07:36

@Envie Děkuji za uklidnění :) Všechny byly citlivost 10, jen některé dr.Max a některé Pepino z DM. Většinou byly viditelné až po limitu, ale dnes vylezl hned, tak snad :think: I když mě to mate :nevim:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 19.12.17 07:48

Pepino ukazuje spatne, ma malo barviva. Ja ted resim neco podobneho. Pozitovni test, carka nesilila nnaopak slabla (stejna znacka testu), doktor me poslal na krev ve ctvrtek, to mi i zacala pak odpoledne MS, ktera zkonci asi dnes, no a vcera test a opet zesilil :( ovulku jsem mela na konci listopadu… dnes jdu na krev tak budu mit zitra jasno.

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 07:56

@Vicky1 Tak to jsem zvědavá, schválně dej vědět prosím :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 08:09

No, moje doktorka říkala, že pozitivitu může udělat i krev, že pokud člověk špiní nebo krvácí, test si dělat nemá. Když tak až potom.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 19.12.17 08:10

@PHV ja bych taky zavolala k dr a zeptala se ;) treba ti rekne, at dojdes hned…mne se takhle po tydnu rozjela MS, ale hodne zenskejch spini…zavolej a uvidis, co ti rekne. Aspon pro tvuj klid ;) ja bych byla pak cely Vanoce desne nervozni, takhle ti vezme treba krev a videlo by se :nevim: drzim palce :hug:

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 08:29

@Kukacka123 Tak prý mám přijít zítra ve dvě tak jsem zvědavá :nevim:

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 19.12.17 08:35

Zajděte si jako samoplátce na krev a pak s odstupem pár dnů znovu. Pokud poroste HCG, buďte v klidu a víc prosím neřeště! Pokud bude to druhé měření s menší hodnotou, těhotneství se neudrželo. Neřeště barvu na testu, tak opravdu nic neříká (a diskuzí na toto téma tu jsou tucty). To stejné špinění - já měla echt pozitinví testy a bylo to ZT. Teď jsem těhotná a všechny testy byly spíše tak na půl silné a nikdy nebyly silnější (i Dr. max). A to jsem Hcg měla přes 1000 jednotek a test pořád slabý. Gyndař uvidí něco kolem v 5 tt, pokud je ovulka kolem toho 14 dc. Byla-li později, je zbytečné chodit na gyndu. Já šla až v 7 tt u prvního a v 8 tt u druhého.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 19.12.17 08:35

A nechces nam hodit foto testu? :) jinak za me pepino taky na prd malo barviva :think:

PHV
Kecalka 295 příspěvků 19.12.17 08:43

@kalitka Tak okem je to vidět ale ve fotaku ne :lol: odpoledne koupím další testy a zítra jdu ma gyndu. Když nic neuvidí, tak mi alespoň vezme krev a bude jistota 8) Jsem na to zvědavá :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama