Neposlušný syn, porádíte?

Anonymní
7.9.21 19:40

Neskutecne neposlusny syn, jsem zoufala

Ahoj zeny. Ja uz jsem uplne na doraz, az mam pocit, ze odpadnu. Mam 10 a puleteho syna a vubec neumi poslechnout. Vse na 20krat rikam a stejne kolikrat vec neudela a ja se nervuju. Dostal zakaz na tel., ma ho zablokovany, pouze na volani. Hysteticky zachvat, vubec si neuvedomuje, co je spatne, jeste naopak je ukrivdeny. Mam psychicky narocnou praci a dost nervu me stoji prace a pak jeste k tomu doma nervy. Jsem uz uplne s kluka na nervy. Spis se jdu vypovidat, vim ze poradek si musim sjednat sama. Zeny taky mate takove neposluchy nebo jsem jedina :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2025
7.9.21 19:44

Myslím, že neposlušný děti má hodně lidí, jen ti to tu nikdo nepřizná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
7.9.21 19:45

20× opakuješ?
Stačí jednou. Podruhé přiletí facka.
A fungovalo to u nás na všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:45
@Mutlice píše:
Myslím, že neposlušný děti má hodně lidí, jen ti to tu nikdo nepřizná :lol:

To asi jo, ale co mam ja doma, tak je sila :(

• Citovat
  • Nahlásit
7186
7.9.21 19:48

Nemůže si jen vynucovat pozornost a tak nevědomě dělá peklo, aby na sebe strhl pozornost byť není pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:49
@FraDeu píše:
20× opakuješ?

Fackovat se me nechce, spis jsou to tresty jako zakaz tel., televize nebo zarach

• Citovat
  • Nahlásit
4380
7.9.21 19:51
@2468 píše:
Nemůže si jen vynucovat pozornost a tak nevědomě dělá peklo, aby na sebe strhl pozornost byť není pozitivní?

Taky mě to napadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
7.9.21 19:52

Mobil, tablet, PC ani TV… tohle vše je pro dítě nějaká „výhoda“. Takže když nespolupracuje, odejmi výhody. Nezastávám domluvy, škoda rány, která padne vedle. Dneska se asi praktikuje jiná forma, děti rostou jako divoké keře a nesmí se na ně nikdo křivě podívat. Ale ne u nás doma 🙋🏻‍♀️ Hodně sil :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:52
@2468 píše:

Pozornosti ma dost. Ted uz nastaly skolske povinnosti, tak musi makat, ale o zabavu ma postarano, kdyz jsou hotove povinnosti. Uz fakt nevim

• Citovat
  • Nahlásit
1468
7.9.21 19:53
@Anonymní píše:
Fackovat se me nechce, spis jsou to tresty jako zakaz tel., televize nebo zarach

To nepomůže. Vidíš, že to nezabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:57
@shadowbabe píše:
Mobil, tablet, PC ani TV… tohle vše je pro dítě nějaká „výhoda“. Takže když nespolupracuje, odejmi výhody. Nezastávám domluvy, škoda rány, která padne vedle. Dneska se asi praktikuje jiná forma, děti rostou jako divoké keře a nesmí se na ně nikdo křivě podívat. Ale ne u nás doma 🙋🏻‍♀️ Hodně sil :hug:

Praktikuju ovsem nekdy bez ucelne, jeste naopak brmle si pod fousy a dela ublizeneho. Poslala jsem ho dnes driv spat at se nad sebou zamysli a stejne ukrivdene brblal

• Citovat
  • Nahlásit
589
7.9.21 19:57
@FraDeu píše:
20× opakuješ?

Přesně tak! Stará, dobrá škola. Dřív si děcka nedovolili to, co dneska většina mladých. Žádná úcta ke starým, k věcem apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:58
@FraDeu píše:
To nepomůže. Vidíš, že to nezabírá.

Mas na mysli zavest fyzicke tresty?

• Citovat
  • Nahlásit
3002
7.9.21 20:01

Občas prudká přesná fakt nezaškodí.
20× něco říkat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
7.9.21 20:04
@Anonymní píše:
Mas na mysli zavest fyzicke tresty?

Neříkám mlátit dítě důtkami… ale škoda každé facky, která padne vedle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat