Neslazené kaše

190
26.5.15 18:40

Neslazené kaše

Dobrý den,
máme 6ti měsíční mimčo a asi tři týdny dáváme kaše. Zatím jsem dávala Synlac od Nestlé a nemléčnou - rýžovou od Nestlé.
Dnes jsem chtěla koupit další a všude jsem viděla jen samé s příchutí, nejspíš přislazované.
Můžete mi prosím poradit nějakou nepřislazovanou nebo co nejméně slazenou? Nechci zatím prcka zvykat na sladké chutě (idkyž je kojená a MM je sladké dost) ;)

Případně, můžu jí už dělat kaše domácí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1921
26.5.15 18:44

Kupovala jsem ve zdravé výživě jednodruhové nebo i míchané instatné kaše bez příchuti. mají spoustu druhů. Např. http://www.countrylife.cz/kase
ale dělají i jiné firmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
26.5.15 18:48

Bud zdrava vyziva, nebo tusim Humana neni prislazovana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
26.5.15 18:53

Já jsem kupovala Sunarky bez pridaného cukru (v neketrých je ale treba ovoce, ale ne samotný cukr).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
26.5.15 18:54
@Jahru píše:
Kupovala jsem ve zdravé výživě jednodruhové nebo i míchané instatné kaše bez příchuti. mají spoustu druhů. Např. http://www.countrylife.cz/kase
ale dělají i jiné firmy

Když já nepoznám, které z nich ji můžu dát. Pohankovou neslazenou od Nominy mám zrovna doma, ale tu pochybuju, že by dala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
26.5.15 18:56

Některý nestlé jsou neslazený. je potřeba číst etikety, od většiny značek jsou některý slazený, a některý ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
26.5.15 19:11

Sunarky bez přidaného cukru..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61011
26.5.15 19:15

DMko. Zdravé výživy. Jinak lze i ze základních surovin doma ( ovesné vločky, rýže, polenta, pohanka, jáhly…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1921
26.5.15 19:16
@alahatl píše:
Když já nepoznám, které z nich ji můžu dát. Pohankovou neslazenou od Nominy mám zrovna doma, ale tu pochybuju, že by dala :roll:

Od půl roku jsem dávala všechny, třeba jsem jako základ dala kukuřičnou nebo rýžovou a do toho jednu lžíci pohankové atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1921
26.5.15 19:17

A když nevadí kousky, tak se dá dělat i „obyčejná“ vločková, od cca 9 měsíců jsem dělala i krupicovou - z namočené krupičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26445
26.5.15 19:44

@alahatl když koukneš, tak na hodně i ochucených instatních kaších píší, že jsou bez přidaného cukru a je pravda, že proti tomu, co bylo za 1. syna (koupila jsem jí 1× a snědla sama) už to je chuťově úplně někde jinde.
My dáváme Hipp, Sunarku a Nutrilon Pronutra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
26.5.15 19:51

Děkuji moc všem, :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
26.5.15 21:58

Kupuj ve zdrave vyzive obilne kase napr. country life. delej s vodou nebo mm (um),prislazuj napr. strouhanym jablkem, bananem… @alahatl

• Nahlásit
  • Citovat
190
26.5.15 22:02
@brko píše:
Kupuj ve zdrave vyzive obilne kase napr. country life. delej s vodou nebo mm (um),prislazuj napr. strouhanym jablkem, bananem… @alahatl

Super, díky. To zkusím :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
26.5.15 22:12
@alahatl píše:
Dobrý den,
máme 6ti měsíční mimčo a asi tři týdny dáváme kaše. Zatím jsem dávala Synlac od Nestlé a nemléčnou - rýžovou od Nestlé.
Dnes jsem chtěla koupit další a všude jsem viděla jen samé s příchutí, nejspíš přislazované.
Můžete mi prosím poradit nějakou nepřislazovanou nebo co nejméně slazenou? Nechci zatím prcka zvykat na sladké chutě (idkyž je kojená a MM je sladké dost) ;)Případně, můžu jí už dělat kaše domácí?

Ahoj, ja kase nikdy nekupovala, delala jsem domaci ryzovou, jahlovou a polentovou, varene ve vode a pak smichane s MM, popripade ochucene bananem, nebo jablickem. Malemu moc chutnaly. Pokud uz davas kupovane, nevidim duvod, proc bys nemohla dat domaci…pokud to nebude krupicova s tunou cukru a granka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama